Don Balığı vs Ocean ( Mis Kesmece , kilit atmaca , savunma kesmece ).

• Konuyu başlatan DeletedUser49316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
yaw bırak sanki bilmiyoruz . Multiden yediklerini , direk kücük hesaplarımı şikayet ederken nedense oluyor . Kimin kac köye gittiğini biliyorum . dün 8 köye gidildi 6 sı alındı ;) 2 tanesine mis arası yenildi . Savasın güzel yerlerine gelmedik bunu bende biliyorum . Bu savasın kilit noktasının ben olduguma biliyorum inceyi anlayanlar . Bayram sen anladın mı :D

yeappa :) kankaa

DeletedUser631

Ziyaretçi
Sen görürsen emin ol biz görürüz :) . Yahu şu egonu az indir biz burda size tek bir laf etmedik , iki klan arasında olanları söylüyoruz . Sizi kötü mü gösteriyoruz ? Fakat sizin her konusmanız hep bir kötüleme mesajı iceriyor . Neyse bu dkdan itibaren kimse su arkadasa cevap vermesin kendi aramızda sohbetimizi yapalım gencler biz oyundan kozlarımı kapısalım yeter .

açıklama üstte dir :D :D

DeletedUser39300

Ziyaretçi
oy oyy bunlar uçmuş mürsel ve safanın konuyla ne ilgisi var o themürsel hessabı satılmışta haberimiz yok bari bişeyden anlamıyorsunuz bari susun
bide tolga son saldırımdan ucuz kurtuldun sadakat 23 deyken hesabıma ban atıldı:))komik bir konu
TheMursellin attığı msjlar hala bende kayıtlı kediyekafaatanı topladıktan sonra opa hazırlan demiştim galiba.. 100 tl ye hesaba alıcı var satabilirim dedi 2 gün sonra hesaba kediyekafaatan girdi yani msjlardan anladığımız kadarıyla themursel hesabı satıldı isteyen varsa bana msj atması kafi iletirim msjları :))
Ucuz kurtulma demeyelimde sağlam bir mis arası daha diyelim ona birde bann yemedim tkrar mis atmanı bekledim ama atmayınca şaşırdım açıkçası :)
bide baya abartık sadece oyun oynuyoruz mutfak yenerse helal derim giderim savaşın tadını almaya bakalım hepiminiz kardeşimsiziniz

Olay bu oyun ve keyife bakalım azda muhabbet edelim kafi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Aynen gider ayak bütün orduları atmışlar , o orduların girmesi gereken yer farklıydı ama neyse. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Giderken NAMIMIZ Yürüsün Dedik AGALAR...

W24 için inzivaya gectık beklıoruz..

DeletedUser49316

Ziyaretçi
:D len tolga ne adamsın :D :D w24 de böyle hareketler yapıp kalbime indirme :D

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Kanki günün savunmacısını yaklaşık 3.2 ye katlamışım dün ki kesimle :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hahahaha tolga manyaksın sen ya :D

ama niye o kadar az birim ya :(

DeletedUser39300

Ziyaretçi
5659 birim 152.670 birimi kesmiş yani 1 birim yaklaşık 27 birim kesmiş daha ne olsun la :) bide alırken köyü yıkmayalardı iyiydi oduncu akademi bırakmadılar sonra mislediler :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka w23de bile günlük buna yakın kesim oluyo :D

niye burda bu kadar az onu anlamış değilim o yüzden şaşırdım :D xD Kesimine lafım yok yane tt2

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Uzun süredir pre kasma dışında bişey yapmadığım için bilemiyorum ama artık vura vura köy almalar bitmiş galba baksana tek kesimle savunanda ilk 10 a girilebiliyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bence bu dünyanın bitmiş olduğundandır ya :D

bırakın tez vakitte o dünyayı :D