E$k!ya

• Konuyu başlatan DeletedUser9770
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43232

Ziyaretçi
w18 den sonra w20ye başlıyorusnuz demek w18de şimdilik daha karşılaşamadık ama w20de bilmiyorum durum ne gösterir ama takip ettiğim nadir klanlardansınız başarılar ...

DeletedUser

Ziyaretçi
Özgür abi arkadaşlarda genç kanları kaynıyo duramıyolar yerlerinde yanlış anlaşılmasın kimseyi küçük görme gibi bir pozisyona girmeyiz.

osman abi arkadaşlar diye yazdın da ben sadece eşkiyanın genelde pek müttefik olma yanlısı olmadığını belirttim inşallah benim yazımdan yanlış şeyler anlaşılmamıştır

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
Soruyu soran arkadaşın ne anladığı önemli, birde kullandığınız üslupta önemli niyet kötü olmasada rencide edebilir karşındaki kişiyi.

DeletedUser

Ziyaretçi
abi imzamda eşkiya yazıyor ama uzun zamandır eşkiyada değilim yeni girdim sayılır hatta bundan 2 ay önce burak abiye diplomasi için mesajlar atıyordum hiç o taraflı olmuyordu. Ben yarı şaka yarı bilgilendirme amaçlı yazdım ama hiçbir şekilde amacım küçük düşürmek aşağılamak değildi. Yanlış anlaşıldıysam arkadaştan özür dilerim

DeletedUser40799

Ziyaretçi
Eşkıyaya devam.

Gönül ister ki nop ve hücumla aynı kıtada olmak. Ne diyelim kader kısmet :D

DeletedUser46247

Ziyaretçi
isa gelme sen istemiyoz seni huzur istiyoruz kıtada :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Osman şu profil resmini görünce kedi kesesim geliyor ha :D

DeletedUser

Ziyaretçi
sakasin sen valla su an geberdim gulmekden .Eskiya klani oyunun basinda diplomasi yapmaz oyun basladikdan 1-2 ay sonra yapar o zaman guclu bir iki klanla yapar ve dunyanin sonuna kadar ayni sekilde kalir .Geriye kalan tum dusmanlar barbar olmaya mecburdur :D

Birde diplomatik sorununuz yok ise yazmis sanki rusyayla amerika anlasiyor ;D

bu kadar tepkiye gerek yoktu adamlar heyecan yapmışlar teklif yapmışlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yaklaşık 5 sayfadır kimse hayırlı olsun dememiş :)

Hayırlı olsun 20. dünyaya

Ben de aranıza katılmak isterim

DeletedUser37444

Ziyaretçi
başarılar bu arada eşkıya ailesi benim de eski ailem 1-2 ay oynayabildim ama bence hücumla birlikle şu ana kadarki en iddialı ekibi:)

DeletedUser

Ziyaretçi
diplomasi yorumları çok dolaşmış diplomasi yapmıcaz diye bir kaide yok belki oyuna başlamadan bile yapılır belki 1 ay sonra yapılır belki hiç yapılmaz ama ilk haritadaki konumlara bakılır savaşılacak bölge we klanlar incelenir en uygun karar alınmaya çalışılır şimdiye kadar diplomatik anlaşmaları ilk 2 3 ay içinde yapmadık çünkü dünya o şekilde gelişti burda herşey sıfırdan başlıcak teklifleri degerlendiririz wea biz teklif ederiz buda normal olsa gerek ....

DeletedUser12293

Ziyaretçi
diplomasi yorumları çok dolaşmış diplomasi yapmıcaz diye bir kaide yok belki oyuna başlamadan bile yapılır belki 1 ay sonra yapılır belki hiç yapılmaz ama ilk haritadaki konumlara bakılır savaşılacak bölge we klanlar incelenir en uygun karar alınmaya çalışılır şimdiye kadar diplomatik anlaşmaları ilk 2 3 ay içinde yapmadık çünkü dünya o şekilde gelişti burda herşey sıfırdan başlıcak teklifleri degerlendiririz wea biz teklif ederiz buda normal olsa gerek ....
buak yazı şeklin pcmi kastı küçült şunu :) diploasi tefir etme şeklin bile pcyi kasti :)

mantıkende diploasi ilakı oluca onunde sonundaa