EİBO VS VUSLAT-ANTİ-BERDUŞ-ARES

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Alınan son dakika bilgisine göre berduş a diş geçiremeyen vuslat berduş a Sa teklif edecekmiş doğru mu :)

Maat

Milis
Alınan son dakika bilgisine göre berduş a diş geçiremeyen vuslat berduş a Sa teklif edecekmiş doğru mu :)

Aman aman aman aman pü püü aman aman eşşedüenna hayır hayır asla hayır hayır hayır asla asla asla puh puuuuuh

Daha onlarla diplomasi mi yapılır usta allah aşkına saldırıya kapalı banlı arkadaşların banlarının bitmesini bekliyoruz şuan da atağa geçmek için 140k birim kesmişim 2 günde karşısında kayıp olarak 40k birim kayıpla

şimdilik savunmadayız daha bu savaş sürer sürer bakalım bugünkü kıyım raporlarını bekliyoruz :)

dogacanyucel

Mızrakçı

Aman aman aman aman pü püü aman aman eşşedüenna hayır hayır asla hayır hayır hayır asla asla asla puh puuuuuh

Daha onlarla diplomasi mi yapılır usta allah aşkına saldırıya kapalı banlı arkadaşların banlarının bitmesini bekliyoruz şuan da atağa geçmek için 140k birim kesmişim 2 günde karşısında kayıp olarak 40k birim kayıpla

şimdilik savunmadayız daha bu savaş sürer sürer bakalım bugünkü kıyım raporlarını bekliyoruz :)
keske bu kadar konuscagınıza ıcraat yapsaydınız zamanında . k43e eıbo gırerken nerdeydınız anca burda forumda yaz dur. bak sızden bıkaç kısıye yazdım eıbo gırıyor opa cıkın eıbo ılerlıyor savunma atın hıcbırse yapmadınız. o bölgeye vuslat 5 klanı olark geldıkkı o bölgeyı bız tuttuk tutmasak zaten berdus ıcın yolun sonu coktan gelıcekt.o bölgedekı eıbodakı arkadasları tebrık ederım guzel saldırdılar guzel savunduları. sızın bu wordde bu kadar sure durmanızıda vuslat sagladı. hepsını gectım 140 k bırım kesmıssım saldırgan olarak dıyosun ya senın muttefıklerın savunma saldırı ıstedı sınırda nerdeydın ? yatırmıssın askerlerı ıste rahat bölgede sonra vuslat sıze dönunce hıc mızmızlanmayın. ne beklıyordun sınırda ANTI AZTEK VUSLAT senın ıcın savassın sen arkada yat buyu opa katılma ama sonra sıze dönunce laf edın oldu baska?
tutsaydınız o zaman k43 u neden tutmadınız ? o kadar cok saldırın vardı bızdekı arkadasları kesmıssın ya neden eıboya azapa nopa gıtmedı o ordular?
sımdı burda hıc laf etmeyın sız hatayı coktan yaptınız kaç kere yazdım arkadaslara bölge gıdıyor tutun diye. hepsını geçtim yönetimden arkadaslar size gün vermişler o surede savas acıcaz dıye neden uyup beklemediniz cok ıyydınız ya :) sonra burda gelıp eıboya laf etmeyın bır gecede vurdu dıye aynısını sızde yaptınız :)
sız uyumasaydınız bu harıtanın durumu baska olurdu ama sızın tek derdınız uye alıp köy buyutup rezerw kavgası yapmaktı.

burda senı haklı gören bır grup olucaktır. bızıde haklı gören ıllakı vardır. ama sana sunu soyleyeyım. EIBO Klanının önune geçmesek suan adını duycagımız bır berdus klanı zaten yoktu. suan varsanız sınırdakı arkadaslar sayesınde varsınız. bunuda unutmayın.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
eibo nun aldığı tüm savunmalar kesilip boş köylere misler girecekken , camiler de eibo için sela okunurken vuslatın mislerini ziyaret ettirip hayatta tuttuğu eibo mu berduşu süpürecekti :)

vuslat daha önce de eibo tam bitecekken aztek le savaşa başlayıp eibo ya nop ve azap savunmalarının gelmesine zaman kazandırıp eibo ya hayat vermişti ama bu defa hem eibo hem kendi sonunu getirdi .. burada en çok üzüldüğüm konu prorespawn gibi kaliteli bir ekibe çamur sıçradı namına laf geldi ona üzüldük klanlar camiası olarak

