Elit - nitro

• Konuyu başlatan DeletedUser45109
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Server suan da kilit noktada yapılan her hamle klanlarin gidişatına çok etkiliyor. Bunun üstesinden gelmek önemli olan. Zaten bunu beceremeyenler haritada kilit duruma gelip çıkmaza girecektir. Şuan server üzerinde eriyen hamle yapmakta zorlanan ekipler var. Bakalım sonuçları ne olacak. :)

Herkese başarılar. :)

DeletedUser48108

Ziyaretçi
Celal nailcilik oynama kardeş beceremiyosun. Milletin hesabına girip destek çekip küfür edip kapatırmak haysiyetsizliktir emek hırsızlığıdır. Buda senin ne mal olduğunu gösteriyor. Bide dünyayı ben şekillendirdim havasına girmiyomusun bitiorum :) sen daha oyun görmemişsin. Kendini bu kadar ucuza satacağnı beklemezdim. Birazcık haysiyetin varsa milletin hesabına değilde kendi hesabına girer adam gibi oynarsın tabi varsa thumbdown

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Klan yonetmek her babayigin harci degil ahkam keserek adam kayirarak klan yonetilmez cogu klan bu yuzden heba oluyor kimse bunun farkinda degil oyuncularini kusturmekten baska birsey yapmiyorlar

W32 monte carlo

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Mehmet gram bilgin yok zıplama her ortamda. Dejavu suan tek kitaya haps olmuş durumda farkindamsn? 26 da nasıl kilitlenmistik hatirlysn burdada aynı seneryo. Yahu kardeşim her türlü dalaverinin kanıtı vat diyorum elimde mesaj atan herkese kanitladimda. Kim konustuysa hak veriyoda yanciların gözü kör olmuş ;)

stilci

Baltacı
Mehmet gram bilgin yok zıplama her ortamda. Dejavu suan tek kitaya haps olmuş durumda farkindamsn? 26 da nasıl kilitlenmistik hatirlysn burdada aynı seneryo. Yahu kardeşim her türlü dalaverinin kanıtı vat diyorum elimde mesaj atan herkese kanitladimda. Kim konustuysa hak veriyoda yanciların gözü kör olmuş ;)

Bak kardeş senin olup olmaman bu klanı etkilemez onun için boşa çırpınma..

Hapsolduğumuz falan yok gayet güzel bir haritamız oldu bütün arkadaşlarımızın bu haritadan zevk alacağından şüphem yok :))
Başedebilirmiyiz edemezmiyiz bilemem ama gitmek yok biz buralardayız bunu kafanıza sokun ;)

DeletedUser38532

Ziyaretçi
celal moderatör olmus buyuk ıhtımal :) dun gecce 4 gibi buralarda celal yan hesabıyla bır seyler yazmıstı o yok dejavu kanıtlar baslıgı vardı oda yok celal su anda nail erdaların güdümünde haraket ediyor onların kuklası olmuş durumda:)
Cem bana söyledi bu baslıkların ve msjların sılınmesı cemın dogru söylediğnin kanıtı olmuş oldu:))

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Benim anlamadigim olay su. Iki gun once yok kiz arkadasim yuz vermiyo ailemle problem yasiyom annem kiziyo babam tokatliyo dersler soyle su boyle gibi sayfalarca bahane yuzunden birakip birakip giden ergen trillerinden bi turlu kurtulamayan bu zavalli cocuk simdi ne olduda butun enerjisi ile dejavuyu yipratmaya calisiyo. Sunu o kus beynine sok celal efendi. Dejavu o kadar buyuk bir klanki senin hamlelerin ancak mide bulandirir. Bu ailenin bi ferdi olamadin bari yakamizdan dus. Yanimizda hicbir haysiyetin yok artik. Mod olsan ne yazar admin olsan ne yazar adam olamadiktan sonra

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Kanit koyacakmis bide:) bende buraya senin adam olmadigina dair onlarca kanit koyarim yuzlerce sahit gosteririm hodri meydan

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Egeha41 egelif hesabı ile sancaka küfür eden forumda sen degilmiydin? Var fotoları elimde.

Leonqq yapilani bilgin halde inkar eden photoshop diyen sen degilmisin? Bordolumavim w basinda beni günde 10 defa arayıp her işine kostugum klani kaldirdgmz zamanda bana kardes adamsın filan çeken forumda celali öven 2 gün sonra işi bitince skypede arkamdan soven sen degilmisin? Whatsapta hertürlü hakareti eden kim ?

Buraya gelip adamliktan durustlukten bahsetmeyin. Kanıt isteyene kanitlyrm devamda edecem.

Ben hakkın yanindayim Hodri meydan!

DeletedUser38532

Ziyaretçi
celal ne yaparsan yw sana yapma diyen mi var bizde diyoruzki zaman kaybımız olursun o kadar:)

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Kim moderator olmuş yahu konu nerden nerelere gelmiş. Benden habersiz kim mod olmuş?

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Ben sana hicbizaman adamsin demedim cunku degilsin. Hatta hazmademedigin olay yetkilerini almamdir. Bu yuzden bu cirpinislarin. Ben gittim bak dejavu bu hale geldi demek icin cirpiniyosun. Ben senin bi halt olmadigini oyunun basinda anladim ama ceme saygimdan sustum. Ve zaman beni hakli cikardi. Arkandan sovmedim bi kere sende sikaypdaydin duydun sovdugumu. Ha arkandan sovmuyorum sanma. Arkandanda soverim yuzunede soverim. Hak edeene soverim ben akilli ol sovdurme kendine. Essek kadar olmussun

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Bu forum için bu tarz söylemlerde bulunan varsa bizimle iletişime geçin. Yazılan mesajları nasıl bize ileticeğinizi biliyorsunuz.

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Celal den okadar cekiniyolar ki mod olduğumu sandılar paranoyak bağladılar hahaha :D Allah için nerde demişim mod oldum diye bi paylaşın da hep beraber Gülelim :D

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Celal den okadar cekiniyolar ki mod olduğumu sandılar paranoyak bağladılar hahaha :D Allah için nerde demişim mod oldum diye bi paylaşın da hep beraber Gülelim :D
aeb4gs