Dirilişin İhaneti

• Konuyu başlatan DeletedUser66034
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64940

Ziyaretçi
fenersavar senn karaktersizliğinin ölçütü var mı yoksa sınırsız karaktersizlikle nasıl yaşayabiliyorsun merak ediyorum tamm savaşı kazanamayacağını anladın işler çevirmeye başladın. artık hangi akrabanın bi taraflarını önerdin bilmiyoruz onu sen açıklarsın herhalde. tamm zaten hesap siliyonuz onu biliyoz da iyi anılarak iyi savaşarak gidin bari de bi kere de insanlar bunlar iyi oyuncuydu. hayatımızın en iyi savaşını bunlarla verdik de gittik gibi şeyler söylesinler. şimdi gelir veled in biri (ne tür veled olduğunu açıklamıyoruz) ağla der

Aqla zaauaushshs xdxdxd

aliklo

Okçu
Saçma Sapan Yönetim İle İyi Bile Dayanmışız,Önce Hatayı Kendin de Ara Ondan Sonra Başkasına Konuş...Bir De Saygıyı Kaybetmeyin Bizim İnsanımızın Genel Özelliği İstemediği Birşey Olunca Bel Altı Vur Gitsin

DeletedUser64940

Ziyaretçi
fenersavar senn karaktersizliğinin ölçütü var mı yoksa sınırsız karaktersizlikle nasıl yaşayabiliyorsun merak ediyorum tamm savaşı kazanamayacağını anladın işler çevirmeye başladın. artık hangi akrabanın bi taraflarını önerdin bilmiyoruz onu sen açıklarsın herhalde. tamm zaten hesap siliyonuz onu biliyoz da iyi anılarak iyi savaşarak gidin bari de bi kere de insanlar bunlar iyi oyuncuydu. hayatımızın en iyi savaşını bunlarla verdik de gittik gibi şeyler söylesinler. şimdi gelir veled in biri (ne tür veled olduğunu açıklamıyoruz) ağla der

Herkes arkasını bir yere dayayıp konuşuyor.Bu arkadaşın arkasındaki buna dayamış oradan gelen kuyruk acısının tezahürü bunlar :D

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Biz bu oyunu sizin gibi karakterlere karakterli oynadık diye benim ekibim çok hakkı çok emeği yenildi. Şimdi yaptıklarınıza karşılık verip gerekeni yaptık.

Bir kişinin tutturduğu türküye bütün klanı götüren yöneticileriniz de hata yokta bizde var.

Aile fertleriyle ilerlemen zaten seviyeni ve insanlığını gösteriyor.

Başka sövecekler var ise yazabilirler ama benden aynı tepkiyi görmeyeceksiniz.

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Ağlama duvarı soa vs payidar oraya gelin bekliyorum.:)

DeletedUser62346

Ziyaretçi
Dışarıda ağzına gelen küfürleri sayan insanların da burada küfür yiyince saf ayağına yatmaları da baya iyiymiş. Küfür için özür dilerim lakin karaktersizliğinizin ölçüsü konusunda hala aynı fikirlere sahibim.

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Duydum Ki Buralarda Çok Croza Muhabbeti Dönmeye Başlamış Ne İş ;)

DeletedUser48830

Ziyaretçi
@Strafe sayın moderatorum benim 3 hesabım halen daha açılmadı ama @-Activ. isimli kullanıcı açılmış
Yine mi taraf başladı aynı hakaretten farklı cezalar mı veriyorsunuz?