EBİO-PUSU SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser66585
  • Başlangıç tarihi

S.D.44

Baltacı
Pusu klanı tek basına kimseye karşı tek basına savaşa girebilecek bir klan degil. Yanıcıları olmadan kimseye karşı savas da kazanamaz. Ezici çoğunluğu yakalayınca yikabilecegi klana karşı savas acar ve kazanır yanı aslında korkak bir oyun tarzı. Aztek klani da yancı olmaya, başkasının islerini yapmaya cok müsait bi klan tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş kısaca :) Eiboya başarılar dilerim.

evet bence gayet açıklayıcı bir yazı:)

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Pusu klanı tek basına kimseye karşı tek basına savaşa girebilecek bir klan degil. Yanıcıları olmadan kimseye karşı savas da kazanamaz. Ezici çoğunluğu yakalayınca yikabilecegi klana karşı savas acar ve kazanır yanı aslında korkak bir oyun tarzı. Aztek klani da yancı olmaya, başkasının islerini yapmaya cok müsait bi klan tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş kısaca :) Eiboya başarılar dilerim.
Heh sonunda doğru konusan biri çıktı kardeşim. Dünya başından beridir olaylar dediğin gibi gelişti. Sab klanlarina olanlar en güzel örneği sağolasın.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Ben şimdi seninle neden burda laf dalaşına gireyim ki :) Hayır yarin bir gün Zaten eibo Kalmayacak Boşa Sana burda laf çıkıştırmaya çalışıp kendimi yoramam çunki aynı olayı star klanlarındada yaşadık ama Gümledir işte ne oldu onca laf oncaa söz uçtu gitti.
Star klanilari dağılalı çok oldu.Bazıları eibo oldu.Ama adamlar nasil bir etki biraktiysa sizde hala psikolojik etkileri sürüyor demek ki.Zaten eibo kalmayacak falan yazmışsın yine.Daha önce de söyledim kendine güvenmekte kibir aynı sey değil arkadaşım sen şuan resmen kibirleniyorsun.Yaşın mı küçük yoksa yaşının adamı mı degilsin bilmiyorum.Ama bırakın bu ağızları oyununuzu oynayın.Son olarakda arada gel bize laf çıkıştır böyle.

DeletedUser66585

Ziyaretçi
1 veya 2 haftaya buraya Çok güzel İstatisliklerle Dönücem O zaman hep beraber bir birimize Laf çıkıştırırız Sıkıntı yok. :;)

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
La git egonu baska yerde kas arkadas yensen ne olacak yenilsen ne olacak hayret bişey hala istatistik falan konuyu anlamamissin demek ki sen boyle devam et.

DeletedUser66709

Ziyaretçi
21 klan(star) bir isim olmuş onlara karşı daha az klanlı bir cephe savaşı kazanmışız korkaklık ölyle mi O kadar zeki idiyseniz star dağılmadan starın yanında olsaydınız sonradan dağılanları toplamak yerine Asıl korkak açık bence neyse bunlar birbiriyle uğraşssın ben beyi halledeyim sonra buraya dönerim dediniz bu savaşın bu kadar kısa süreceğini beklemediniz
Doğru diplomasi Ekip çalışması size göre Korkaklık olmuş Bizim orda Tecrübe diyorlar

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Al bak sana ders niteliğinde bir yazi yazacam.Bu olayları senin tecrübe diye nitelendirmen ne kadar tecrübe sahibi olduğunu gosteriyor zaten.Senin star klanı artığı dediğin adamlar da oyuncu.Sizin klana gecenlerde var stardan onlarda mi artik?.isinize geldiginde adamlar bir artık oluyor sizin için. Isinize gelmeyince biz tum dunyayi yanimiza aldık ama eiboda börüyü ipmani aldi diyosunuz.Simdide artik diyosunuz adamlara.Niye surekli kendinizle celisiyosunuz arkadas.Artık dediğiniz adamlari aramiza aldik guzel savasiyoruz.Keyif de aliyoruz.Siz bu dünyayı kapatabilirsiniz.Ama buraya yazilanlardan sonra duruş olarak ben zaten kazanmışım.Millete tepeden bakmaya devam edin bizim ağladığımızı sanarak egonuzu oksayın tamam mı arkadaşlar .Senin tecrübe diye övundugun şey sizde kalsın delikanlı önce biraz insana saygınız olsun sonra konuşuruz.

