E$k!ya

• Konuyu başlatan DeletedUser9770
  • Başlangıç tarihi

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
herkese teşekkürler. gece bonusu olup olmayacağı belli değil, gece bonusu bize ters bu kadar katılımın olduğu bir dünyaya da gece bonusu koyarlarsa ayıp ederler .Metin abi, gece bonusu olursa iptal edebilir w15 katılımını.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Basarilar oyunculari pek tanimiyorum ama w12 deki eskiya ise dunyaya renk katicaktir./

DeletedUser24088

Ziyaretçi
evet 021 den bahsediyoruz mustafa yalmaç hatta oyundaki profilinden kız tavlıcakmış gibi düzenlerdi başlık başlık :) 06 sısonradan çıkma çakması.

çakması dediğin adamla klan savaşları w6 dan beri oynarım. kimim çakma olduğuna nasıl karar verdin ki sen? blackjac06 (cihan) w4 te eşkiya klanını hiç ederken klan yönetimimizdeki değerli arkadaşlardan biriydi. bi acı var herhalde böyle konuşuluyor. başarılar size w15 te

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
çakması dediğin adamla klan savaşları w6 dan beri oynarım. kimim çakma olduğuna nasıl karar verdin ki sen? blackjac06 (cihan) w4 te eşkiya klanını hiç ederken klan yönetimimizdeki değerli arkadaşlardan biriydi. bi acı var herhalde böyle konuşuluyor. başarılar size w15 te

w4 te oynamamış biri olarak sizin 06 yı tanımıyorum. Bir acı var heralde şeklindeki hitabında kitabına uymamış burda başarılar dersin gidersin eğer bir iddianız varsada dünyada karşımıza çıkar savaşırsınız kimseyle burda laf ebeliği yapamam. RED-KİT(metin abi) de zaten sizin gibi bu tarzda konuşmaz forumdada oyundada kimseyle münakaşaya girmez.

DeletedUser24088

Ziyaretçi
w4 te oynamamış biri olarak sizin 06 yı tanımıyorum. Bir acı var heralde şeklindeki hitabında kitabına uymamış burda başarılar dersin gidersin eğer bir iddianız varsada dünyada karşımıza çıkar savaşırsınız kimseyle burda laf ebeliği yapamam. RED-KİT(metin abi) de zaten sizin gibi bu tarzda konuşmaz forumdada oyundada kimseyle münakaşaya girmez.

ben burda kötü birşey söylemek istemedim zaten. sadece sizin çakma demeniz hoşuma gitmedi. çocukluktan beri dostumdur kendisi. ben hitapta bir bozukluk yapmışsam özür dilerim. dediğin doğru. başarılar dilerim size

DeletedUser101

Ziyaretçi
06 ya çakma demeyelim =) w12 de iyi gidiyordu .. iyi oyuncudur =) ve w12 hesabımı devredene kadar oynadığım süre zarfında klanım olan E$k!ya ya w15 e girerlerse başarılar diliyorum =)

DeletedUser

Ziyaretçi
klanınızda oynamış biri olarak başarılar dilerim.yönünüz ne taraf belli mi?

DeletedUser

Ziyaretçi
klanınızda oynamış biri olarak başarılar dilerim.yönünüz ne taraf belli mi?

Evet bende w12 de oynamıştım. selim54 hatırlayacaktır. Ekip olarak başlıyacaksanız bölge ve katılacağınız vakti yazarsanız gelmek isterim.

*ZAFERRO*

Hafif Atlı
metin abinin dediği gibi özelliklere bağlı olarak gelip gelmiyeceğimiz belli olacak. eğer özelden bana mesaj atarsanız başlayacağımız zaman haber veririm.

DeletedUser36103

Ziyaretçi
@ayıktın mı fena

imzanın telif hakları bana ait w13 meşhur profil resmimdir o benim hehe gif resmiydi o Akillis yanıp sönüyordu o durmuş sanırım :D