Ekip Aranıyor

• Konuyu başlatan DeletedUser64547
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Belki aranızda tanıyan vardır, ya da son zamanlarda açtığım troll başlıklarda gören. Oyunu uzun yıllar ekip arkadaşlarımla (PUSULA) oynadım, 3-4 yıldır da vaktim olmadığından uzak kalmıştım, tanıdığım oyuncu kalmamış, ya da ben göremedim. Yani ben sizi tanımıyorum. Ama tanışmak isterim.

Özetlersem; şu an vaktim bol olduğundan pratik yapıp w40a hazırlanmak için w39'a başladım. Tek başıma klan kurup yalnız yalnız takıldım öyle falan ama; çok sıkıcı be kardeşim. Muhabbet etmeden, ortak hareket etmeden oynanmıyo bu oyun.
Demem o ki dahil olabileceğim iddialı bi ekip var mı? Beni aralarında görmek isteyecek ve daha sonra hiç bırakmayacak :)

DeletedUser64282

Ziyaretçi
En büyük aşklar kavgayla başlar. büyük klanların arasında başla ölmez yaşarsan saldırı bas, büyük klanlardan 2 köy kopar. sonra ocaktasın yavru kurt. elektriği beklemezsin :cool::cool::cool:

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Yalnız arkadaşın durumu çok tanıdık geldi :) Acaba uzaktan akraba falan olabilir miyiz :)

DeletedUser64282

Ziyaretçi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Pusula ekibinin temel taşlarından Vaudeville'in günümüz şartlarında ekip araması kadar acımasız olmuş bu oyun. Ne diyelim,yeni yeni kafaya oynayan oyunculara başarılar :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Benim tanıdığım sağlam oyuncular,yeni nesilin egosunu çekmez. Birer birer masadan eksiliyoruz :p