DIABLO vs. SAB

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 18650

Ziyaretçi
Komutanligıma laf edilmiş canları sağolsun. Belli ki daha önce karşılaşmamişız. Yada karşılaştık hasetlerinden yapıyolar. Sıkıntı yok :) Daha önce buna benzer hatta daha ağır laflar duydum. Elhamdülillah hepsini alt etmeyi basardık. Şimdi hiç biri bu forma giremiyo. Yapılan bir iki opla klan komutanı degerlendirilmez. O oplar tamamen zaman kazanmak amaçlı idi. Biz o opları yapmasak siz yukarı yürürdunuz ve buna hazir değildik.

Diablo olarak sinıra taşinma koy sayısını artirma vs. derken klan op yapma potansiyeline yeni erişti. Savaş bundan sonra bizim açımızdan daha keyifli olacak. Çünkü yaş ortalaması yüksek bi klanız ve geç açılıyoruz. Çok sabırliyiz. Hesap sileceğimizi düsunenler yanılır.

Ayrıca komutanligıma ve klanın durumuna laf eden arkadaşlar bilsinler ki 10 yıldır Diablo ve Dejavu klanları komutanlığı yapıyorum. BEnim girdiģim dünyalarda ve klanın başında bulunduğum sürece hiçbir savaşı kaybetmedik. Eğer bunu Sab başarırsa efsane olur Diablo kazanırsa zaferlerine yenisi eklenir. Kaybedersekte tebrik ederiz heralde. Daha önce hiç yenilmedigimiz için bisey diyemiyorum. Farklı bi tecrube olacak.

Deleted User - 18650

Ziyaretçi
Bir kez dehşet ekibi ile girdiğimiz dünyada error klanları ile savaşımızda hesap sildik kafa kafaya iken onu saymıyorum. Cünkü hem tam kadro değildik hemde diablo yada dejavu değildik. Zaten ben de son 1 ayında katılmıştım o dünyanın. Klan 3 e bolunmustü derleyip toparladık ve bi sonra ki dünyada Dejavu yu kurduk. Ama Error klanlarını tebrik ediyorum her zaman. Çünķü saygılı bir savaştı.

Desolate boy

Milis
İstatistik mini etek benzetmesini asla hakaret içerikli kullanmadım kullanmam da. Ne amaçla söylediğim bellidir. Buradan vurmayı bırakin lütfen. Ayrica bayan arkadaşlardan özür dilerim böyle boş bir tartısmanin başlamasına neden olduğum için.

Benim için yeni eski oyuncu muhabveti yoktur klanda ki herkes eşittir. Lakin bağlılık olayı farklidır. Klana yeni katılan oyuncuların sadakati pamuk ipliğine bağlıdır. Onların geleceği gösterdiği mucadeleye bağlıdır. K65 koy . Taraf değiştirenler oldu. kaybedenler direnenler oldu. Taraf değistirenlere takılmıyorum. Bizi satan sizi bedavaya verir diyorum. Ona göre tedbirinizi alırsıniz zaten. Biz o bölgede köyler kaybetsekte bizi hicbir zaman satmayacak tipobaha yigilerce sarpovilette ve alucard gibi dostlar kazandık. Size göre kayıp bize göre kazanç.

Lakin yine de aldığınız köyler için tebrik ederim. Hepsinde bir emek var. Ister ana kadrodan olsun ister yeni kadrodan olsun alınan her köy yapılan her op degerlidir.

Üst tarafa yapacağınız opu da sabırsizlıkla bekliyoruz. Asıl kıstas o zaman belli olur.

Teşekkür ederiz. Tebrik etmek o kadar da zor değilmiş demek ki daha önceki yazdıklarınıza ithafen :)

Deleted User - 18650

Ziyaretçi
Ayrıca benim klanlar tarihinin en iyi veya en büyük komutanı olmak gibi bir iddiam da hedefim de yoktur. Bu tamamen bizi sevenlerin basarılarımıza ortak olanların ve görenlerin teveccuhudur. Onlara teşekkür ederim. Bundan sonra dediğim gibi daha keyifli bir savaş olacak. Her iki taraf içinde. Çunkü bundan sonra her iki klanda operasyon yapma kabiliyetine sahip. Daha önce sadece Sab operasyon yapma kabiliyetine sahipti. Bizim alt tarafa yaklaşmamız zaman aldı. Şimdi savaşalım. Muhabbete döneriz tekrar.

Deleted User - 18650

Ziyaretçi
Teşekkür ederiz. Tebrik etmek o kadar da zor değilmiş demek ki daha önceki yazdıklarınıza ithafen :)

Diablo da daha önce
leonqq
Ayyildiz41
Adesis
Halisinasyon
Abraham55 vs. gibi niceleri ile önce savaştık. Sonra dost olduk. Şimdi hepsi yönetici kurucu konumunda. Savaşın stresi heyecanı ile ağzımızdan kaçıyor bazı şeyler. Lakin ilerde yüzyüze bakacak olursak. Başımızı öne eğmemiz gerekmemeli.

Diablo da daha önce
leonqq
Ayyildiz41
Adesis
Halisinasyon
Abraham55 vs. gibi niceleri ile önce savaştık. Sonra dost olduk. Şimdi hepsi yönetici kurucu konumunda. Savaşın stresi heyecanı ile ağzımızdan kaçıyor bazı şeyler. Lakin ilerde yüzyüze bakacak olursak. Başımızı öne eğmemiz gerekmemeli.

