Diablo ne kadar dayanır ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 848890561
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tengri biz menen

Yasaklı
Çok boş adamsın böle yaparak nereye varacağını sanıyorsun kuyruk acin büyük sanırım ikide bir diabloya salça olduğuna göre istediğin kadar salça ol o kuyruk yerine gelmez. Artı birinci op gecti kalan 1 op eğer bu opdada dagilmazsa yukarıdaki konuşmalara dayanarak oyunu bırak eğer dagilirsa ben birakcam arti Diablo ve cin aynı ekip olduğundan cini yok etmeden diablo asla yok olmuş sayılmaz..son olarak da boş teneke çok ses çıkarır anlayana...

Yavrum o zaman klan adınızı cin yapın madem aynı ekip aynı dünyada show yapmaya gerek yok, destekleri çekip tekrar diabloya geç sonra diablo şöyle klan böyle klan :ddddddd

Tengri biz menen

Yasaklı
Bunlamı övünüyosun :) övünecek bişey olmayınca tabi :)

Kendini efendi sanan klanlar üzerinden prim yapmaya çalışan bir kişiliksin. Keşke nickinin dürüst efendi kısmını kabul etseydin de burada boş konuşacağına show yapacağına icraat göstersen :) :)

Geçmiş dünyaları konuşacak olursak herkes buraya kendi destanını yazar. Şuan bu dünyadayız madem anlatıyorsun hadi yap showunu :) :)

Tengri biz menen

Yasaklı
Siz dünyadaki tüm klanlar bir araya gelin bize karşı :) biz destek almışız çok öyle mi :) rakip bu kez çok amatör :)

Eğer seni yansıtacak gerçekçi veya hakaret içerikli bir metin yazsaydım buraya amatör çok basit kalırdı senin için emin ol ama ef3ndy'lik bende kalsın ;))

Bizi bilen bilir mottomuz adam olan herkesin aramızda yeri olmasıdır. Kimseyi kırmak gücendirmek gibi bir gayemiz olmaz düşman da olsa. Ama senin gibi biz şöyle oynarız böyle oynarız azız ama özüz diyip mottosu tüm dünya bizim düşmanımız kafalarına vura vura 1. olucaz diyen klandan destek yığamazsın. Yok aynı ekibiz yok bilmem ne o zaman fazla ayıp tutmayacaksın paşa paşa mütevazi ve insancıl bir şekilde oyununu oynayacaksın..

Yani kısacası, boş laflar boş adamlar :) :)

Sözüm tüm diablo ve cin ekibine değil, çoğuna :)

ef3ndy

Acemi
Eğer seni yansıtacak gerçekçi veya hakaret içerikli bir metin yazsaydım buraya amatör çok basit kalırdı senin için emin ol ama ef3ndy'lik bende kalsın ;))

Bizi bilen bilir mottomuz adam olan herkesin aramızda yeri olmasıdır. Kimseyi kırmak gücendirmek gibi bir gayemiz olmaz düşman da olsa. Ama senin gibi biz şöyle oynarız böyle oynarız azız ama özüz diyip mottosu tüm dünya bizim düşmanımız kafalarına vura vura 1. olucaz diyen klandan destek yığamazsın. Yok aynı ekibiz yok bilmem ne o zaman fazla ayıp tutmayacaksın paşa paşa mütevazi ve insancıl bir şekilde oyununu oynayacaksın..

Yani kısacası, boş laflar boş adamlar :) :)

Sözüm tüm diablo ve cin ekibine değil, çoğuna :)

Söylediğin çoğu kelime tutarsız ve anlamsız,neye cevap verdin o bile belli değil,yani konuyu anlamamışsın,tekrarda okumamışsın gelişine yazmıssın,söylediklerin beni değil seni bağlar çünkü tamamen saçmalıkla dolu bu yazına farkındaysan anca senin amatörlüklerini yazarak cvp verebiliyorum,yani rica etsem bnm yazılarıma yorum yapma,çünkü ben sohbeti muhabbeti seven biriyim,saçmalıklarla uğraşacak vaktim yok.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.