DeletedUser66709

Ziyaretçi
Birncisi burda yönetimden bir arkadaş değilim.Bazı arkadaşların yorumları tabiki benide rahatsız etti ama onlarda yönetimde olmayan arkadaşlar Birde yazımı nasıl çarpıtmışssın ki ben artık kelimesini kullanmadığım halde kullanmış gibi göstermişsin.
Gel korkak de sonra cevabı alınca lafı çarpıt yine hakaret et Sonra birde saygıdan bahset
hadi ordan...

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Cevabı alinca lafı çarpittim oyle mi sen bana cevap vermis oldun simdi hahahha.Sen bul bakayım benim korkak dediğim yeri alintila bakayim nerde demişim.Bu postta hakaret edende millete tepeden bakanda sizsiniz düzgün oku forum mesajlarını. Cevap vermiş de bi carpitmisiz asıl sana hadi ordan.

DeletedUser66709

Ziyaretçi
Evet mesajları okudum ve bazı yorumları yazan arkadaşlarla alakalıda eleştirimi yaptım Korkak diye yazana bir cevap olarak mesaj yazdım.Sen direk savunmaya geçince o korkak yazısını yazan sen sandım direk sana hitap ettim özür .Sen kendi mesajına bir bak bakalım birde çarpıtmışmısın çarpıtmamışmısın

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
eibo oyuncuları neden konusmayı çok seviyorsunuz burası savaş bölümü istatislik atın istatislik konussun aynı laflar aynı sözler hergün tartişılıyor bıkmadınızmı burda tartısarak hiç birşey kazanılmaz doğru diplomasi yapmış olsaydınız zamanında tek kalmazdınız ki ki tek de degilsiniz sadece zamaninda yapmadıgınız diplomasinin atıkları ile diplomasi yaparsaniz otomatikmen hedef olursunuz bunu daha önceden de görmeniz gerekirdi pusu aztek zorba onları geç bunları daha öncede biliyordunuz beraber olduklarını şimdimi gözünüz açıldı iş işten geçmiştir iyi oynayan iyi organize olan kazansın. w.45 misafir gözüyle baktım. hadi iyi eglenceler size

S.D.44

Baltacı
Dead Blue, tecrübeden bahseden adamlara baksana allah aşkına:). 77k puanı var ve 18k kesimi var:). utanmadan birde gelmiş burada tecrübeden bahsediyor. senin o puana gelene kadar ki kesimin benim fake atarak kestiklerimle eşit. sen de git kumda oyna. bir arkadaşını gönderdim kumsala. bu oyun size göre değil:)

S.D.44

Baltacı
eibo oyuncuları neden konusmayı çok seviyorsunuz burası savaş bölümü istatislik atın istatislik konussun aynı laflar aynı sözler hergün tartişılıyor bıkmadınızmı burda tartısarak hiç birşey kazanılmaz doğru diplomasi yapmış olsaydınız zamanında tek kalmazdınız ki ki tek de degilsiniz sadece zamaninda yapmadıgınız diplomasinin atıkları ile diplomasi yaparsaniz otomatikmen hedef olursunuz bunu daha önceden de görmeniz gerekirdi pusu aztek zorba onları geç bunları daha öncede biliyordunuz beraber olduklarını şimdimi gözünüz açıldı iş işten geçmiştir iyi oynayan iyi organize olan kazansın. w.45 misafir gözüyle baktım. hadi iyi eglenceler size

sen w45 te oynamıyor muydun?:). nasıl misafir gözüyle bakacaksın olaylara. ayrıca misafir gözünden bakmaktan fazlası var maşallah:).

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
kısa süreligine w.45 girdim w.47 açılana kadar ve kısa sürede nasil da unutmamıssınız :) gerisini sen düşün birgün aynı w. de karsılasırsak daha yakından tanırsın beni ki konu bu degil siz savaşmaya devam edin az laf çok iş :)

DeletedUser66709

Ziyaretçi
Dead Blue, tecrübeden bahseden adamlara baksana allah aşkına:). 77k puanı var ve 18k kesimi var:). utanmadan birde gelmiş burada tecrübeden bahsediyor. senin o puana gelene kadar ki kesimin benim fake atarak kestiklerimle eşit. sen de git kumda oyna. bir arkadaşını gönderdim kumsala. bu oyun size göre değil:)
Oyunu oynamıyorum.Oyunu ve oyundaki arkadaşlarımı takip etmek için hesap açık Oynuyor olsaydım geride değil sınırda köy topluyor olurdum Burda hala dalga geçeceğinize gidin oyunu oynayın.Milletle dalga geçip ahkam kesmeyin