DraqoN ßirliqine Alım 0lacaktır...

• Konuyu başlatan aLric
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35031

Ziyaretçi
Caps Alanından daha komik bir yer oldu burasi :::::cool::::

DeletedUser

Ziyaretçi
Lütfen klan sayfamızı kirletmeyin, komik mi değil mi anlayacaksınız w15'te.

DeletedUser35471

Ziyaretçi
kimi dalga geçti kimi gerçekten sahiplendi ben sahiplenenlerden oldum ......oyun başlıyo farklı bi nickle dragon klanındayım.....şimdi oyunda konuşalım dalga geçenleride g.batıya beklerim.....kimsenin oyunculuğuna lafımız yok ama oyunda....

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
merakımdan soruyoum ön kayıt yaptırdıgınız için yön seçemediniz klanca tekrar yeniden başla yapıp mı güneybatıda başlayacaksınız nasıl olacak bu ? =/

DeletedUser34001

Ziyaretçi
ben dAlga gecmeden bu kşlanda son nefesıme kadar savascam

DeletedUser34001

Ziyaretçi
kanka sen de gel g batı da coşak
draqon tum dunyayı yıkacak ben lıderıme ınanıyorum

DeletedUser35471

Ziyaretçi
merakımdan soruyoum ön kayıt yaptırdıgınız için yön seçemediniz klanca tekrar yeniden başla yapıp mı güneybatıda başlayacaksınız nasıl olacak bu ? =/

herşey mümkün...zatında bir çözüm yolu üretmişsiniz zaten....not... insanların insanlarla konusu oyun olan bir meşguliyet sebebiyle dalga geçmesini anlayamıyorum kaldıki yazılanlarda birde aşağlama söz konusu oldumu bu hakkı o zevatlara nerden aldığını sormak gerekiyo insanlar insanlıkdan çıkıyor içinde kalan irinide böylesine basit ve menfaatsiz bir oyunda bile dökebiilyo bende hesabı kapatalım diyorum...mevzu budur herkese basarılar

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
herşey mümkün...zatında bir çözüm yolu üretmişsiniz zaten....not... insanların insanlarla konusu oyun olan bir meşguliyet sebebiyle dalga geçmesini anlayamıyorum kaldıki yazılanlarda birde aşağlama söz konusu oldumu bu hakkı o zevatlara nerden aldığını sormak gerekiyo insanlar insanlıkdan çıkıyor içinde kalan irinide böylesine basit ve menfaatsiz bir oyunda bile dökebiilyo bende hesabı kapatalım diyorum...mevzu budur herkese basarılar

merak ettiğimi sordum bunda bir şey göremiyorum kimi aşağlamışım afedersiniz ? sadeee onca farklı bölgedeki üyenin yeniden başla yapması garip geldi.

g.batı bizim olucak 130 kişilik bir ekiple

en azından forumda başlamamış bir dünya için orası bizim olacak burası bizim olacak demiyorum dnya başlasın ilk iki haftadan klanlar şekillenmeye başlar birlikte izleriz.

DeletedUser35471

Ziyaretçi
merak ettiğimi sordum bunda bir şey göremiyorum kimi aşağlamışım afedersiniz ? sadeee onca farklı bölgedeki üyenin yeniden başla yapması garip geldi.

en azından forumda başlamamış bir dünya için orası bizim olacak burası bizim olacak demiyorum dnya başlasın ilk iki haftadan klanlar şekillenmeye başlar birlikte izleriz.

aşağlama ilgili bölüm size hitaben yazılmamıştı...genelleme yapmak zorunda kaldım herkes in niyetini bilemiyoruz :D

DeletedUser39013

Ziyaretçi
oyun baslayinca lutfen saldirmayin hepimiz kardesiz .. draqon klanina dokunulmazlik gelsinmi gelsin diyenler parmak kaldirsin diye konu da acarsiniz. sasirmam yani hic.

Özellikler
Klan adı: DraqoN
Etiket: DraqoN
Üye sayısı 47
En iyi oyuncunun puanı 1.560
Toplam puan: 1.742
Puan ortalaması 37
Sıra: 22
» Klana başvur
Üyeler

Tarif
DraqoN - DrqoN - DraqoN

Biz dost değiliz KARDEŞİZ...

Klanlar.org'dan bu güne kadar hiç ayrılmadık!!!

Şimdi sıra bu dünyada...

Saygılarımızla ;)

aLric

Klandan çıkan cezalandırılır...

çok güzel tanıtım beee

DeletedUser35471

Ziyaretçi
oyun baslayinca lutfen saldirmayin hepimiz kardesiz .. draqon klanina dokunulmazlik gelsinmi gelsin diyenler parmak kaldirsin diye konu da acarsiniz. sasirmam yani hic.

thumbdownthumbdownthumbdown paşam bana saldırabilirsin....

DeletedUser

Ziyaretçi
bu tur kuru kalabalik klanlardan hayir gelmez :::D genede basarilar..