Dumrul - elit savaşi

DeletedUser46266

Ziyaretçi
rest ile dumrulun bu dünyada beraber hareket edeceğini sağır sultan bile duymuşken elitin reste düşman dumrula dost olması saçmaydı zaten ve bu diplomasinin bozulacağını farkedememesi komikti :)

savaşan 2 tarafada veya üç başarılar diliyorum.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Başlığın son hali tt2

[video=youtube_share;XdFLfl6-xn8]https://youtu.be/XdFLfl6-xn8[/video]

DeletedUser60776

Ziyaretçi
Klanın TİRAN gibi bir çaylağa kalması sonuçları erken getirdi.. 32'de de koca klanı hesap sile zorlayan buydu..
Dejavuya yaptığını dumruldan yemek güzel bir duygu olmalı

Başarılar Dumrul ve Rest tarla bir klanla savaşmak sıkıcı olmalı

DeletedUser58028

Ziyaretçi
Yazık yorum yapmıyorum oyun için kalp kırmaya gerek yok. Ama bilinmelidir ki bu klanı bu duruma getiren utansın...

DeletedUser60677

Ziyaretçi
Bu ekipten neden ayrıldığımı anlamıştır bazıları umarım tt2
Radjap doğru olanı yaptı tebrikler ;)

DeletedUser51989

Ziyaretçi
savaş başlamadan bitirmişsiniz siz. Bizde izleyelim biraz

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
7g0YNl.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok boş konuşmalar var bazılarını okudum bazılarını es geçtim. Yine her world ' deki gibi istediklerini elde edemiyen klanlar popolarından bırseyler uydurmaya baslamıslar. Arkadan iş çevirme diyorlar acaba bu mevzu ırdelense kım haklı cıkar muamma. world 32 de mılletı arkalarından vuran yalanlar solıyenler herhalde bızı kendılerı gıbı goruyorlar :) Tüm kuzey batı'ya basarılar

DeletedUser60613

Ziyaretçi
hiç birşey demek istemiyorum bu konuda herkese iyi oyunlar .

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Benim diyecek sözüm yok :D ben banlandım. Ceza almamış olsaydım. Çok kötü hazırlanmıştım

DeletedUser58527

Ziyaretçi
Öncelikle Herkese iyi günler.Güzel bir savas oluyor. Biz kimsenin vurup vurmadıgını beklemedık. Kafada soru işaretleri kalmasın. restte tafarel batu ile problem yasadık, ve ben elitle sa yaptım. sonra rest ile arayı duzeltmeye calıstık yelokoy mehmet abi ile. Düzelttiğimiz de rest ile diploması yaptım restle diploması yapmayacagız dememe ragmen. Ancak bana olumlu yaklastılar ve hak verdıler. Sonucta 27 de birlikte oynadıkalrımıza sırt cevıremeyız.

Ancak rest e dediğim elitle sa yı bozan biz olmayacagız ve onlar yamuk yapmadan biz yanlıs yapmayacagız.Sözumu yıyemem dedım. Tamam dendı ve savaslarında biz tarafsız kaldık. Hatta onların klandan oyuncular gelmek istedi onları bile tiran a yonlendırdım. Aramız kötü değil di Ta ki klanın diğer yonetıcısı tiran ile olan whatsapp konusmasını atana kadar.Ve yazan kelime "dumrul un kuyusunu kaz" dı.Bu asamada biz ne yapacagımıza karar verdık. Daha sonra oyuncularından bazıları cıkıp bizim koylerı vurdular bız onları tanımıyoruz dediler. Sakince bekledik. Ve gerekeni yaptık. Bu gune dek dost klan satmadık, bize yapılanların geregını yaptık.

Saygılar.