Bizde savaşından beri aynı şeyi destekliyoruz. Çünkü klan olarak genelde daha önce savaştığımız arkadaşlar ile kuruldu bu klan. Bundan sonraki süreçlerde sizinle bir olmayacağımız anlamına gelmesin bu savaş. Ayrıca secoonun bana çay sözü var İzmir'de ona saldırmadan gideyim ki bana bornova da pusu atmasın :D

Deleted User - 18650

Ziyaretçi
Bizde savaşından beri aynı şeyi destekliyoruz. Çünkü klan olarak genelde daha önce savaştığımız arkadaşlar ile kuruldu bu klan. Bundan sonraki süreçlerde sizinle bir olmayacağımız anlamına gelmesin bu savaş. Ayrıca secoonun bana çay sözü var İzmir'de ona saldırmadan gideyim ki bana bornova da pusu atmasın :D

Savaşın tadı rakipler dişli olunca çıkıyor. 2 yıldır ara vermiştim oyuna baya yenilik gelmiş. Bende biraz ısınayım oplarımız sizinde hoşunuza gidecek:) Bundan sonra bir olup olmama konusuna gelince bundan sonra ortaya konan ortak karakter yön verecektir.

Bu arada yücel abi ile de savaşmışlığim vardır es gecmeyelim gücenir bana:)

Operasyonları hazırlayan biri olarak. Operasyon yemek hoşuma gidiyor :D Dünya özellikleri savunmayı kolaylaştırmış. Klan savaşlarındayken saldıran kazanıyordu. :)

Yigilerce

Acemi
Şimdi uzun uzun ayrıntılarına inebilirim isterseniz ki inmemi istiyorsunuz sanırım, xPepitox, onurhanksk, isyankar.4128,kkkkatil99,tinerci,zionbarmen, bu caplin falan da sizdendi yanlış hatırlamıyorsam,cruelboy,yigilerce bunlar daha ilk seferde aklıma gelenler daha ayrıntılı bi araştırma yaparsanız siz de görebilirsiniz diye düşünüyorum
Hayatımda ilk defa klanlar oynadığımı buraya belirtmek isterim, biraz bakarak sallayalım lütfen.
herkese iyi akşamlar diliyorum.
Oyun güzelmiş bu arada klanlar> ogame

bujuteri

Acemi
bütün özürler karşılıklı saygılar sunulurken
DeutschBabe

adlı oyuncunun her iki taraftada olmayan birisinin dermişim lafı altında birşeyler diyip teşekkürleri kapıp prim yapmasına lütfen izin vermiyelim .çizgimiz düz olmalı o veya bu kişilerin araya girip tatlı atışlarımıza zincir vurmaması dileği ile.

ERGÜVEN

Milis
İstatistik mini etek benzetmesini asla hakaret içerikli kullanmadım kullanmam da. Ne amaçla söylediğim bellidir. Buradan vurmayı bırakin lütfen. Ayrica bayan arkadaşlardan özür dilerim böyle boş bir tartısmanin başlamasına neden olduğum için.

Benim için yeni eski oyuncu muhabveti yoktur klanda ki herkes eşittir. Lakin bağlılık olayı farklidır. Klana yeni katılan oyuncuların sadakati pamuk ipliğine bağlıdır. Onların geleceği gösterdiği mucadeleye bağlıdır. K65 koy . Taraf değiştirenler oldu. kaybedenler direnenler oldu. Taraf değistirenlere takılmıyorum. Bizi satan sizi bedavaya verir diyorum. Ona göre tedbirinizi alırsıniz zaten. Biz o bölgede köyler kaybetsekte bizi hicbir zaman satmayacak tipobaha yigilerce sarpovilette ve alucard gibi dostlar kazandık. Size göre kayıp bize göre kazanç.

Lakin yine de aldığınız köyler için tebrik ederim. Hepsinde bir emek var. Ister ana kadrodan olsun ister yeni kadrodan olsun alınan her köy yapılan her op degerlidir.

Üst tarafa yapacağınız opu da sabırsizlıkla bekliyoruz. Asıl kıstas o zaman belli olur.
Aaaa bayan yazmış linçççççç

Deleted User - 18650

Ziyaretçi
Operasyonları hazırlayan biri olarak. Operasyon yemek hoşuma gidiyor :D Dünya özellikleri savunmayı kolaylaştırmış. Klan savaşlarındayken saldıran kazanıyordu. :)

Atarlı kondomlu kedi ile mücadelenizin seyir zevki yüksek olacak o halde:)

whisper*

Milis
Hayatımda ilk defa klanlar oynadığımı buraya belirtmek isterim, biraz bakarak sallayalım lütfen.
herkese iyi akşamlar diliyorum.
Oyun güzelmiş bu arada klanlar> ogame

Pardon hocam ana oyuncu derken aktif olmanızı kasterdiyordum düzelteyim sallamak gibi düşüncem yok kimseye ama konuşmanın geneline bakarsanız olayı anlarsınız ne demek istediğimi, hesap silinebilir köy alınıp verilebilir yoksa benim de köyüm gidebilir sonuçta insanız ve işimiz gücümüz de olabilir bu bir oyun şimdiye kadar ki emekler için herkesin eline sağlık sonrası için de aynı şekilde :)

secoo35.

Çaylak

Kim kaybederse o yemek ısmarlasın fare :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.