Eibo’dan sevgilerle..

tncy.krc

Acemi
Bu dünyada birlikte oynadığım başta Efe olmak üzere bütün arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Uzunca yıllar sonra bu oyunda görülmemiş bi mücadele verip oyunun her istatiğinde hep en üstte olduk, Diğer klanlardaki birlikte saygıyla oynadığımız bütün arkadaşların da emeğine sağlık. Hepinizi tebrik ediyorum. Eibo için 75. dünya sonlanmıştır sevgi ve saygılarımla..

Cashua

Acemi
Bu dünyada birlikte oynadığım başta Efe olmak üzere bütün arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Uzunca yıllar sonra bu oyunda görülmemiş bi mücadele verip oyunun her istatiğinde hep en üstte olduk, Diğer klanlardaki birlikte saygıyla oynadığımız bütün arkadaşların da emeğine sağlık. Hepinizi tebrik ediyorum. Eibo için 75. dünya sonlanmıştır sevgi ve saygılarımla..
Oyunun her istatistiğinde hep en üstte olduk hmmmm

RoDReGo

Baltacı
Bizle beraber mücadele eden emek veren herkesin eline emeğine yüreğine sağlık.Zamanımın olmaması sebebiyle fazla destek veremediğim ekibe sonraki dünyalarda girilirse eski kadroyla kalabalık giriş yapılacak.Kelek atan ekibi yakalarız umarım yaptığınız ayıpla kalın erol başkanın pıtır aşkının sonu :)

DAĞISTANLI

Yasaklı
Rakip klanda emek vermeyen tek kişi hariç herkesi mücadelesi için tebrik etmek lazım özellikle Efe ve sınırın üst kısmındaki arkadaşlar güzel savaş verdi. Bizim tarafımızda ise birçok klandaşımızın yoğun olduğu bu süreçte başarılı operasyonlar düzenleyen Mustafa’nın, katılanların, bizi farklı bir klan gibi görmeksizin her konuda dostça destek veren vegas ve sis klanlarının eline sağlık, sağ olun.

Rodrego hocam bu arada bizi yakalamaya çalışmanıza gerçekten gerek yok, arkadaşlarımızla ortak karar aldığımız vakit bizzat size bildireceğim. Başında bir yöneticinin bulunmadığı klanla savaşmayı herkes ister bu imkanı yeniden sunacağınız için de teşekkür ederiz.

Diğer dünyalar da başarılar.
Şunu da eklemeden geçemeyeceğim yiğidi öldür hakkını yeme. Diğer savaşlarınız da Pıtır klanı yanınızdayken forumdan ayrılmıyordunuz savaştığınız klan oyuncularını yeren mesajlar atıyordunuz şimdi de kelek ekip falan demeniz yakışıksız olmuş. Önce iğneyi kendine batır, sonra çuvaldızı ele.