EİBO vs ESL

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

AequitaS*

Okçu
Dünyanın başında başka bölgedeyken yeniden başla atarak arkamıza damlayan bir klanla, kuzeybatıdan aldığımız her köyde "niye dibimizden köy alıyorsunuz" diye yaygara kopardıkları bir ortamda güvenilirliği ile nam yapmış olan yöneticileriyle birlikte her an bir truva yeme stresine daha fazla katlanmak istemedik. 29 Eylül itibariyle savaşımız başlamıştır, iki tarafa da başarılar dilerim.
senin ne kadar kaypak bir insan olduğunu w67yi oynayan her klan oyun içinde bizzat görecek

mateksahin

Mızrakçı
Oyunu oynayan herkes biliyor zaten ki niye 67 ? Her dünya en çok müttefiklerine zarar veren ekip. Telefonda savciyim hakimim diyenlere düşmeyin birde esl ile mut olmayın rahat olun :)

idler

Milis
senin ne kadar kaypak bir insan olduğunu w67yi oynayan her klan oyun içinde bizzat görecek
Öyle deme birader köyün gitti diye ağlıyorsun derler.
Herkesin bildiğini biz bilmiyormuşuz neresinden bakarsan bu bizim hatamızdır.En azından SA yapılmalıydıki kaybetsek bile 5k kılıç-mızrağı 3 günde kesemeyen adamları böyle güldürüp ilk 10a (afedersin)adam sokmazdık.

Bunlar dahi, bunlar süper beyin "müt yapam, mütken gece aniden saldıram, caps yapam, kafa bulam dünyada ilk 10a girem off zekaya bak kimsenin aklına gelmez.

Babylon

Acemi
Bu kadar ağlayacağınızı bilseydim en baştan vurmazdım be bilader.(Bu bir şaka,ironi xd)Gece bonusunda boş köy topladık.Yanında ki adam mavi yansın mor yansın yada erol kankamın köyleri gibi pembiş yansın ne fark eder.Bomboş köylere çatır çatır mis soktuk.Bitti gitti uzatmanın anlamı ne ?

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Klanların k'inden anlamasam bile sizin gibilerden anlarım. Gerek asker sayıları gerek atmadığınız savunmalar gerek Kralteronun köyüne saldırı çıkıp patlayınca "ehe ühü olur böyle şeyler" demeler falan. Dadınız değilim, pışpışlamak için bana para almadğım sürece bunu yapmaya niyetim de yokk

Biz elimizden geldiğince savunma gönderelim, siz "Tek klanız başka oyuncu yok, k43'ün ucundan kıvrılır gideriz" diyip Eibo2'yi kurun, haritadan adam alıp arkamızı daraltın, kuzeyden (yani size daha ilk konuşmada bizim ilerleyeceğimiz bölgemiz olduğunu belirttiğim K44'ten) aldığımız her köye "ya önümüzü kesiyorsunuz" demeler. Argoya, beye, bozkurt ve Azap klanına sizden savunma alıp almadığını sordum almadıklarını söylediler.

Savunma basma, yardımcı olma, önümü kapat, arkamdan adam al e böyle de olmuyor değil mi kimse sizin nazınızı çekmek zorunda değil, foruma gelir 4 5 hesapla (3 ü zaten yeni açılmış) buraya yazar yazar durursunuz.

Foruma wpp ss'i atmak yasak ama "Ben de tam merkezinizden köy alıcam o zaman hadi görüşürüz" diyen klanların en dürüst başkanı o resti çekecek arkaya sahipse o savaşa da girecek. Madem bi racon yaptınız, arkasında durun. Bu konuyu da zaten 3 5 caps yapılsın, Yavuz abi falan bize sallasın diye açtım. Şu güzelim dünyada isminizi afişe ettiğim için bile üzülüyorum :/ Sizi yenmenin bi haber niteliği zaten yok. Ama işte sayenizde 3 5 makara döndü, teşekkürler =)

AequitaS*

Okçu
Walla bizim için sıfır problem. Bizim ilk hedefimiz 50 oyucu x kişi başı 5 koy yapmakti. Yani kaybedecegiimiz en fazla 250 koy olur.. siz esl olarak bizde en fazla 250 koy alırsınız ama yarın birgün baba savaşında 50 oyuncu kaybettin. Tabi yarın birgün başka bir bahane ile Argoyu satip taraf değiştirmez isen

mazerman

Milis
Walla bizim için sıfır problem. Bizim ilk hedefimiz 50 oyucu x kişi başı 5 koy yapmakti. Yani kaybedecegiimiz en fazla 250 koy olur.. siz esl olarak bizde en fazla 250 koy alırsınız ama yarın birgün baba savaşında 50 oyuncu kaybettin. Tabi yarın birgün başka bir bahane ile Argoyu satip taraf değiştirmez isen
WaLLah1 aMaCıNızı Bozduqumuz iÇin qusuRa bakma Wallahi

-V S C F-

Milis
KONUYU KİLİTLEYELİM MODUM ESL BÜYÜK KLAN BİZDE ASKER YOKTU FARM YAPIYODUK ASKERSIZ NASIL OYNANIRI DENEDIK.
BUYUK USTAD SÜPER KLAN ESL BİZİ YENDİ

HERKESE İYİ OYUNLAR

@Tibelda

-V S C F-

Milis
OLMAYAN ASKERLERLE 600 K KESIM YAPMISIZ BU ARADA ASKER BASILMASIN DEDI YONETIM AMA NASIL OLDU ANLAMADIK

SAVASAN DİĞER KLANLARA BİR SONRAKİ ARKADAN VURACAGA VE VURULACAGA BASARILAR.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.