Eibo

Narkoz44

Okçu
adım ercan. bu oyunu eskiden oynardık. eskıler bilir eskıden daha ıyıydı. tekrar baslayayım dedım rasgele gırdıgım kılan eıboydu. oyunda canla basla oynadım butun askerlerı sormadan destege attım oynadıkda bosa oynamıs gıbı olduk. kılan ıcerısınde kendı tanıdık erkanı var sanırım onlar harıcınde kılanda sadece destek atmakla yükümlüsün. sadece destek istenirken mesaj atıyorlar diğer zamanlar kılanda yoksun. kendı koylerı dusuncede zaten oyuna gırmıyorlar. velhasıl kelam rasgele girdim inşAllah hepsi böyle değildir. eibo ıle baska dunyada oynamam onlarda bu yazımdan sonra almazlarda canları saolsun. oyunla yatıp oyunla kaltıkları halde kılanda oynayanları da kendilerınede madara ettiler,, koyayımda benım gıbı oynamak ısteyenler vakıtlerını heba etmesınler. rezıl olmayın bizim gibi

Hahaha benim ne alakam var ben evde televizyon izliyordum

AequitaS*

Okçu
Artık oyle yari yolda diplomasi almak falan yok. 59 da o kadar yoruldum ki w75 oldu hala oynayasim gelmiyor :)
EROL ve EFE ile aynı dc'de fazla takılma kanka o zaman benim 48'den beri oynayasım gelmiyor ama dostları yalnız bırakmamak için giriyorum işte. Sadece 71'de Alay klanı ile oynadım. Orda da SOA bayağı güçlüydü.