Dlup Diplomasi

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Usta hani asıyodun kesiyodun savasacaktın world özellikleri cok iyiydi bilmem ne ?

Kıtandaki herkesle saldırmazlık yapmissin yan kıtayla müttefik olmussun bide yok tam savasilacak world özellikler cok iyi diye dolanıyodun
Çok doğru bir yorum :D

mateksahin

Mızrakçı
Bütün dünya ile savaşta işte :) daha ne yapsın ? Yoksa siz şu dolar düşünce halay çeken ekip misiniz la doğru söyleyin

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Bütün dünya ile savaşta işte :) daha ne yapsın ? Yoksa siz şu dolar düşünce halay çeken ekip misiniz la doğru söyleyin

Yukarı koyduğum haritaya bakmadan , w deki klanalrın durumuna bakmadan tamamen kendi hastalıklı kafa yapısı ile, ezbere konuşan düşse de bir tekme vursak diye bakan kendi içinde çelişkili insanların anlamasını beklemiyorum zaten hocam. Amacı trol yapmak. Belki w girememenin acısı bilmiyorum. Beter olsun. Hiçbir şeyden keyif alabilecek bir kafa yapısının olduğunu filanda düşünmüyorum. Ben bu şahsiyeti sadece yok sayacağım. Zira daha gördüğü şeyi yorumlayamayan anlayamayan biriyle keyfimi filan kaçıramam. @Mertkrdss mute.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Birde forumda ünvan almışssın. Ne desem boş. Lütfen okuduğunu veya gördüğünü doğru anlamaya çalış olur mu ? Tarafgir yorumların devam ederse senide yoksayacağım.
Benim taraflı yorumum yoktur eleştirilere de açığımdır bugün @.ennivuccuvokke yaptığı gibi yeter ki düzgün bir üslup ile olsun ekstradan abi sen dememiş miydin yanlış mı hatırlıyorum tek klan gireceğim demiştin 6-7 klan olmuşsun galiba olabilirsin kimse neden oldun diyemez ama dediğin şey ile ters düştün yani haritan gereği zaten diplomasi yapacaksın bence gayet mantıklı bir diplomasi yapmışsın ekstradan ben forumdan ünvan almadım sonuçlar ayın 31 de açıklanacak oyunu bana kullanırsan da sevinirim :p yok sayacaksan say ne diyeyim abi :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Zaten Markiz ünvanın var. Ayrıca ben oyumu çoktan kullandım. Ancak burada neden böyle bir yorum yaptığını da anlamış oldum teşekkürler. Diğer konulara gelince, w ye tek klan girmek / diplomasi yapmadan girmek başka, bunların tam tersini yaparak girmek başkadır. Maalesef w nin dinamikleri bizi buralara getirdi. Bu da sırtımıza daha fazla sorumluluk yüklüyor. Keşke w ye gireceğini açıklayan klanlar w ye girseydi biz de tek klan oynasaydık. Ancak nasip böyleymiş. Ama çekememe , kendi kusurunu örtme çabası bunları barındıranlar bize böyle manasız eleştirilerle geliyor. Herkes önce dönüp aynaya bakmalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Zaten Markiz ünvanın var. Ayrıca ben oyumu çoktan kullandım. Ancak burada neden böyle bir yorum yaptığını da anlamış oldum teşekkürler. Diğer konulara gelince, w ye tek klan girmek / diplomasi yapmadan girmek başka, bunların tam tersini yaparak girmek başkadır. Maalesef w nin dinamikleri bizi buralara getirdi. Bu da sırtımıza daha fazla sorumluluk yüklüyor. Keşke w ye gireceğini açıklayan klanlar w ye girseydi biz de tek klan oynasaydık. Ancak nasip böyleymiş. Ama çekememe , kendi kusurunu örtme çabası bunları barındıranlar bize böyle manasız eleştirilerle geliyor. Herkes önce dönüp aynaya bakmalı.
markiz rütbesi mızrakçı rütbesi gibi normal bir rütbe bilgin olsun ekstradan sizinle bir sorunum yok :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Diplomasi durumumuz ile ilgili gelişmeler;

-IYI, UNİTAS, MAVİ Klanları ile müttefik olduk.
-Şaman Klanları ile savaşa başladık.
- EİBO Klanları ile diplomasimiz şuanda SA ancak belki negatif yönde değişecek şuanda durum belli değil.
- BELA klanları ile mücadelemiz devam ediyor.
- PITIR klanları ile mücadelemiz devam ediyor.

Tüm klanlara başarılar diliyoruz.

DLUP DİPLOMASİ.png

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Dost klanlarımıza da söylediğim şeyi ifade edeceğim, bu klanlar ve oyuncular pasif multi veya pre kasan hesaplardır. Hiçbirinden en ufak bir yardım almadık. Ama döndün arkamızdan vurdun aynı klandaydık bizi sattın filan da dedirtmeyeceğiz. Şuanda hepsi açık hedeftir. Müttefikimiz olan klanlara da geçişine izin vermeyeceğiz. .
Başından beri hedefim, iddialı olarak girmediğimiz ve tek klan girdiğimiz bu w de oynayacaklar ile oynayamayacakları belirlemekti. Böylece şansımızı arttırmaktı. Şuanda w de ilk hedeflerimizi tamamladık. Ancak üye sayımız azalarak düşmeye devam edecek. Herkese başarılar.