Efendi vs kasirga

• Konuyu başlatan DeletedUser58076
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Tabıkı de kasırgada efendiden ayrılan oyuncular var dostlarımız dediğimiz yada dost gorunumluler;
bı yandan hala dost gorunumlulerın sırtımdan vurmasını izliyorum diğer yandan da savaşın zevkini yaşıyorum.

Dost dediğimiz adamlara saldırmadık bugune kadar fakat kasırga savas baslattı bızde guzel bır karsılık vermye devam edeceğiz . savasta sadece bir AİLE ile aramızda geçiyor üçlü akraba beni ve 2 oyuncuyu slıeceklermıs buyursunlar gelsinler bakalım sizce nolur fikirlerinizi istiyorum :)

DeletedUser57173

Ziyaretçi
Uğraşmanıza gerek yok ki hesap silip gitmeniz en iyisi :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ben seninle aynı durumda olsam, sonuna kadar savaşırım,çünkü çok para harcıyorum bu oyun için , her saniyesinden keyif almak durumundayım closedeyes her ne kadar düşman klan oyuncusuda olsan sakın silme boşver milleti, savaşmaya devam et böylesi daha zevkli olur closedeyes takıntıları olan insanlar,mesele köy kaybetmem falan veya köy kaybedince deliye dönenler gibi durumun yoksa bu oyun zevkli olur senin içinde, ben açıkca şunu iddia ediyorum , bir oyuncu kaç puanda olursa olsun kaç köyü olursa olsun banlanmadığı sürece hiç kimse tarafından silinemez bu teknik olarak imkansız, 26 puanlık köy alırsıın genede kalırsın dünyada :) ben buna benzer bir durumu yaşadım , oyunu bıraktım köyleri dağıttım 4 ay sonra hesaba girdim bi bakıyım diye 1 tane cück köyüm vardı uzakda,kimse almaya tenezzül etmemiş bile :D o cücük köyün varlığı ile 180 köyüm oldu şuan savunmada 10.sıradayım yani , tecrübem ile diyorumki kimse seni dünyadan silemez sen hesabını silmedikçe sayın düşmanım, oyna gitsin ya ne sileceksin, herkes silerse herkesler müttefik olursa olmazki,olurda saçma sapan ve zevksiz olur closedeyes

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Çoğu kişi bu pisliklere kalleşlere dayanamayıp gıttı zaten bızı vuranları bız vurmayalım mı yanı revengec :)

Yok bende dayanamazdım zaten bu kadar pıslıge sılıp gıderdım de kımseyle problemımız yok oyunda sadece bı aılenın bızımle derdı var kişisel olarak bakın klan demıyorum sadece aıle oda muhtesem aılesı candan hanım yegenı kardesı eski kocası OLAY MEDCEZIR e dondu arkadas onlar savas basllattı ve saldırıyorlar dediği laf suydu ve canımı sıkan benı sıleceklermıs :) hayatı boyunca kac kısı sıldı acaba bunu goren var mı :) fazla konusmıyım ben en ıyısı ıcraata bırakcam son olarak ta sılersek kendımız sılerız etımız budumuz yok zaten ama o aıleyse sonuna kadar savasağız.

DeletedUser58076

Ziyaretçi
Hay ağzına sağlık rommys kardesım 2 gun once 40 koy verdım ve bugunde dahıl 70 koy aldım mesela alacaksın vereceksın ekoomiye can vereceksın arkadaş :)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Hayırlı olsun savaşınız.Yanlız efendi bezimde pek haz etmediğim bir klan o savaşta candan in ihtiyaç duyması halinde gereken destek Candan ablaya ŞAMAN klanı tarafından verilecektir.

Candan ablanın yaptıkları bakış açısına göre değişiklik gösterebilir. Benim bulunduğum yerden bakıldığında Candan abla dostlarına yapılan ihanete tarafsız kalarak tavrını gösteren biridir.Efendi savaşında o ve yanındakiler nötr kaldılar ŞAMAN klanına siz bizim köylerimizi aldınızda omu durdurdu.Savunmalarının tamamı spokende değilmiydi.

