Element

• Konuyu başlatan DeletedUser61060
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Günlerdir vurmamız sonucunda kesim puanı iyi yaptık, savaşı bileydik daha önce açardık...
GLORY savaşımız bitmiştir. :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bu kıta içi Diplomasileri cok uzun süreli görmüyorum bir kıtada 2 klan olmaz o kıta kapanıcaksa tek klan kapar diye düşünüyorum.

Kahvemi aldım seyrediyorum bklm bu diplomasiler ne zaman biticek ;)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Bu kıta içi Diplomasileri cok uzun süreli görmüyorum bir kıtada 2 klan olmaz o kıta kapanıcaksa tek klan kapar diye düşünüyorum.

Kahvemi aldım seyrediyorum bklm bu diplomasiler ne zaman biticek ;)

Onur Kahveyi şekersiz iç daha sağlıklı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
valla bizde bilmiyoruz diplomatımız bizi nerelere götürecek :D ama güvenimiz tam belki iyi oyuncuların toplandığı bir birleşim bile olabilir malum herkesin 10 dan fazla klanı var ve çoğu çöp benim kendi kişisel görüşüm sağlam oyuncuların birleşip kıtaya hakimiyet getirerek diğer kıtalarda ki klanlara da gözdağı vermesi olacaktır ama tabi bu gerçekleşir mi bilinmez :)

DeletedUser61060

Ziyaretçi
REİS klanı ile savaşımız başlamıştır. Yensekte, yenilsekte temiz bir oyun olması dileğiyle. :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
REİS klanı ile savaşımız başlamıştır. Yensekte, yenilsekte temiz bir oyun olması dileğiyle. :)

Dün söylediğimi tekrarlayım çünkü umutsuzluk algıladım bu mesaj da :D

İyi klan, iyi oyuncu savaş kazandırmaz, istikrar ve sabır savaş kazandırır... Aklınızda olsun

Başarılar.

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Dün söylediğimi tekrarlayım çünkü umutsuzluk algıladım bu mesaj da :D

İyi klan, iyi oyuncu savaş kazandırmaz, istikrar ve sabır savaş kazandırır... Aklınızda olsun

Başarılar.

Serhat dostum neden umutsuzluğum olsun. :) Ekibime güveniyorum. Yılların oyuncuları onlara güvenmeyip kime güveneyim. Müttefiklikten düşmanlığa çevrildiği için savaş edebimizi koruma mahiyetinde dedim. :) Yoksa yıldırmaz bizi kimse.