E$k!ya

• Konuyu başlatan DeletedUser9770
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser9770

Ziyaretçi
E$K!YA ailesi olarak w16 da bizde varız... umarım insan olamanın temel gereklerinden olan emeğe ve bireysel saygının maksimum seviyede olduğu bir world olur...

E$K!YA ailesi adına tüm klanlar oyun yöneticileri ve oyucularına başarılar dilerim...

bol kanlı savaşlar :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
-çok korkuyorum eşkiya.. çok.. beni bırakma..
-korkma.. önce toprağa gideceksin.. sonra toprak olacaksın. sonra bir gül olacaksın.. o güle bir arı konacak.. o arı ben olacam..

sağolun güzel bi oyun olması dileğiyle ve kimsenin kalbini kırmadan oynamak temennisiyle ....

DeletedUser

Ziyaretçi
kerkese iyi oyunlar ben geldim napcaksam :D
KLANIMA YANE EŞKİYA LI KARDEŞLERİME BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

DeletedUser

Ziyaretçi
w12 *Y asi N*

Tüm ekip mi başlıyor eşkiya yoksa 5-10 kişi mi?
Ekip başlıyorsa yanınızda olmak isterim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hatalar
Gönderinizde aşağıdaki hatalar oluştu
ayıktın mı fena kaydedilen özel mesaj kotasını doldurmuş ve bir kısmını silip yer açana kadar yeni mesaj alamayacak.

DeletedUser9770

Ziyaretçi
w12 *Y asi N*

Tüm ekip mi başlıyor eşkiya yoksa 5-10 kişi mi?
Ekip başlıyorsa yanınızda olmak isterim.

dünyada ses getirecek iyi bi ekiple geliyoruz:)

bizimle olmak isteyen arkadaşlar bana yazsınlar servere giriş zamanını ve bölgeyi belirlediğimizde haber veririm...

DeletedUser

Ziyaretçi
hadi ya dur boşaltıyım yasin. bu arada napıyon w12 den beri boşmuydun :)

http://brc1.tribalwars.com.br/guest.php

Evet oynamıyordum. Geçen bidaha oıynuyum dedim. Brezilya klasikte 15-20 arkadaşın başlıyacağını öğrendim. Oraya gittiim ama geç kalmışım biraz hızda 4 olunca zor toparladık. Biz toparlayasıya arkadaşalrın çoğu bıraktı. Şimdi 3-5 kişi can çekişiyoz:)) Bi yere kadar 5 e karşı 500 nerdeyse :))
Orayı bırakı pw 16 ya bakacaz artık :) gittiği kadar.

DeletedUser357

Ziyaretçi
E$K!YA ailesi olarak w16 da bizde varız... umarım insan olamanın temel gereklerinden olan emeğe ve bireysel saygının maksimum seviyede olduğu bir world olur...

E$K!YA ailesi adına tüm klanlar oyun yöneticileri ve oyucularına başarılar dilerim...

bol kanlı savaşlar :)

h.g oncelikle başarılar da ben sizi w4 de sis klanından hatırlıyorum yanılmıyorsam ne zaman eskiyalığa başladınız :)