DEJAVU OLMAK

• Konuyu başlatan DeletedUser57096
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57096

Ziyaretçi
- Çünkü DEJAVU bir ailedir. bu ailenin her bir ferdi çok değerlidir ve hiçbir üyesi bir diğerinden üstün değildir.

- DEJAVU klanları kenetlenmiş birbirine gönül bağı ile bağlanmış yine birbirini karşılıksız seven neferlerden oluşur. menfaatsiz yalansız dolansız, dostça arkadaşca kardeşce.

- DEJAVU olmak bir ayrıcalıktır. savaşa giderken kahkaha atmaktır DEJAVU olmak. en zor anda en kötü günde, her zamankinden daha güçlü ve umutlu olmaktır.

- DEJAVU olmak dosta güven, düşmana korku salmaktır. Hep birlikte ateş etmektir DEJAVU olmak:)

İşte bu yüzdendir ki DEJAVU olmak AİLE olmaktır özünde...!

Dejavu Susturur
Diablo Kan Kusturur

DEJAVU KLANLARI BAŞ KOMUTANI
Bordolumavim

Luciferr

Dük
Evet burdaki metin ygs türkçede çıksa sanırım boş bırakırdım anlamadığım için

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Burda İğdelenmek İstenen Başka Birşey Laf Anlayanlara Çuvaldız İğnesi Misali Gibi Oldu :)

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Ali nin yazdıklarını anlamak için yeteri kadar tecrübe,birikim ve ruh a ihtiyaç var :)
dışarıdan anlaşılmaması problem değil :D

DeletedUser55545

Ziyaretçi
yazının tamamını merak edenler için Dejavu-Klan Forumu-Duyurular da ;
Casusunuzdan Israrla İsteyiniz !!! :):)

DeletedUser62319

Ziyaretçi
zemzem rahat ol çok konuşmaya gerek yok neyse neydir takıl oynunu oyna
şimdi de zaten rahatım diye laf yapma sürekli laf dalasına girmene gerek yok
ne eksilirsin nede yücelirsin boşver ...

DeletedUser55545

Ziyaretçi
zemzem rahat ol çok konuşmaya gerek yok neyse neydir takıl oynunu oyna
şimdi de zaten rahatım diye laf yapma sürekli laf dalasına girmene gerek yok
ne eksilirsin nede yücelirsin boşver ...
bunu senden duydum ya ajdar eurovision a katılsa ancak o kadar şaşırırdım var sen düşün :D

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Bu eleman ne ara bu kadar eşkiya cı olmuş ya la

davraz kurt tim klanı yıkılmasa bile biz eşkıya klanına geçicektik imbiim le dost acı söyler zeki ustura'yı sattık ama klan satanın klanı olmazmış derler

Şimdi sen davraz kurt timinden misin , eşkiyadan mı, ondan mı, bundan mı ?

Benim gözümde eşkiya ya yanlamaya çalışan gevşeğin birisin :D

DeletedUser

Ziyaretçi

ilk senem ilk tecrübem oyuna başladıgımda çaylaktım kimse klana almadı ustura diye klan vardı ona geçtim yönetim sıkıntılıydı tim kurduk wp grubundan usturadan ayrılıp davraz kurt timini kurduk armayla savaşırken yöneticimiz hızını alamayıp sis'e savaş attı öyle böyle derken bi arkadaşımız bize ihanet etti tim dağıldı hesap sildim imbiim in ısrarlarıyla tekrar hesap açtım 20k olana kadar kimse saldırmasın diye adını hatırlamıyorum bi klanda takılıcaktım plana göre pitbullx'le tanıştım çok sevdiğim bi abidir beni eşkıya ya aldı ve bu klanı benimsedim ve eşkıya oyuncusu olarak worlde devam ediyorum.. bu açıklama beni merak edenler içindi sana kemik atan yok dostum ayrıca bi şikayet edelim seni :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi

ayrıca armut klanını açınca ya herkes armut olacak yada kompostomu ne olucak diyordunuz ama bir hışımla geldi geçti eşkıya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
vay be adam gevşeksin diyor sıkıntı yok ben adama silahsız biriyle savaşmam diyorum kural ihlali