Don Balığı vs Ocean ( Mis Kesmece , kilit atmaca , savunma kesmece ).

• Konuyu başlatan DeletedUser49316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47912

Ziyaretçi
Kendal biz bir köymü aldık :) 9 ya 10 oldu liste tutmuyoruz ama:) ilk opta 5 köydu 6 aldık:) dun sonra ufaktan estık 3 tanede dun aldık verdııgmız tek köy KABAOGUZUN yenı aldıgı köyu verdık:) ama sikinti yk ŞAVAŞ İYİDİR İYİ:)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
siz niye kendinizi icinize katıyorsunuz . Suan yoğunlasılan tek klan alarm klanı siz bundan istifade ediyorsunuz sadece ama alarm klanı da catlamaya basladı . 2 oyuncusu indi . Devamı gelicek yavas yavas savas sekil alıyor gencler :) dediğin gibi savas iyidir

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Bunlarda son gelenler try again later :))
2P1mR8.jpg

1yQIAh.jpg
3g8Xaq.jpg
4eUQWd.jpg
5sbqKQ.jpg

6oyjM.jpg

DeletedUser631

Ziyaretçi
word 16 da böyleydiniz be ocean :) sonra tutunamayıp unıona geçtiğinizi hatırlarım oyuncularınız hesaplarınızı satıyordu haberiniz yok :)

DeletedUser48635

Ziyaretçi
siz niye kendinizi icinize katıyorsunuz . Suan yoğunlasılan tek klan alarm klanı siz bundan istifade ediyorsunuz sadece ama alarm klanı da catlamaya basladı . 2 oyuncusu indi . Devamı gelicek yavas yavas savas sekil alıyor gencler :) dediğin gibi savas iyidir

o bölgede siz eğlene durun yav sıkıntı yok 60 küsür mis atıp ta 3 - 4 köy alıyorsanız ve bunla övünüyorsanız hakkınız savaş iyidir iyi

DeletedUser49316

Ziyaretçi
60 küsür mis mi ?? . Multiden banlanan o kadar oyuncunuza ne demeli valla kusura bakmayın benim de multi hesaplarım olsa onlardan sürekli mancınık basıp saldırı aldıgımda fenerle destekletsem bende pasa pasa takılırım . Şu bir gercek ki o bölgede biz vura vura aldık iyi savunma yaptınız fakat cözüldü bunu dememin neresi sakıncalı . Cok övünmeyi biliyorsan sizde yaptıgınız savunmayla övünün hakkınız yani itirazım yok kabul ediyoruz biz fakat sizinde kabul etmeniz gereken şeyler var .

DeletedUser48635

Ziyaretçi
multiden banlanan 1 oyuncumuzu söyle hesap silelim bizi kendiniz le karıştırma bu opta kaç köye gidildi böylemi yöneticisin kimin naptıgından haberin yokmu daha savaşın güzel yerlerine gelmedik siz oyalanmaya devam edin

DeletedUser46998

Ziyaretçi
cashonova multiden ban yedi sonra kral liberatorda öyle asıl sen takip ewtmiyon olayları :)

DeletedUser48635

Ziyaretçi
oyundan cevabını verdirttim almışsınıdır sanırım

DeletedUser49316

Ziyaretçi
yaw bırak sanki bilmiyoruz . Multiden yediklerini , direk kücük hesaplarımı şikayet ederken nedense oluyor . Kimin kac köye gittiğini biliyorum . dün 8 köye gidildi 6 sı alındı ;) 2 tanesine mis arası yenildi . Savasın güzel yerlerine gelmedik bunu bende biliyorum . Bu savasın kilit noktasının ben olduguma biliyorum inceyi anlayanlar . Bayram sen anladın mı :D

DeletedUser39300

Ziyaretçi
word 16 da böyleydiniz be ocean :) sonra tutunamayıp unıona geçtiğinizi hatırlarım oyuncularınız hesaplarınızı satıyordu haberiniz yok :)

Bu dünyada hesap alıyorlar galiba TheMursell adlı oyuncu hesabımı 100 tl teklif ediyorlar bankaya gönderirse satacam dedi 1 gün geçti hesaba kediyekafaatanfaremi dir nedir o geldi adam geçtikten sonra dahi eski hesabına girmiş profil düzenliyor.Hadi hesabı satın aldın kmse çakmadı diyelim bari profile yazma yazdın eski hesabınada yazma bunuda multiden götürmesinler seni :))
Herşeye rağmen zevk almaya bakıyoruz sıkıntı değil çok çok köy kaybederiz burada zevkini aldıktan sonra köyü kim takar sw de en çok mis kesen ben miyim merak ettim bu arada :D