Maat

Milis
keske bu kadar konuscagınıza ıcraat yapsaydınız zamanında . k43e eıbo gırerken nerdeydınız anca burda forumda yaz dur. bak sızden bıkaç kısıye yazdım eıbo gırıyor opa cıkın eıbo ılerlıyor savunma atın hıcbırse yapmadınız. o bölgeye vuslat 5 klanı olark geldıkkı o bölgeyı bız tuttuk tutmasak zaten berdus ıcın yolun sonu coktan gelıcekt.o bölgedekı eıbodakı arkadasları tebrık ederım guzel saldırdılar guzel savunduları. sızın bu wordde bu kadar sure durmanızıda vuslat sagladı. hepsını gectım 140 k bırım kesmıssım saldırgan olarak dıyosun ya senın muttefıklerın savunma saldırı ıstedı sınırda nerdeydın ? yatırmıssın askerlerı ıste rahat bölgede sonra vuslat sıze dönunce hıc mızmızlanmayın. ne beklıyordun sınırda ANTI AZTEK VUSLAT senın ıcın savassın sen arkada yat buyu opa katılma ama sonra sıze dönunce laf edın oldu baska?
tutsaydınız o zaman k43 u neden tutmadınız ? o kadar cok saldırın vardı bızdekı arkadasları kesmıssın ya neden eıboya azapa nopa gıtmedı o ordular?
sımdı burda hıc laf etmeyın sız hatayı coktan yaptınız kaç kere yazdım arkadaslara bölge gıdıyor tutun diye. hepsını geçtim yönetimden arkadaslar size gün vermişler o surede savas acıcaz dıye neden uyup beklemediniz cok ıyydınız ya :) sonra burda gelıp eıboya laf etmeyın bır gecede vurdu dıye aynısını sızde yaptınız :)
sız uyumasaydınız bu harıtanın durumu baska olurdu ama sızın tek derdınız uye alıp köy buyutup rezerw kavgası yapmaktı.

burda senı haklı gören bır grup olucaktır. bızıde haklı gören ıllakı vardır. ama sana sunu soyleyeyım. EIBO Klanının önune geçmesek suan adını duycagımız bır berdus klanı zaten yoktu. suan varsanız sınırdakı arkadaslar sayesınde varsınız. bunuda unutmayın.

diğer başlıklardan birinde de açıkladım içinizdeki pasifler vs gidersin okursun dostum.

ikinci kısım olarak EIBO zaten hep K43deydi güneyini ilk siz verdiniz sorumlu arıyorsanız eğer direk sınırları bizle değildi ki zaten resmen kendi başımıza op düzenleyecek durumda değilseydik bile op'larda size katılmak olsun destek mis arası vs de desteğimiz oldu bize de haksızlık etmeyin puan/kesim olarak orantılarımız savaş boyunca sizden aşağı kalır yanı yoktu yani

üçüncü kısma gelirsek vuslatın tamamı işe yaramaz boş diyen yok zaten pro ekibi iyi işler çıkarttı savaşta(v5 ve v6) ellerine sağlık, bizim tek sıkıntımız diplomasilerinin bazı topaçların elinde olması

eibo savaşındaki geçmişteki eksiklerimizi kabul edebilirim ama son zamanlardaki oplardan sonra savaşın seyri çokça değişecekti bize biraz güvenseydiniz topaçınız tam aksine bizden gizli bir diplomasi yaparak karakterini gösterdi bundan da tüm vuslatı sorumlu tutmuyorum içlerinde bu karakter eksikliği hareketin destekçisi olmadıklarını belirten arkadaşlarımız da oldu sağolsunlar

Mavera01

Mızrakçı
Berduş klanları olarak size güvendik klanının en rahat bölgesinde başlattık geliştiniz.20 Kişi gelicez dediniz bölgedeki 150 kişiyi klana kattınız. Bütün barbar köylerine rezerve attınız almadınız rakip aldi.Hergun rezerve sorunu yarattınız.Opa gidiyoruz dediniz gitmediniz.Destek yok dediniz bütün destekler köyünüzde çıktı. Klanı dağıtın en iyi ekibinizle bize katılın dedik gelemdiniz savaşı siz açtınız .Gelip burada duyar kasmayın hesaplarinizida kendiniz banlattiniz. Burasi ağlama duvarı değil.

