Dejavu - Eşkiya Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser51635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55532

Ziyaretçi
Savaş ne zaman başlıyor, istatislikleri merakla bekliyorum.

FollowME

Mızrakçı
savaş dejavunun anlaşmasını bozması ile başlamıştır ve önde olması gayet normal

Vigilaante

Çaylak
Dejavunun anlaşmayı bozduğu felan yok çift taraflı sürtüşmeler sonucu bozulmuş durumdu tüm yükü bize yüklemeye çalışmayın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaşı acan sizsiniz dejavu nerde bozmuş anlaşmayı
adini koyduk biz 5inden itibaren savas hazirliklari baslicak olayini dejavu opu 6 sina ayarliyalim 5inden sonraya denk geliyor diye dusunmus olsaki saldirilara baslamisti zaten dedik anlasma bozuldu savasi ilan edelim ki istatistik belli olsun mapus nickli oyuncuya selamlar :)

DeletedUser61424

Ziyaretçi
adini koyduk biz 5inden itibaren savas hazirliklari baslicak olayini dejavu opu 6 sina ayarliyalim 5inden sonraya denk geliyor diye dusunmus olsaki saldirilara baslamisti zaten dedik anlasma bozuldu savasi ilan edelim ki istatistik belli olsun mapus nickli oyuncuya selamlar :)

bana neden selam yok ayıp oluyor ama sabahtandır mislerinizi kesiyorum :(

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar kimin başlatıp kimin bozduğunun anlamı yok 5 ileri 5 geri sorun değil savaş geride düşersin ileride ama savaş devam ediyor...

iyi olan kazansın....

DeletedUser61569

Ziyaretçi
Orjinal dejavu hangisi sarbon ve diger ekipten olmayanlar ona göre bilekde :)

DeletedUser55545

Ziyaretçi
orjinal Dejavu derken ?
elinizden gelse tüm klanları eşkiya yapacaktınız :D
Allah tan birçok klanı sildik serverdan :D

DeletedUser61569

Ziyaretçi
Telefonla arayıp KANKA SARBONUN .... diyenler nerede :)))) mide geniş...

DeletedUser60961

Ziyaretçi
Bu iki taraftan biri digerine b0tcu diyip duyurordu. B0tları birlikte kullanmaya karar verdiler heralde :D
B0t var mı yok mu bilmiyorum. Ben iddia makamının yalancısıyım :p

kılbıll

Milis
Bu iki taraftan biri digerine b0tcu diyip duyurordu. B0tları birlikte kullanmaya karar verdiler heralde :D
B0t var mı yok mu bilmiyorum. Ben iddia makamının yalancısıyım :p
Sen botu boşverde git biraz daha multilerini topla gece bonusunda hiç birim kesmeden 13 köy almışsın içimizde başka multilerin varsa onları da topla hadi 150 saatten

FollowME

Mızrakçı
birde isnan klanına komut paylaşımı ata bir köye 20 küsür mis geliyor farklı kişilerden diyorlar kulaıma öyle şeyler geldi banada olduda 2 kişi attı =D

DeletedUser60961

Ziyaretçi
Sen botu boşverde git biraz daha multilerini topla gece bonusunda hiç birim kesmeden 13 köy almışsın içimizde başka multilerin varsa onları da topla hadi 150 saatten

Toplarım toplamasına da b0tu niye bosveriyoz .s

simdi topla diyorsun da kızmayın sonra o_O

DeletedUser59528

Ziyaretçi
Kral cemt dejavu oyuncu degıl mıydı neden cıkarıldı klandan istatistik için mi bilemedim :D