DeletedUser48635

Ziyaretçi
sen kendini öyle mutlu etmeye devam et :) avut kendini nasılsa sınırlarımız kesişecek tabi o zamanı görürmüsün oda muallak

DeletedUser46998

Ziyaretçi
ya kardeşim hem multicisiniz hemde laf yapıyonuz bari multi açarken profesyonel olun adm *CASHONOVA* ve ***CASHONOVA*** diye 2 hesap açıyo bari prof yapın :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
sen kendini öyle mutlu etmeye devam et :) avut kendini nasılsa sınırlarımız kesişecek tabi o zamanı görürmüsün oda muallak

Sen görürsen emin ol biz görürüz :) . Yahu şu egonu az indir biz burda size tek bir laf etmedik , iki klan arasında olanları söylüyoruz . Sizi kötü mü gösteriyoruz ? Fakat sizin her konusmanız hep bir kötüleme mesajı iceriyor . Neyse bu dkdan itibaren kimse su arkadasa cevap vermesin kendi aramızda sohbetimizi yapalım gencler biz oyundan kozlarımı kapısalım yeter .

DeletedUser21135

Ziyaretçi

sen ne zman OKYANUS la savaştında böyle ukala ukala konuşabiliyorsun eğer çok iyiysen gel bizden köy al
don balığını övüp duruyorsunuz adam bile kendiyle bu kadar övünmedi bölgede gerekenden fazla tutunmanız sizi bu havaya soktu anlaşılan:)

DeletedUser21135

Ziyaretçi
Bu dünyada hesap alıyorlar galiba TheMursell adlı oyuncu hesabımı 100 tl teklif ediyorlar bankaya gönderirse satacam dedi 1 gün geçti hesaba kediyekafaatanfaremi dir nedir o geldi adam geçtikten sonra dahi eski hesabına girmiş profil düzenliyor.Hadi hesabı satın aldın kmse çakmadı diyelim bari profile yazma yazdın eski hesabınada yazma bunuda multiden götürmesinler seni :))
Herşeye rağmen zevk almaya bakıyoruz sıkıntı değil çok çok köy kaybederiz burada zevkini aldıktan sonra köyü kim takar sw de en çok mis kesen ben miyim merak ettim bu arada :D

oy oyy bunlar uçmuş mürsel ve safanın konuyla ne ilgisi var o themürsel hessabı satılmışta haberimiz yok bari bişeyden anlamıyorsunuz bari susun
bide tolga son saldırımdan ucuz kurtuldun sadakat 23 deyken hesabıma ban atıldı:))komik bir konu

DeletedUser21135

Ziyaretçi
bide baya abartık sadece oyun oynuyoruz mutfak yenerse helal derim giderim savaşın tadını almaya bakalım hepiminiz kardeşimsiziniz

DeletedUser631

Ziyaretçi
sen ne zman OKYANUS la savaştında böyle ukala ukala konuşabiliyorsun eğer çok iyiysen gel bizden köy al
don balığını övüp duruyorsunuz adam bile kendiyle bu kadar övünmedi bölgede gerekenden fazla tutunmanız sizi bu havaya soktu anlaşılan:)

ben don balığını övmedim ben gönülden tebrik ettim,ukalalık değil de gerçekleri mizahi anlatımımla dile getirdim

sen az bekle canım DAMAGE oraya gelmeyi de bilir ama zaman ister bu durum kendo kanka bize az çok ayarla savaşımızın sonuna yaklaştık. ;)

W16 da oceanı gördük biz,PUSULA serüvenine rastlamamıştınız çünki o zaman a kadar unıona geçtiniz,sizin oyuncular facebook klanlar sayfasında hesapı kasıp ticarete döküyor oyunu.Oyunu oyun için lütfen.

DeletedUser631

Ziyaretçi

üste tükürdük BIYIK alta tükürdük sakal be usta anlat anlat dinleriz :)

vejeteryan olduğum kadar da bıyıklıyım :) :) :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
bide baya abartık sadece oyun oynuyoruz mutfak yenerse helal derim giderim savaşın tadını almaya bakalım hepiminiz kardeşimsiziniz

Ustad biz zaten makarasına burdayız baktıysan ilk laf ı sen attın keske tebrik etseydin bizde eyw der gecerdik . Neyse yinede eywallah