E$K!YA

• Konuyu başlatan DeletedUser9770
  • Başlangıç tarihi

Edit-997395

Yasaklı
Abdi bana yer var mı iş yeri kısa süreli çalışmaya geçti haftada 2 gün iş 5 gün yatış boşa gitmesin yatış günleri :)

Ayıp ediyorsun abi , kapımız tüm dostlara açık . Abdi davet at diycen ben davetleyecem hemen :)

Bu arada meslek icabı Suriye'de olduğum içinn kimsecikleri davet edemiyorum , telefon değiştim felan derken birçok arkadaşımın numarası gitmiş. Gelmek isteyenn dostlarımız oyundan veya numaram düşsün diye whatsapptan yazarlarsa irtibatta olalım . Teşekkür ediyor , kimseye başarılar dilemiyorum :p

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ayıp ediyorsun abi , kapımız tüm dostlara açık . Abdi davet at diycen ben davetleyecem hemen :)

Bu arada meslek icabı Suriye'de olduğum içinn kimsecikleri davet edemiyorum , telefon değiştim felan derken birçok arkadaşımın numarası gitmiş. Gelmek isteyenn dostlarımız oyundan veya numaram düşsün diye whatsapptan yazarlarsa irtibatta olalım . Teşekkür ediyor , kimseye başarılar dilemiyorum :p

Çoğu kişinin başına gelmiş bu durum. Dünden beri ya başka klanların wp grubundayım. Yada bizimkileri başka wp gruplarına alınmış yakalıyorum :) Herkes ne kadar numara varsa wp ekliyor bu ara :D