Eibo - Başher

TLGGVL

Acemi
takılmadık o kadar, soran olunca doğrusunu söyledik o kadar sorun yok öğrenilir doğrusu illaki

Yalnızsafari

Yasaklı
Engin hayırdır zek yalancısı ile birbirinizi yalıyorsunuz iyi bulmuşsunuz biri birinizi bahser seni dc çağırıp bi güzel sövmemişmiydi o kadar ağladın şimdi kanka olmuşsunuz

Yalnızsafari

Yasaklı
Hatırlat bir ara bizde seni dc aramıza alalım o zaman sen öyle oldu mu düzeliyorsun zekin lafı ile kalkıp mamiye salça olma herkes herkesi bilir mamiye dil uzatabilecek seviyeye gelmedin sen

Vezir001.

Kılıç Ustası
Engin hayırdır zek yalancısı ile birbirinizi yalıyorsunuz iyi bulmuşsunuz biri birinizi bahser seni dc çağırıp bi güzel sövmemişmiydi o kadar ağladın şimdi kanka olmuşsunuz
Yok tam tersi ben orada bir kaç kişiye sövmüştüm, bu da sağır duymaz uydurur worldte 2 gün takıldığıyla bir şeyler bildiğini sanıp anlatıyor. Sen git bir bilene sor worldü sana anlatsın ondan sonra burada gelir bana sataşırsın, o zaman dek git kumda oyna.

angry zeynep

Mızrakçı
Hangi worlddü bilmiyorum ama bu vscf Denen arkadaşın oyun başında köyünü almıştık adam sonrasında pre basıp çaylağı bitmeden köyümü almıştı :D

AequitaS*

Mızrakçı
Hangi worlddü bilmiyorum ama bu vscf Denen arkadaşın oyun başında köyünü almıştık adam sonrasında pre basıp çaylağı bitmeden köyümü almıştı :D

green.png
Kaçkar Dağları (492|536) K544,576iRReVeRSiBLe* [ARES]AequitaS* [KKABUS]2017-08-04 07:09:57
red.png
Kaçkar Dağları (492|536) K544,051AequitaS* [KKABUS]iRReVeRSiBLe* [ARES]2017-07-31 07:00:02

W42

EİBO-UNUS

Mızrakçı

İşte buna da oyunculuk deniyor ya ben de buna bitiyorum :(
@FlegellumDei* oyunculuk hemde fedakarlıkla süslenmiş oyunculuk.

Şimdi dünya başını düşünelim iç içe düşmüş klanlar ben henüz saray kurmamışım . İçimizde ki bu oyuncu ben saraya yakınken tutmuş 300 puanlık oyuncu saray kurmuş 4 mis basmış köyünü almış . Yanlış hatırlamıyorsam klanı da dünyanın favori klanı . E kafa yedın demek bu . Klanda preli oynayan da yok . E bu bı gecede acayip şeyler yapmış hiç beklemezsen dıbındekı bı hesabı sısırıp köyünü almışlar . Çaylakta basılan asker ne olacakki op varsa yoksa diye ayrılıyor . Adamın bana bır gecede yaptığını klan ıcın kendımızı zorlayıp çaylak süresinde yapmam mı eleştiriliyor

Kendinize gelin beyler

angry zeynep

Mızrakçı

Şimdi dünya başını düşünelim iç içe düşmüş klanlar ben henüz saray kurmamışım . İçimizde ki bu oyuncu ben saraya yakınken tutmuş 300 puanlık oyuncu saray kurmuş 4 mis basmış köyünü almış . Yanlış hatırlamıyorsam klanı da dünyanın favori klanı . E kafa yedın demek bu . Klanda preli oynayan da yok . E bu bı gecede acayip şeyler yapmış hiç beklemezsen dıbındekı bı hesabı sısırıp köyünü almışlar . Çaylakta basılan asker ne olacakki op varsa yoksa diye ayrılıyor . Adamın bana bır gecede yaptığını klan ıcın kendımızı zorlayıp çaylak süresinde yapmam mı eleştiriliyor

Kendinize gelin beyler
Ben eleştiri yapmadım sadece eğlence olsun diye söyledim ama bunu oyunculuk olarak görüpte böbürlenmek mantıksız :D

Yalnızsafari

Yasaklı
Yok tam tersi ben orada bir kaç kişiye sövmüştüm, bu da sağır duymaz uydurur worldte 2 gün takıldığıyla bir şeyler bildiğini sanıp anlatıyor. Sen git bir bilene sor worldü sana anlatsın ondan sonra burada gelir bana sataşırsın, o zaman dek git kumda

Senden daha uzun kaldık o worldte seni silen bizdik sen bana mı diyorsun git kumda oyna vurduğumuzda tepki bile veremedin hesap silip kaçtın

Vezir001.

