Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

LAragon99

Milis
Yön seçme neden kaldırıldı bu arada cidden merak ediyorum. Neredeyse artık hiç göremiyorum. Oyunun zevkli kısımlarından birisiydi kim nereye gidecek geyikleri.

Mavıpsa

Yasaklı
Eğlenceli ve güzel bir dünya olacak özellikler gayet güzel gece bonusu eklenebilir klan üye sayısı arttırabilir. İyi geceler dilerim... :)

Mr.AzraiL

Acemi
Soru-Cevap konusu yapmıyoruz. Duyurulan özelliklerde şuan için etkin değildir. Bu konu hakkında görüşünüz varsa paylaşabilirsiniz. Eğer özellikle ilgili bir değişiklik olursa topluluk yöneticimiz bilgisini paylaşacaktır. İyi geceler dilerim.

Davet sistemiEtkin Değil

Eğer özellikler değişmeyecekse neden bu konu hakkında fikrinizi söyleyin diyorsunuz ki. Ne desek boş konuşma olacak o zaman

LAragon99

Milis
Gece bonusu olmalı
Klan üye limiti artırılmalı
Işınlanma ve bölge seçimi kesinlikle olmalı
Klanların günler öncesinden bölgelerini yazıp forumda kargaşanın başladığı, pre kasacakların bölge yarışına girdiği dönemleri özledim. Sanırım multi işini engellemek için kullanılıyor seçimlerin olmaması ama haksızlığa karşı koymak için strateji öldürmek gerçekten çok saçma :D

DAĞISTANLI

Yasaklı
Soru-Cevap konusu yapmıyoruz. Duyurulan özelliklerde şuan için etkin değildir. Bu konu hakkında görüşünüz varsa paylaşabilirsiniz. Eğer özellikle ilgili bir değişiklik olursa topluluk yöneticimiz bilgisini paylaşacaktır. İyi geceler dilerim.

Davet sistemiEtkin Değil

Ben size şöyle ifade edeyim. Önkayıtta davet ile davet sistemi aynı şey değil. 70'in özelliklerine bakarsanız... Davet sistemi yine etkin değildi.Ancak onkayitta davet ederek klaninizda olmayan kisileri yakininiza dusurebiliyordunuz. Görüşümü belirteyim o halde soru sormayayım , şeffaf bir şekilde bunu duyurmanız gerek , limit de 50 olursa oynanabilir.

*SERHAT

Mızrakçı
Klan limiti 50 olursa çok daha güzel olucaktır, 2hızlı bir dünyada gece bonusu olmaması çok güzel olmuş 20dk dan köy vermemek için duşa bile giremiyecekler xd

PARS DeLii

Acemi
Bence de 2x bir dünya için oyunculara bir nefes aldırmak adına gece bonusu eklenebilir yoksa kamiler her zaman avantajlı olarak kalacaktır bu dünyada dengelemek adına da biraz gerekli gibi takdir sizin elinize sağlık güzel dünya olacak izlenimi veriyor

Deadpool

Mızrakçı
Bence de 2x bir dünya için oyunculara bir nefes aldırmak adına gece bonusu eklenebilir yoksa kamiler her zaman avantajlı olarak kalacaktır bu dünyada dengelemek adına da biraz gerekli gibi takdir sizin elinize sağlık güzel dünya olacak izlenimi veriyor
neden öyle düşünüyosun ki bi truva atar nefes aldırırsın oyunculara

Tibelda

Emekli Görevli
Ben size şöyle ifade edeyim. Önkayıtta davet ile davet sistemi aynı şey değil. 70'in özelliklerine bakarsanız... Davet sistemi yine etkin değildi.Ancak onkayitta davet ederek klaninizda olmayan kisileri yakininiza dusurebiliyordunuz. Görüşümü belirteyim o halde soru sormayayım , şeffaf bir şekilde bunu duyurmanız gerek , limit de 50 olursa oynanabilir.

Benim ifade etmek istediğimde buydu. Yani soru-cevap şeklinde gidildiğinde özelliğin olması ya da olmaması ile ilgili düşüncenizin nedenini anlamak bence mümkün olmuyor. "Şu özellik şöyle olmalı çünkü.." şeklinde görüş paylaştığınız zaman hem geri bildiriminiz anlaşılır hem diğer oyuncularla fikrinizi daha iyi tartışabilirsiniz.

ucemdem

Çaylak
Gece bonusu olmamasi harika olmus. Dunya hizida yuksek. Gece cok fazla op doner bence harika olmus

Larkblue26

Acemi
Gece bonusu olmalı sebeb öncekı dunyada yoktu.
Klan limidi 50 olması lazım.
Yön secimi ve klan kilitlenmesi olması lazım yoksa aile sülale ekibi ve multiciler gelecek oyunun içine edecekler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.