En Çok Preyi Kim Kasar

• Konuyu başlatan DeletedUser57132
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Benim şimdiden 150 oldu iddialıyım pre kasma konusunda neyse pre kasma favorilerinizi görelim ^^

infaz95

Baltacı
myw* bızım kıtada cunkı :D ac klandaslarım kalan son 1 odunu son 1 kılı bıle pp ye acımadan cekıyorlar :D

Bende zaten yorumumu en cok preyi kim kasar olarak yazmistim ama soyle yazmam daha anlasilir olurmus :) "oyun basi pre satan birinin pre kasmada favori olamayacagi acik" :D biraz gelistikten sonra satmaya baslayacaklar daha fazla kasar

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Bende zaten yorumumu en cok preyi kim kasar olarak yazmistim ama soyle yazmam daha anlasilir olurmus :) "oyun basi pre satan birinin pre kasmada favori olamayacagi acik" :D biraz gelistikten sonra satmaya baslayacaklar daha fazla kasar

Kusura bakma uykulu kafa :D. Haklısın ama etrafımda yağma yapan olmadığı için bende direk satıyorum geleni hazır 64e 1 iken, şuan gelenlerle 170e yaklaştı kastığım pre, çaylak açılır açılmak pre madem oranı en kötü 120 ye 1 olucak, bende o zaman şuan kastıklarımla maden çekiyo olucam, gerisi zaten gelir..

myw**

Dük
bu konuda favori benim hiç te alçak gönüllü olamam :cool: şu ana kadar pre kasmadım üstüne 1 k ya yakın pre harcadım :D:p geri dönüşü iyi olur inş

DeletedUser33303

Ziyaretçi
benimde favorim myw* affetmicek gibi heleki şovalyeden sonra :D

myw**

Dük
teşükkürler , kuzey batıdaki iddialı arkadaşlara güvenim tam preye boğacaklar beni kuzeybatının zengin çocuklarına slm olsun :)

DeletedUser57132

Ziyaretçi
teşükkürler , kuzey batıdaki iddialı arkadaşlara güvenim tam preye boğacaklar beni kuzeybatının zengin çocuklarına slm olsun :)

36 da yaptım bunu, dibimde sen vardın, nasıl maden alıyodun pazardan, ona rağmen, oyunun ilk günlerinde preyle maden çekmek çok anlamsız oluyo, 1400 falan harcadım senin şuan yaptığın gibi yapıcaktım bana geri dönüşü 2500 oldu, bu kadarcık pre için deymez..

myw**

Dük
36 da yaptım bunu, dibimde sen vardın, nasıl maden alıyodun pazardan, ona rağmen, oyunun ilk günlerinde preyle maden çekmek çok anlamsız oluyo, 1400 falan harcadım senin şuan yaptığın gibi yapıcaktım bana geri dönüşü 2500 oldu, bu kadarcık pre için deymez..

işte ben sadece ilk günleri alıyorum sonra almıyorum , öyle bişi olursa benim değil kuzey batıdaki oyuncuların ayıbı :)

DeletedUser40443

Ziyaretçi
geçen serverda olduğu gibi bu serverda da TWRA resul kardeşimin maçı götüreceğine inanıyorum :)

NEFRETDOLU

Casus
kuzey batının ayıbı dıo ya myw* aclıktan ölüyoruz ne ayıbı :D satın artık şunları sızın yuzunuzden ılk 25ten dustum bırak onu bu gıdısle ılk 100de kalsam şükredecem en cok kım kasar bılmemde en cok kuzey batı harcar :D

myw**

Dük
kuzey batının ayıbı dıo ya myw* aclıktan ölüyoruz ne ayıbı :D satın artık şunları sızın yuzunuzden ılk 25ten dustum bırak onu bu gıdısle ılk 100de kalsam şükredecem en cok kım kasar bılmemde en cok kuzey batı harcar :D

500 er pre satışımı yapalım dostum az bekleyin 10 ar k satıcaz preleri iyi saklayın sıralama yaptırıcam tik tak tuk klanlarına :)

NEFRETDOLU

Casus
bunlar daha önceden olanlar 7kaya sıra gelmedı bıle sen merak etme bol bol pre harcayacam kesenın agzını actık bu dunyada :D