X-Rois.

Ağır Atlı
eibo nun aldığı tüm savunmalar kesilip boş köylere misler girecekken , camiler de eibo için sela okunurken vuslatın mislerini ziyaret ettirip hayatta tuttuğu eibo mu berduşu süpürecekti :)

vuslat daha önce de eibo tam bitecekken aztek le savaşa başlayıp eibo ya nop ve azap savunmalarının gelmesine zaman kazandırıp eibo ya hayat vermişti ama bu defa hem eibo hem kendi sonunu getirdi .. burada en çok üzüldüğüm konu prorespawn gibi kaliteli bir ekibe çamur sıçradı namına laf geldi ona üzüldük klanlar camiası olarak

Çok bos yorumların var Aslan parçası delik dondan çıkar gibi her yerden firliyorsun seninki analiz oyun bilgisi değil çok bilirim diye çok konuşan bos yapandır bakiyorumda w de bütün klanlar hakkında yorum yapiyorsun Eibo hakkında zırvalıyorsun söylediklerin bosluk ifade etmekten başka birsey değil paşam zirvalamayi kes oyununa Eibo bitti bitti biticekti zirvaliklarini kes kesim puanlarına Saldiri puanlarına bak w de savaşan savaşmayan her klan belli bidi bidi edip teori üretme tebrik et kendi zirvaliklarini kendine şakla Aslan parçası burdayiz oynuyoruz ara atan biz saldıran biz bizle oynuyorsunda haberimiz mi Yok hadi bak isine bos boğazlık etme

Maat

Milis
Berduş klanları olarak size güvendik klanının en rahat bölgesinde başlattık geliştiniz.20 Kişi gelicez dediniz bölgedeki 150 kişiyi klana kattınız. Bütün barbar köylerine rezerve attınız almadınız rakip aldi.
-Şimdi bu kısım tee oyunun başlarındaki kısım ki bunu da abartmışsın hiç bir zaman 150 kişi olmadık ki olsak bile her klan ilk başta as ekibiyle gelir daha sonra yeni başladığı dünyadaki yeni iyi oyuncuları elinde tutar ki bizde bu dünyada as ekibimize kattığımız iyi oyuncular oldu.
-2. olarakta rezler baştan anlaşılarak halledildi şu bölge sizin bu bölge bizim denilerek, haritanın bütününe rezerve gibi bir durum olmadı yani
bize düşen kısımlarda tamam düşmanın aldığı bölgelerde oldu haklısınız savaşın başında hazırlıksız ve yetersiz olduğumuzu önceki ifadem de zaten anlaşılır, ama pasiflerimizi toplamış köylerimizi hazırlamış savaşa başlamıştık son oplarda da dediğin şekilde 20-30 kişi kalmıştık yani son süreçlerde çok güzel op'lar planlanmıştı başlanmıştı da hatta bunlardan biri de anlaştığınız günki op'umuzdu o gün ki opta çoğu köy bize düşen rezlenme sürecinde alamadığımız köylerdi ki bunların da çoğu geri alınacaktı ve o bölgeleri düşecekti o op ve sonraki oplarda

Opa gidiyoruz dediniz gitmediniz.Destek yok dediniz bütün destekler köyünüzde çıktı. Klanı dağıtın en iyi ekibinizle bize katılın dedik gelemdiniz savaşı siz açtınız .

hayır madem öyle bu savaş puanı kastıklarımız nereden geldi o kadar

mis arası için klanlarınızdan gelen üyelere mis arasını da yine siz geldiniz attınız haklısın

Gelip burada duyar kasmayın hesaplarinizida kendiniz banlattiniz. Burasi ağlama duvarı değil.

