Değişik worldler

• Konuyu başlatan whocallsdragon
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkese iyi günler
Önerim classic casual speed ve normal dünyalarda dışında bir world açılması yönünde özellikleri çok değişik olur katılım hem fazla olur hem de değişiklik her Zaman iyidir
Sizlerin fikirlerini de duymak isterim

DeletedUser52861

Ziyaretçi
İlkokul çocuklarına yazdırılan kompozisyonlar geldi aklıma nedense :D

Bu tarz öneriler yaparken sanırım daha fazla detay verilmesini istiyorlar.
Herşeyi devletten beklemeyecekmişiz...
Bu dünyalardan birine örnek ver mesela, kendi dünyanı yarat. Kendi dünyanın kahramanı ol ve bize dünyayı anlat.

DeletedUser

Ziyaretçi
İlkokul çocuklarına yazdırılan kompozisyonlar geldi aklıma nedense :D

Bu tarz öneriler yaparken sanırım daha fazla detay verilmesini istiyorlar.
Herşeyi devletten beklemeyecekmişiz...
Bu dünyalardan birine örnek ver mesela, kendi dünyanı yarat. Kendi dünyanın kahramanı ol ve bize dünyayı anlat.
Kendi dünyamı yapsam şu an Coma be olurdum :)))
savaşlar otomatik olarak ve klanlar otomatik olarak açılır aile klanları son bulur kıta kıta büyük savaşlar ve denge olur hızlı olur

DeletedUser52861

Ziyaretçi
BUlamadım da şöyle bir öneri vardı.

Kıta hakimiyeti belli bir yüzde olmadan kıta dışı saldırılar olmasın. Kıta hakimiyetini kazanan klanlar komşu kıtalarından hakimiyet sağlamış diğer kıtalarla savaşa girebilsin. bunun gibi bir şey mi )

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bir HP dünyası için araştırma yapayım bakayım. Belki bu söylediğiniz rastgele klan vb. özellikleri o tür bir dünyada kullanabiliriz.

Aslına bakarsanız ben kiliseli bir dünya açılmasını istiyorum ancak olacakları az-çok sizler de tahmin edebiliyorsunuzdur.

DeletedUser

Ziyaretçi
İspanya da değişik özellikler vardı modum 500k lık köyler rastgele klana yağma limiti gibi değişik özellikler kullanılıyor .
Oyun hızı 5 olur yağma limiti olur vb. Kapatma koşulları değişik olur
Sır dünyalarındaki sırları kullanabiliriz gibi daha aklınıza gelebilecek her türlü değişiklik
Herkes bi değişiklik bekliyor monoton oyundan çıkması için classic e katılımda fazla oluyor bu yüzden

DeletedUser

Ziyaretçi
yagma limiti benim suana kadar gördügüm en kötü özellikti yani oyunla daha fazla ilgilenen bir oyuncunun yaratacagı avantajı cok kısıtlıyor ama bir farklılık güzel olabilir