Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Merhaba,

Klanlar'ın yeni açılacak dünyasına ait ÖZELLİKLER hakkında fikrinizi almak istedik. Düşüncelerinizi bu başlık altından bildirmeye başlayabilirsiniz. Ceza almamak için genel saygı kurallarına ve forum kurallarına uymayı unutmayalım! Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Klanlar Takımınız​

DeletedUser70841

Ziyaretçi
küçük ekipler için yazın vakit geçirecek tatlı bir dünya bence.

Moonknıght

Ağır Atlı
Misyoner mesafesinin oldukça az olduğunu düşünüyorum arttırılabilir.Klan değiştirince destekler geri döndüğü için klan kilitlemesine gerek yok.Üye limiti 25 küçük ekipler için oldukça zevkli olur.Elinize sağlık modum şaşırtmaya devam ediyorsunuz güzel dünya

Cutorq

Baltacı
özellikler genel olarak güzel.
üye sayısının biraz daha fazla olması ve gece bonusunun eklenmesi dünyayı daha zevkli duruma getireceğine inanıyorum.
modların oyuncuların fikirlerini ve taleplerini değerlendireceklerini düşünüyorum.
teşekkürler :)

OrjınalKahraman

Yasaklı
oyun hızı yüksek ama misyoner mesafesi ile dengelenmiş bence gayet güzel özellikler keşke kilitleme olmaması iyi 25 kişilik klanı kitlersen word yıllarca sürebilir, aşiret klanları için yön seçimi kaldırılmış bakalım ne kadar engel olacak. Keyifli bir dünya olacağını düşünüyorum.

ZuzuX

Kılıç Ustası
Dünya özellikleri çok güzel elinize sağlık. Zaten 68den beri açılan dünyalarda oyunun dengesini bozan konularda bir müdahale bulunuldu, çok da güzel oldu. Oyunun dengeli olması için gerçekten çaba gösteriliyor.

Desteklerin klan değiştirilince otomatik geri dönmesi çok isabet olmuş, klan kilitlemenin bir farklı versiyonu olmuş.

Lakin bu dünyada dünyanın çok hızlı olması sebebiyle bir gece bonusu getirilmesi, hem oyuncuları rahatlatır hem de kimseye avantaj sağlamadan oyunun keyfini arttırır. Dünya çok hızlı, oyundan daha fazla zevk almak için gece bonusu şart. Yoksa işkenceye dönebilir bir noktadan sonra oyuncular için.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.