E$k!ya klanlari savaş raporlari .

• Konuyu başlatan **ProoF-StrikeR**
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu konuda sadece düşman paktımız olan Turkuaz klanları , kımız klanları , best klanları , R.i.p klanlarının raporları koyulacaktır . Lütfen boş konuşan arkadaşların bu başlık altında yorum yapmamalarını rica ediyorum . Cevaplarınızı sizde elinizdeki raporları koyarak verin lütfen sözlü sataşmayla değil . Şimdiden teşekkürler . ( Raporlar arasında 1-2 tane aynı rapor olursa kusura bakmayın arkadaşlar kafa dalgınlığından araya kaçmış olabilir :) )

DeletedUser31288

Ziyaretçi
o kadar raporlara baktım hep savnduum ya da saldırdıpım var bi koy alımlarım nerde benm :p

ellerine saglık cok guzel hazrlamısnda bdahakine savnma ve saldırıları ayrı sekilde yapsak bi de mis aralarını ayrı koysak daha sekil durur :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
60-80 saatten 3er-5er köy aldık adam başı :) bide premıumu olan klan yöneticisinden :) inş erken dağılma durumu olmazda zevk alırım yeni başlıyorum ısınmaya :)

DeletedUser

Ziyaretçi
o kadar raporlara baktım hep savnduum ya da saldırdıpım var bi koy alımlarım nerde benm :p

ellerine saglık cok guzel hazrlamısnda bdahakine savnma ve saldırıları ayrı sekilde yapsak bi de mis aralarını ayrı koysak daha sekil durur :)

sen istersinde yapmam mı hepsini ayrı ayrı koyarım :) aldığın köyleri iletmemişin onda suçum yok :D

DeletedUser45321

Ziyaretçi
Eskilerden w11 olsun klansavaskarindan w12den felan