DuMRuL

• Konuyu başlatan DeletedUser58527
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44023

Ziyaretçi
Bu klan cok afilli kacak göcek yolla sızmak lazim bu klana hehhe

DeletedUser42542

Ziyaretçi
her dünya tüm klan olarak radjapı sıralamaya sokmak için uğraşıp soktuktan sonra hesap silen klan başarılar :)

Her dunya hic bi oyuncusu siralamaya giremeyip,hesap silmeyip baska klanin alt klani olup sonra alt klan olmaktan cikip alt klani oldugu klana savas acan klanin oyuncusu tesekkurler.Radjapa laf atmak haddin degil yol al

DeletedUser42542

Ziyaretçi
güzel kardeşim savaşı kim kime açmış kim ilk saldırmış kim hiç bir dünyada sıralamaya girememiş öğren ondan sonra yaz buraya konu dumrul, dumrul hakkında düşüncemi yazıp başarılar diledim konuyu niye başka yere çekiyorsun laf salatalığı yapma hadi canım yandan yandan :)

DeletedUser58527

Ziyaretçi
her dünya tüm klan olarak radjapı sıralamaya sokmak için uğraşıp soktuktan sonra hesap silen klan başarılar :)

Biz gidince sıralama yapan biz donunce kuyruk kıstırıp kaçan altaylı değil mi bu:) Evet klanımla birlikte yukseliyor onlarla blirlikte oynuyorum. Ha bu arada yagma bilmıyorsan öğreteyımde belki ben sildikten 1 ay sonra benim koy sayıma ulasabılırsın. 4 ay biraz uzun oluyor biliyor musun:)

Belli ki senin canını baya yakmısız ki her forumda sallamaktan vazgecmıyorsun:) Sen bize sarmaya devam et:) Sizden saygı duydugum abilerim var. Onlar bile tebrik ederken sen böyle yaparak bizi onurlandırıyorsun:) Teskkurler altaylı:)