Eibo - Pars

PARS Estergon

Ağır Atlı
23k puanın, 8 köyün, 696 saldırgan puanın, 4,928 savunma puanın var. Bot diye tabir edilen hesaplar bile senden iyi. Sen oynamaya devam et dostum.
Bot işlerini iyi bildiğiniz için buna yorumum yok. Ek olarak böyle forumda konuşma bence sonrasında dediklerini yutup hiçbir şey olmamış gibi geliyorsun yüzüne vurunca küsüyorsun.:)

XXMIV

Kılıç Ustası
Size Koltuk çıkacak bı kaç klan bulursanız gene girersiniz

Kafa atacakmışsınız hangi w kafa attığınız hangi w sizden daha kalabalık bi rakiple savaştınız

Söyleyin bilelim . Ben sizi hatırlamıyordum bile sordum dediler 56 daki yelokoyun koltuk değnekleri dediler bildim nıcklerınızı 2 dünya sonradan gene unuturum :)
bize koltuk çıkacak bi klan bulmayız :) biz bu oyunda DOST ediniriz senin gibi ahkam kesip şöyleyim böyleyim diyip rakibi küçük görmeyiz Erol insanlara yaklaşımın berbat kendini çok üst düzey görüyorsun dünya başında nop klanı yöneticisi ile konuşmalarını gördük tam olarak şöyle yazıyor “ya bize katılırsınız ya da sizi sileriz” ya sen kimsin senin çapın ne de siliyorsun yaşın geçmiş ama insan olmayı öğrenememişsin bundan dolayı sen değil 100k pre falan yakmak 1milyon pre de yaksan senin gibi bir yöneticiden hiçbirşey olmaz. önce insan ol konuşmayı öğren ve sana söz veriyorum bir sonraki dünya da girdiğin bir dünyada girip sana direkt kafa atacağız.

alpera

Mızrakçı
Size Koltuk çıkacak bı kaç klan bulursanız gene girersiniz

Kafa atacakmışsınız hangi w kafa attığınız hangi w sizden daha kalabalık bi rakiple savaştınız

Söyleyin bilelim . Ben sizi hatırlamıyordum bile sordum dediler 56 daki yelokoyun koltuk değnekleri dediler bildim nıcklerınızı 2 dünya sonradan gene unuturum :)
Nasıl unutursun ya, ne demek "hangi w kafa attınız"?IMG_20221108_021113.jpg

AequitaS*

Okçu
Bot işlerini iyi bildiğiniz için buna yorumum yok. Ek olarak böyle forumda konuşma bence sonrasında dediklerini yutup hiçbir şey olmamış gibi geliyorsun yüzüne vurunca küsüyorsun.:)
sayende öğrendik bu w tek uğraşımız senin gibi botlar oldu :D söyleyipde arkasında durmadıgım tek cumle yok merak etme

sersereM

Kılıç Ustası
Side 1:
Tribes: EİBO, EİBO-X
Side 2:
Tribes: PARS, PARS2

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1:
75
Side 2: 82
Difference: 7

chart

Points value of total conquers against opposite side:

Side 1:
297,982
Side 2: 332,698
Difference: 34,716

chart

PARS Estergon

Ağır Atlı
sayende öğrendik bu w tek uğraşımız senin gibi botlar oldu :D söyleyipde arkasında durmadıgım tek cumle yok merak etme
Rezilsin hala altta kalmayayım diye cevap veriyorsun. Yüzsüzlük eibo kemik kadrosunun genel özelliği:)
Vscf bottan bahsetme ben sıkıntıya giriyorum diye kulağını çeker veya pre mamanı vermez ama haberin olsun:)

EİBO-UNUS

Casus
bize koltuk çıkacak bi klan bulmayız :) biz bu oyunda DOST ediniriz senin gibi ahkam kesip şöyleyim böyleyim diyip rakibi küçük görmeyiz Erol insanlara yaklaşımın berbat kendini çok üst düzey görüyorsun dünya başında nop klanı yöneticisi ile konuşmalarını gördük tam olarak şöyle yazıyor “ya bize katılırsınız ya da sizi sileriz” ya sen kimsin senin çapın ne de siliyorsun yaşın geçmiş ama insan olmayı öğrenememişsin bundan dolayı sen değil 100k pre falan yakmak 1milyon pre de yaksan senin gibi bir yöneticiden hiçbirşey olmaz. önce insan ol konuşmayı öğren ve sana söz veriyorum bir sonraki dünya da girdiğin bir dünyada girip sana direkt kafa atacağız.
sildik. siz alemin yunus emresı gıbı takılıp içinizde asena olmaya devam edin.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
"Esl dibimize ışınlan attı, zaten klasik dünya pre de yok, sayısal üstünlük kuralım zuhahaha" diyip ana klana ek olarak 2 klan daha kuran, kalabalık olabilmek adına haritadaki oyunculara davet atıp bir de 'Hemen Katıl' seçeneğini aktif eden şark kurnazları kaliteden bahsediyor. Dünya böyledir =)

İki tarafa da iyi savaşlar, buradaki dalaşmalara falan ilerde bakar eğlenirsiniz o yüzden keyif almaya bakınnn :p

XXMIV

Kılıç Ustası
sildik. siz alemin yunus emresı gıbı takılıp içinizde asena olmaya devam edin.

@EİBO-UNUS bizim lideri bile buraya getirdiysen girdiğin dünyalarda allah yardımcın olsun loserol.Pars-Esl kardeştir, bir klandır ayrım olmaz :) ayrıca biz asena olmuyoruz o adamları da silmediniz sadece adamlar bıraktı.senin çapın o adamları silecek kadar yok çapsız erol.istatistiklerine bakıyorum da farmville oynuyorsun.basher dan cilaladığın birkaç adamın köyünü almışsın sadece barbar harici :) aranızda net oyuncu tek adam hardwarrior o adamın eline sağlık çok iyi oynuyor :)

- M A E S T R O -

Mızrakçı
E hani yeni istatistikler yok mu? Nerede bu vaybe ne gece olmuş dedirtecek raporlar.

Pars sessiz, Eibo tedirgin, Vegas da pastanın hazır olmasını mı bekliyor yoksa :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
E hani yeni istatistikler yok mu? Nerede bu vaybe ne gece olmuş dedirtecek raporlar.

Pars sessiz, Eibo tedirgin, Vegas da pastanın hazır olmasını mı bekliyor yoksa :)
Eibo bugün operasyon yapmaya çalıştı gelenlerin eline sağlık. Vuslat bırakan oyuncular kamilerini Pars'a atsın diye yalvarmaya devam eden düşmanımız Eibo ile mücadele devam ediyor. Bakıcı aldıkları hesapların köylerinde ki askerlerini Pars'a atmadan almayan vscf acizine selam çatışmaya devam.

PARS Savas30

Mızrakçı
Küçük bir spoiler bırakalım
Capsler hazırlanıyor :)

İstatistik atıp hesap sildirmeyelim diye oynatıyoruz

Selam olsun Asena :)