Kılıç Ustası
Senden daha uzun kaldık o worldte seni silen bizdik sen bana mı diyorsun git kumda oyna vurduğumuzda tepki bile veremedin hesap silip kaçtın

Hiç benden köy aldın mı acaba seni silen bizdik diyorsun? Dünya kapatacağız hadi savaş açın silin kalanları diyip, arkadan diplomasiyi düşürdüğünü dahi haber vermeden bir sabah saldırmak mı silmek?

Kızıyorsam ahmet abiye kızıyorum savaşı açsaydı alyansa arkamda durup hepinizi tek tek toplardım. 270⁰ düşmanla savaştık aylarca, senin yanında oynadıkların gibi kulis peşinde koşmadık her an savaş vardı. Ama kime ne anlatacaksın. Sayemde adım altında büyüdünüz biz onların kardeş klanıyız diye, boynuz kulağı geçince abinize yürümeye kalkıştınız ama ne oldu? Tokat manyağı edip gönderdiler hepinizi.

O world benden başka hiç kimse kapatamazdı, ben biz kapatırız bunlar ortadan kalksın diyenlere tokat gibi ders verdim, alarm kurucusunun olduğu, dejavu oyuncularının olduğu bir topluluğu nasıl bunlar aradan kalksın biz toplarız kafasına girdiğinizi görmüş olduk.

Takır takır topladılar hepinizi. Demekki neymiş büyük lokma yiyecekmişsin büyük laf konuşmayacakmışsın. Sen benimle 1 gün dahi savaşmadın bütün müttefikler bir sabah savaş açınca aynı gün defolup gittim ve hepinizin tek tek tokatlanmasını izledim.

Yalnızsafari

Yasaklı
Hiç benden köy aldın mı acaba seni silen bizdik diyorsun? Dünya kapatacağız hadi savaş açın silin kalanları diyip, arkadan diplomasiyi düşürdüğünü dahi haber vermeden bir sabah saldırmak mı silmek?

Kızıyorsam ahmet abiye kızıyorum savaşı açsaydı alyansa arkamda durup hepinizi tek tek toplardım. 270⁰ düşmanla savaştık aylarca, senin yanında oynadıkların gibi kulis peşinde koşmadık her an savaş vardı. Ama kime ne anlatacaksın. Sayemde adım altında büyüdünüz biz onların kardeş klanıyız diye, boynuz kulağı geçince abinize yürümeye kalkıştınız ama ne oldu? Tokat manyağı edip gönderdiler hepinizi.

O world benden başka hiç kimse kapatamazdı, ben biz kapatırız bunlar ortadan kalksın diyenlere tokat gibi ders verdim, alarm kurucusunun olduğu, dejavu oyuncularının olduğu bir topluluğu nasıl bunlar aradan kalksın biz toplarız kafasına girdiğinizi görmüş olduk.

Takır takır topladılar hepinizi. Demekki neymiş büyük lokma yiyecekmişsin büyük laf konuşmayacakmışsın. Sen benimle 1 gün dahi savaşmadın bütün müttefikler bir sabah savaş açınca aynı gün defolup gittim ve hepinizin tek tek tokatlanmasını izledim.
Bak bakalım senden köy almışmıyım almamış mıyım engin seni bu egon bitiriyor biz hiç bir zaman senin gölgende iş yapmadık senin adını kullanmadık burdada yine asarım keserimlere başlamışsın ömrün burdada çok uzun olmayacak canım hep beraber göreceğiz engin :)

Kendinize gelin beyler
Eleştiri yapmadım adamın yaptığı da aynı senin yaptığında aynı bana göre para basan oyuncu değildir demiyorum ama daha çaylak bitmeden köy almak işi biraz oyunculuk kısmından uzaklaştırıyor, çaylak askeriyle köyü nasıl aldığını ben de merak etmiştim gerçekten iki tarafta hızlıca mis basmak için fazla asker basmadı herhalde diye düşünmüştüm fakat işin içinde güzel organizasyon vs varsa bilemem