EİBO

veeSSelam

Yasaklı
aykut boş adamlarlarla boş polemiğe girme kardeşim benim. satarkan yakalanan derken. klanı biz sahiplendik onu beraber vurduk derken?

ben erol
ben mi yanlış hatırlıyorum olayları.

çamur atmayı bırak da işine bak bıyık.

akifS*

Hafif Atlı
aykut boş adamlarlarla boş polemiğe girme kardeşim benim. satarkan yakalanan derken. klanı biz sahiplendik onu beraber vurduk derken?

ben erol
ben mi yanlış hatırlıyorum olayları.

çamur atmayı bırak da işine bak bıyık.
Erol mu? W62’de de sen mi oynuyordun bu hesapta?

kralruta

Acemi
başarılar dilerim w59 d çok güzel bir iş çıkarttınız burada da devamı olması dileğiyle

AequitaS*

Okçu
Burda ekip falan yok başlığı acan adam bile askerde bos işler. Burda zaman kaybetmeyin yani :)

Seni ilgilendiren konu ne anlamadım. Kendinde demişsin klan ismi değişcrz diye? Hayatında kaç kere klan kurdun kaç klan yönettin ? Şuan bile erolun klanı hala boş konuşuyorsun emre. Arkadaşlarına ve geçmişe saygımdan susuyorum sende uzAtma.başlıkta belirttiğim gibi w67ye hazırlık için bundan sonraki wlerde aktifim

gabriel47

Mızrakçı
Burda ekip falan yok başlığı acan adam bile askerde bos işler. Burda zaman kaybetmeyin yani :)
dostum bence 59'da dünya kapatıyosunuz hazır erollarda yokken kendinize yeni klan ismi tanımlayın. Çünkü eibo'yu geçmişte bilen herkes erol'un çöp klanı olarak biliyor. Kendi yönetiminiz ortak bir karar alıp yeniden bir isim belirleyin sizin için daha iyi ve temiz bir başlangıç olur. :)

AequitaS*

Okçu
dostum bence 59'da dünya kapatıyosunuz hazır erollarda yokken kendinize yeni klan ismi tanımlayın. Çünkü eibo'yu geçmişte bilen herkes erol'un çöp klanı olarak biliyor. Kendi yönetiminiz ortak bir karar alıp yeniden bir isim belirleyin sizin için daha iyi ve temiz bir başlangıç olur. :)
Aynen öyle erolu istemeyen gitsin başka klan kursun. Sonra birnw de başarılı olsun sonra erola laf atsin

Seni ilgilendiren konu ne anlamadım. Kendinde demişsin klan ismi değişcrz diye? Hayatında kaç kere klan kurdun kaç klan yönettin ? Şuan bile erolun klanı hala boş konuşuyorsun emre. Arkadaşlarına ve geçmişe saygımdan susuyorum sende uzAtma.başlıkta belirttiğim gibi w67ye hazırlık için bundan sonraki wlerde aktifim

Olum her zaman kullanilamaya ihtiyaç duyan bir insansin. İstediğin gibi konusabilirsin çünkü benim sana saygim yok seninde olmasin. Hep birilerine abi çeken saçma sapan bir insansın. Buraya sizin klaniniz olsa zaten kovulmazdiniz. Bi kere sende azıcık haysiyet olsa klani satan adamla bizim karsimiza cikmazdin. Adam dedim umarim alinmaz.
Sen ufacik bir detaysin aykut. Erol dedigin adam sana daha yeni yol verdi ama sende gurur yok :) ama belli kovulmak zorunuza gitmiş daha gidicem ama :)