DEHSET vs Diğerleri

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Ayy canım ne güzel de savunma yapmışsın. Tebrik ederim. Bak sen bu raporları profiline de koy süper olur. Biz de görüp öff ne oyuncu, nasıl da o kadar savunma buldu helal olsun falan deriz. :)

Deme öyle abisi iki ordu kesmiş heycan yapmış alsın hevesini :D

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Ayyy canımmm.Dikkat edin.Saldırıcak ordunuz kalmadı be :D Daha bu raporlardan bende çok var :) Herkesi almışsınız klanınıza :D Büyüyün de gelin benim karşıma :D 1 köyümü almak için 8 kami atan bir klanla savaşıyorum ne korkak oyuncularsınız :D :D

A K R I L O T H

Kılıç Ustası
Ayyy canımmm.Dikkat edin.Saldırıcak ordunuz kalmadı be :D Daha bu raporlardan bende çok var :) Herkesi almışsınız klanınıza :D Büyüyün de gelin benim karşıma :D 1 köyümü almak için 8 kami atan bir klanla savaşıyorum ne korkak oyuncularsınız :D :D

DEHSET'e laf atmadan önce defalarca düşün ki sonrasında rezil olma. Sen kimsin ki bize laf atıyorsun. Koyduğun raporun üzerinden bir gün geçti, yazdığın alaycı yorumların üzerinden ise henüz 10 saat geçti ve son halin ortada. Şimdi bu sana ders, görenlere de ibret olsun. Daha da bu arkadaşa cevap vermeyin.

JaJr8B.jpg

EgdnM8.jpg

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Ahahah işlerimden dolayı köylerimi salıyorum :) Köyler alınacak.Sınırda bir tek benle mücadele ettiniz kaç adamınızın askerlerini tek kestim.Bence karşınızdakini ezmek yerine saygı duyun.Gece 1 de saldırı atıpta patlanıyosunuz.Bence oyundaki stratejinizi değiştirin.He bu arada dikkat edin.Şahi temizlendi.Paşa ve diğer Tubby benim oraya geliyor.Güzel savaştı.Güzel ordunuzu kestim.Sizde güzel savunmalarımı kestinizde.2 köyümüde zar zor en az 12 kami patlattıktan sonra alabildiniz.Stratejiniz çöp.Size diğer arkadaşlarımla iyi savaşlar.Belki w41 de oynarım.O zaman hepinizi tekrardan beklerim...İyi savaşlar dehşetin 25 tane klanına :) (25 tanenin 23 ü velet kaynıyor 2 si adam gibi oyuncular he bu arada BlacKnight ve murat abiye selamlar.Bir tek onlar adam gibi o klanda sanırsam :D )

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Bu arada benim köy alınma fotomu atmışsında bir dakika arkadaşları canlandırayım o saldırıların öncesindeki sizin kesimlerinizide anlasınlar kimin ne olduğunu :D

https://tr39.klanlar.org/public_report/de31db0d23ab1e129d9832635d1b1284

https://tr39.klanlar.org/public_report/2d1c600fa7c1926bbd756cdd81eb6e4c

https://tr39.klanlar.org/public_report/3f155f9b49fbecd640edb0f4653490ab

https://tr39.klanlar.org/public_report/8b6f18aef2557004f351ec7ca0721a08

Bence çok laf yapmayın.Sadeec köy alım fotoları atılsaydı.Dehşet utançtan cevap yazamazdı.Bunlar savunma raporlarım saldırıları piste almadım.Nys hesap sil yaptım.Köyleri toplayın.1 haftada eğlendim şahsen.Güzel savaştı.Tek oyuncuya karşı 10 oyuncu saldırıp daha 1 haftada 2 köy alınabiliyorsa bence biraz oyunu öğrenmeniz gerekecektir.İyi oyunlar dilerim bütün oyunculara...

myw**

Dük
arkadaş senin nasıl bir bakıış açın var kendin durup dururken adamların başlığına girip acemileri pistten alalım oyun ögrensinler die tahrik içerikli yazı yazmışın klanından destek alıp ordu kesince oyun oynadıgnı zannetmişsin bunun üstünede adamlar gelir seni bi güzel çoşturmuş halyle o tahrik içerikli yazına aynı şekilde cvp vermiş sende işim gücüm var diyerek hesap sil yapmısın benim bu muhabbetten anladıgım sen zaten patates olup senden yağni yapmışlar dur onların söyleyemediğini sana ben diyeyim sonra senin üstünde deneyler yapmışlar sen bakın bunlar beni kızartıyor hemen olay mahalinden uzaklışmıssın real deki işlerim var diyorsun dostluğumuz kalıcı diyorsn şimdide adamlara gelip ilk başta laf sokan küçümseyen aşağılamaya çalışan yine sensin

benden sana bir tavsiye dehşet tarzındaki belli bir potansiyelde olan klanlara gelip buralarda giydirme oyunu tam ögrenmeden yada belli bir çevren olmadan sonra real hayatındaki sorunlardan dolayı oyunu bırakmak durumunda kalabilirsin dostum

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Şey o kesim raporlar desteksiz.Yani tek kesim raporlarım :D Onu söylimde yani.Siz benim kendi savunmalarımda takıldınız destek alsam bile bu oyunu bırakıcaktım.Evet.Kendi savunmalarımla bu kadar kesim yapıyorsam hepsi acemi.Patates diyorsunda.Senide benim sınır hattımda beklerdim.Çöp diyen arkadaşla w40 da aynı klandaydık orada da oyuna son verdim.Üstte arkadaşa adam demiştimde bakıyorumda hesap sildikten sonra çöp demiş yazık vallaha.Koskoca adamlarsınız birde :) Neyse ben hesabı sildim.Sınırdakilerinizin orduları patladı.Boşa benimle savaşmayan adamlar benimle konuşmasın.Bruma20 arkadaşa saygılar.Güzel bir savaştı.Belkide sınır hattında en iyi en saygılı bir arkadaştı.Lütfen burada konuşcaksa Bruma20 ve Kimsesizlerin Kimsesi konuşsun.Diğer adamlar boş laga luga yapmasın.Bu hariç bütün dehşet klanları ACEMİDİR!!!

