Dikkat

• Konuyu başlatan **getirinbana**
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
burak ben davet istesem alır mısın ezigim biraz ama :S

DeletedUser49606

Ziyaretçi
Bart* kenarda dursun kanka **Zlatan Ibrahımovıc** le gelicem :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Enisle İrem bende zaten orada sıkıntı yok :D

Zlatanla gel kanka sana o daha çok yakışıyor:p

ata başına yıldız koyunca arkadaş listesinde ilk sırada oluyon ya o yüzdendir diye tahmin ediyom :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
ata sana sordum la niye yüklemi yanlış şahıs zamiriyle çektin la diyetçi :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Çok yanlış düşünüyorsun şimdiden söyleyeyim çünkü bundan öncekilerde hiç başta yıldız yok :D Görüyorum hep sonlarına yıldız koyuyorlar :D Bende 500 pp verip atajean* mı yapsam acaba :D

ata sana sordum la niye yüklemi yanlış şahıs zamiriyle çektin la diyetçi :D

benimseme ekini unutmuşum :D Benim zaten Dil bilgisi dersim ile Edebiyatım iyi değildir. Sayısalcıyım ben sayısalcı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Zaten ciddi söylememiştim:p nedenini bi araştırmak lazım mesela daha farklı işaretler kullanamamak ta bunun nedeni olabilir:D mesela ünlem filan serbest olaydı iyiydi:D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bak sende Mia Martina* yapmışsın. Bunları açıklığa kavuşturmak lazım :D Bir de --adasdasdadfasdfas-- akımı var :D Bunlar hep psikoloji. Burada psikolog varsa teşhis koyalım beraber :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Beni hiç anlamadın değil mi :D Nicklerindeki yıldızlar nereden geliyor gökten mi düşüyor troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Klasike ilk köyü almak için yıldızsın nickle girmiştim :D hamı toplayıp bi kerede akademi mis yapayım diye bekledim ayıktılar mevzuya demirciyi vurdular :D orayı bırakınca otomatik olarak yıldızsızını alamadım :D

sonra nokta virgül sayı derken yıldız koydum :D yani bi fantezi değil :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yıldız kaysın tekniği kalsın diyorum ben oyuncuların troll

DeletedUser43475

Ziyaretçi
BEN *scruffy* hesabıyla geliceğim :D:D

güzel bi bayraklı hesap bulsam morlu falan asdes007 yapar gelirdim troll