Aynen dostum biz kendimizi banlattık o yüzden şuan köy alabiliyorsunuz saçmalık :D

Keyser Soze

Kılıç Ustası

:):) Kalitemiiii

Mavera01

Mızrakçı
Berduş 6 klandı yanliş hatırlamiyorsam 6×30=180 kişi yapar pasiflerinizi daha yeni topladınız. Kesim puaniniz bizle savaşa girmeden önce 4m idi bu hiç birşey değil çünkü kendinizi aktif olarak hitap ediyorsunuz.En iyi uyenizin kesim puanida 300k yi gecmiyordu.Ee tabiki kendi hesaplarınizi banlattiniz gidip biz banlatmadikya kural ihlali var demekki ceza alıyorsunuz. O kadar kaminizi ve savunmanizi yakaladim bana burada rapor paylaştırma hepsi full çiflik savunma ee hani sınıra aticak desteğiniz yoktu.Bizle savaştginiz gibi eibo ile savaştinizmi ??? Soruyorum sana

akifS*

Hafif Atlı

Haklı olduğun konular var. Asker saklama konusunu bunlardan biri değil. Köylerimizde bir mızrakçı bile yoktu, eibo sınırındaydı kıtanın solunda-ki o köyler çok ayrı konu-anti oyuncusu birkaç arkadaşın köyündeydi. Saldırı ordularına gelecek olursak; Vuslat’ın iki yüz köye gittiğini söylediği son opta biz elli köye gitmiştik. Çoğu bize dostumuzun değil düşmanımızın haber vermesi üzerine ziyaret ettirildi. Yani kimse asker yatırmıyor merak etmeyin.

Aztek-Maya-İnka-Sui klanları üst bölgemize yerleşirken tek opta bölgedeki tüm köylerine gidecektik, onu da son dakikada müttefik eklediğimiz için iptal etmek zorunda kalmıştık :) Hatta ziyaret ettirdiğimiz köyler de oldu. Hep bi iletişimsizlik var nedense.

Savaş için verilen süreyi beklememizin bir anlamı yoktu. Beni gözden çıkaran, opa gittiğim klan ile anlaşma yaptığını bana söylemeyen bir klanın bölgeye savunma yetiştirmesini neden bekleyeyim?

Maat

Milis
Berduş 6 klandı yanliş hatırlamiyorsam 6×30=180 kişi yapar pasiflerinizi daha yeni topladınız. Kesim puaniniz bizle savaşa girmeden önce 4m idi bu hiç birşey değil çünkü kendinizi aktif olarak hitap ediyorsunuz.En iyi uyenizin kesim puanida 300k yi gecmiyordu.Ee tabiki kendi hesaplarınizi banlattiniz gidip biz banlatmadikya kural ihlali var demekki ceza alıyorsunuz. O kadar kaminizi ve savunmanizi yakaladim bana burada rapor paylaştırma hepsi full çiflik savunma ee hani sınıra aticak desteğiniz yoktu.Bizle savaştginiz gibi eibo ile savaştinizmi ??? Soruyorum sana

6 klan olmadık hiç bir zaman maks 5 klan oldu ki hiç biri de full değildi maks 100-110 üye vardı ki bu da teee oyuna başlanan ilk süreçteydi, klanların çoğu daha sonra dursa bile 5 üye 10 üye kaldı en sonunda da tık tık birleştirilerek son süreçte 2 klan kaldı ki o da 1 klana düşürülebilirdi sırf vuslattan antiden gelen olur destek vs klan geçişleri sağlanabilsin diye birleştirilmedi

bak bahsettiğin raporlardaki tarihler önemli işte belli bi süreye kadar mümkün değil çünkü kendi klanımı da takip ediyorum merak etme son süreçte tabiki asker vardı pasifler toplanmıştı katlamalar bitmişti herkes op'a tam olarak hazırdı askerler vs ki op sürecindeydikte gittiniz barış yaptınız dostum bu yüzden de bizi sorumlu tutmanın mantığı yok

MaviDonlu

Mızrakçı

Kanka sen ne diyon ya