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Dostum, öncelikle olan savunmanı veya aldığın desteği (İkisi de aynı şey, fark etmez, tabi ki destek de alacak herkes, adı üstünde klanlar...) bir köye koyup da, gelen kamileri kesmekle iyi oyuncu falan olunmuyor. Bunlar bu platformda kriter değil yani. Seni tatmin etmiş olabilir ama, iyi oyuncu olduğunun göstergesi bu değil. İyi oyuncusundur, değilsindir, orası ayrı bir konu, bak altını çizerek söylüyorum; gösterge bu değil. Ben oynadığım dünyada, saldırdığım köylerde kamiler patlamazsa üzülüyorum, keşke patlasa da kesim yapsa diye bekliyorum...

İyi oyuncu olduğunu kanıtlamana gerek yok, istersen bunun için uğraş, senin bileceğin iş ama; bir oyuncunun veya bir klanın oyuncularının kami veya mislerini kesince ne sen iyi oyuncu oluyorsun, ne de onlar kötü oyuncu. Ha illa iyi oyuncu olduğunu ispatlamak istiyorsan, keşke köyleri boşaltsaydın, kamiler boş köye girip çıksaydı, sen de onlara kilit atsaydın, gelen mislere de ara atıp paketleyip yollasaydın... O zaman burada yapmak istediğin gibi show yapardın... Ama bu değil yani...

DeletedUser64172

Ziyaretçi
Mis kesimlerin hepsi mis arası.Lakin ilk köyümü kayıp ettikten sonra baktım ki misler mis arası atıcağım kadar çok fazla saldırı geliyor.O yüzden direk kamileri patlatarak savunma yaptım.Kilit atıcak zamanım olmadığı için sadece savunma yaptım.Ben iyi oyuncu değilim şahsen.Acemiyim bende.Sadece kendi desteklerimi çektim ve askerlerini patlattım arkadaşların.Benim burada dediğim işlerimin yoğunluğu yüzünden oyunu bırakmamdan yararlanarak burada benim profilimi paylaşıyor.Oyunu desteksiz oynadığımdaki raporları attım.Yani burada patates çöp diyen arkadaşların 1 tanesi saldırı atmayıp laf atıyorsa kusura bakmasınlar ama yada baksınlar veletden başka bir şey değildir.Ben burada saldıran arkadaşlara özelden tebriklerimi iletip hesabımı sildim.Lütfen bana saldırı atmayıp başkaların raporlarıyla gelmeyin.Gülünç duruma geliyorsunuz...

myw**

Dük
tmm iyi güzelde adamlara gelip ilk başta tahrik eden yine sensin sen gelip bunlar acemi bunlar oyunu ögrensin diyerek adamları uyuz edersen onlarda gelir seni film afişi gibi bi yerlere afiş eder walla yanlış anlamada kardeşim real hayatım fln diyorsun o zaten bahanen senin çünkü oyunun bu kadar içindeyken oyunu geçip bu platforma gelip bişileri anlatma millete laf sokma içinde olup oyunu bu kadar benmseyip için iken real hayattım dan dolayı siliyorm demek inandırıcı gelmiyor gelde ki adamlar beni patates etti hepsi saldırdı başa cıkamadım vs de tmm diyelim iyi direnmişin diyelim hem adamlara laf sokukuyorsn durup dururken sonra anneannemin patates tarlasına döndürüyolar seni onuda kabul etmiyosn bari onu kabul et :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Mis kesimlerin hepsi mis arası.Lakin ilk köyümü kayıp ettikten sonra baktım ki misler mis arası atıcağım kadar çok fazla saldırı geliyor.O yüzden direk kamileri patlatarak savunma yaptım.Kilit atıcak zamanım olmadığı için sadece savunma yaptım.Ben iyi oyuncu değilim şahsen.Acemiyim bende.Sadece kendi desteklerimi çektim ve askerlerini patlattım arkadaşların.Benim burada dediğim işlerimin yoğunluğu yüzünden oyunu bırakmamdan yararlanarak burada benim profilimi paylaşıyor.Oyunu desteksiz oynadığımdaki raporları attım.Yani burada patates çöp diyen arkadaşların 1 tanesi saldırı atmayıp laf atıyorsa kusura bakmasınlar ama yada baksınlar veletden başka bir şey değildir.Ben burada saldıran arkadaşlara özelden tebriklerimi iletip hesabımı sildim.Lütfen bana saldırı atmayıp başkaların raporlarıyla gelmeyin.Gülünç duruma geliyorsunuz...

Yok ben Dehşet'te değilim. Hatta 2 ay kadar 39. dünyada senin bulunduğun klanda yöneticilik yaptım. Yorum yapanların bir kısmı da zaten Dehşet'te değil. Zaten burası da Dehşet'in klan forumu değil. Herkes fikrini beyan ediyor.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bak adam ilk postunu atmaya geldi gördün mü yaptığını :D

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Mendil selpak fln getirin ben böyle sızlanma ağlama görmedim hem gelip buraya artislik yapıyosun yok pisten çekin yok acemiler fln 24 saat geçmeden köylerini dümdüz ettikten sonra zırlıyosun hadi fazla yer kaplama buralarda ders olsun bu sana