Destan

• Konuyu başlatan DeletedUser48982
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Baslığı biraz geç açtık ancak ilgilenebildim,DESTAN klanları olarak k54 yer alıyoruz .Uzun uzun açıklama yapmaya gerek yok şuan için listedede durum belli inşallah güzel şeyler yapıcaz bu worldde...:::::cool:::::::::cool::::

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok klan çok sorun sayı azaltmanızı tavsiye ederim :) başarılar :)

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Çok klan çok sorun sayı azaltmanızı tavsiye ederim :) başarılar :)

4 klancık var yahu :D venusunde sayısı oyle birsey yaklasik olarak 400 e yakın bir oyuncu sayısı ediyor dedigin gibi karisiklik cok olabilir ama haritayı acinca insana bir guven veriyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
benim icin sıkıntı yok keyfiniz bilir lakin sayıya guvenmemek gerekir :D

DeletedUser48982

Ziyaretçi
Bu arada baktım tam sayı 430 ları bulmuş :D ama dedigin gibi hersey sayı degil bakalım umarım başarılı bir world olur hepimizin adına

DeletedUser48982

Ziyaretçi
max 2 hafta sonra 1 veya 2 klana düşersiniz :D

Yok öyle düşmek bikere düştük ama kalkmayida biliriz yonetimde ben varken ayakta tutarim yav bu klani,zaten suan dustu 2 klana ama yeniden cikicaz duzelicez insallah isim degisikligine gidicez yeni bir olusum yapicaz

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok öyle düşmek bikere düştük ama kalkmayida biliriz yonetimde ben varken ayakta tutarim yav bu klani,zaten suan dustu 2 klana ama yeniden cikicaz duzelicez insallah isim degisikligine gidicez yeni bir olusum yapicaz

2 klan iyidir boşver yükseltmeyi falan :)

DeletedUser48982

Ziyaretçi
2 klan duzen ve organizasyon icin iyi ama w17 de kapak klanlari sayisi sayesinde bugun orda :D mesela...

DeletedUser

Ziyaretçi
sayı her zaman avantaj değildir.. kemik kadronu kaybetme riskini göze alıcaksın diyecem ama sizin klan gelişi güzel olduğu için sıkıntı yok eğer ekip oluacaksanız yağma köylerini tespit edip atın yeterli :D