Sonuç:400*500 kişilik bir klan 3*5 kişinin tarafsız kalması ile mi savaşı kaybediyor.Gerçekten böyleyse o zaman o klandaki 490 kişi onların sırtına binmiş öyle oynayabiliryormuş demektir.Buda zaten efendi klanının acizliğini göstermekte yeterli bir durum zaten

Önce herkes kendisinin oyuna verdiği emeği değerlendirmeli başkalarının ne yapmadıklarıyla uğraşacağınıza onları yapmamakla suçladıkları şeyleri kendiniz yapsaydınız sonra onlarıda silseydiniz.

DeletedUser57173

Ziyaretçi
Kalleşlik lafları falan dönmüş ortada ben kalleşlikten sonrasını okumadım ama :) Tek bildiğim kalleşlik yapanların hesaplarını silip gittikleridir :)

İLK 10 DA SADECE BİZ VARİZ SEN NERDESIN

ebolla21 SEN MISIN Bİ O 15 Cİ SİRADA

Bi ara klan üyelerine bakmanızı öneririm arif bey :)

DeletedUser55354

Ziyaretçi
ben seninle aynı durumda olsam, sonuna kadar savaşırım,çünkü çok para harcıyorum bu oyun için , her saniyesinden keyif almak durumundayım closedeyes her ne kadar düşman klan oyuncusuda olsan sakın silme boşver milleti, savaşmaya devam et böylesi daha zevkli olur closedeyes takıntıları olan insanlar,mesele köy kaybetmem falan veya köy kaybedince deliye dönenler gibi durumun yoksa bu oyun zevkli olur senin içinde, ben açıkca şunu iddia ediyorum , bir oyuncu kaç puanda olursa olsun kaç köyü olursa olsun banlanmadığı sürece hiç kimse tarafından silinemez bu teknik olarak imkansız, 26 puanlık köy alırsıın genede kalırsın dünyada :) ben buna benzer bir durumu yaşadım , oyunu bıraktım köyleri dağıttım 4 ay sonra hesaba girdim bi bakıyım diye 1 tane cück köyüm vardı uzakda,kimse almaya tenezzül etmemiş bile :D o cücük köyün varlığı ile 180 köyüm oldu şuan savunmada 10.sıradayım yani , tecrübem ile diyorumki kimse seni dünyadan silemez sen hesabını silmedikçe sayın düşmanım, oyna gitsin ya ne sileceksin, herkes silerse herkesler müttefik olursa olmazki,olurda saçma sapan ve zevksiz olur closedeyes

Ben buna dedım ya ilk 10 daymiş savunmada da göremedim

DeletedUser54786

Ziyaretçi
15.liğe kadar geriledim şuan,bayramdam bberi oynamadığımı hesap edersen 5 sıra geri düşmemde son derece doğa,bu pazartesi başladım oynamaya closedeyes

DeletedUser57395

Ziyaretçi
ihanet aşk nefret tutku kalleşlik
tüm sarmal durumlar mevcut mu diyorsun yani

biri diyor bizi saatı
sonra gidiyor tekrar birleşiyor

maksat şaman :)

DeletedUser55354

Ziyaretçi
pilli adam bu w26 bir kapansa da her kez kurtulsa

E.C.A KLOZED diye klan kuralım w26 yı kapatalım

DeletedUser55354

Ziyaretçi
bu konu kilit pls o adı gecek klanlar tarıhın tozlu sayfalarına karıştılar

DeletedUser57657

Ziyaretçi
oyun bu kimseden nefret etmem diyodum ama o muhteşem ve tayfasındn harbi nefret ettim . şimdilerde sildiler hanım efendiler... saolsunlar... :p