DİRİLİŞ VS DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser58006
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66240

Ziyaretçi
aynen dehşette herkes işsiz güçsüz
internet kafelere dizilip oynuyoruz

he desene siz yozgatın bağrından kopma yeni ergenlikten çıkma bir mahalle tayfasısınız :) bende diyordum bunlar nasıl 24 sat aktif oluyorlar işleri güçleri yokmu diye :)

senin haşim abin mühendis sen subaymısın ya her mühendisin kalifiliyesi her mühendisin kalifiyessizi olur kalifiyeli mühendis yaptığı işin başında olur kalifiyesizi ise işi olmadığı için ps başında yetenekli subay vardır geri hizmette tutulan yeteneksiz subay wardır yetenekli subay ps başında olmaz canım benim sahada olur yeteneksiz ve kalifiyesiz geri hizmete alınmış subayda yapacak işi olmadığı için ps başında olur :) kalifiyeli öğretmen dersinde olur kalifiyesiz olan ps başında ben dersimde olurum her zaman siz oyunda bilmem anlatabildimmi :)

Despi*

Casus
harbi leşsin he öyle böyle değil
çok istiyorsan özelden yaz anlatayım sana naptığımı
benim için bitmiştir bu post seviyesizlikte farklı bir boyuttasın

DeletedUser58006

Ziyaretçi
he kardeş bi işi gücü olan sensin
akriloth mühendis ben subayım sen öğretmensin senin adına utanıyoruz cidden

Ben de avukatım party hard

TESPİHE bak bir anda ciddileşti .d .s yapan kardeşiydi sanırım çok korktum aman tanrım subay bizi mahvedicek kaçın dostlar kaçın

DeletedUser66240

Ziyaretçi
neden kızıyorsun despicim hayal ürünlerine ihtiyacım yok benim sen onu klanındaki çocuklara anlat hatta getir bana despi masalları diye kitap çıkartayım sana bakarsın öğretmenlik kesmez akademisyen olmaya kadar veririm senin masalların hakkında tez yazarım ne diyorsun.

DeletedUser65583

Ziyaretçi
he desene siz yozgatın bağrından kopma yeni ergenlikten çıkma bir mahalle tayfasısınız :) bende diyordum bunlar nasıl 24 sat aktif oluyorlar işleri güçleri yokmu diye :)

senin haşim abin mühendis sen subaymısın ya her mühendisin kalifiliyesi her mühendisin kalifiyessizi olur kalifiyeli mühendis yaptığı işin başında olur kalifiyesizi ise işi olmadığı için ps başında yetenekli subay vardır geri hizmette tutulan yeteneksiz subay wardır yetenekli subay ps başında olmaz canım benim sahada olur yeteneksiz ve kalifiyesiz geri hizmete alınmış subayda yapacak işi olmadığı için ps başında olur :) kalifiyeli öğretmen dersinde olur kalifiyesiz olan ps başında ben dersimde olurum her zaman siz oyunda bilmem anlatabildimmi :)
Senin yozgatlılarla bi alıp veremediğinmi var kardeş bi yerde seni sıkıştırıp bişeymi yaptılar hee adam ol lafını bil adam gibi yorum yap yozgata gelde adamlık öğren koçum ücretsiz ders veririz

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Bu oyunu oynayamayanlarında klasik bahanesidir hee iş güç muhabbeti :) İşiniz olmadığı zaman oynayın bi zahmet de bizde oyuncu görelim

DeletedUser63923

Ziyaretçi

Sen ne anlatıyorsun yaa. Gecenin 3 lerinde 4 lerinde casus atan adamsin sen. Sen mi oyuna asılmıyorsun. Burda yazdiklarini gordukce seninle ayni mesleği icra ettiğim için gercekten üzülüyorum. Yorumlarin real hayattan degil de oyun üzerinden olsun lütfen. Nitekim bu kafayla kulakların tek bir şey için çınlar. Oyunu eleştirelim oyunda kalsın. Yeter yapilan edepsizlikler.

DeletedUser63293

Ziyaretçi
Mrb sadece barbar toplayıp yağma yapmayı bilen Dirilişcikler :D o değilde bize işsiz diyen ekibin lideri 74*günün haydutu 52*günün yağmacısı olmuş :D hadi yavrum başka kapıya siz

DeletedUser63293

Ziyaretçi
Bir de bizi pasif toplayıcı yapmışlar bak hele :D adamlar kendiliğinden pasif oldu sanki :D vura vura pasif yaptık biz onları, şimdi bu oyundan az biraz anlayan adam önce yıprattığı tarafı toplar sonra geri kalanları temizler. Zaten sizin böyle bir mantıkla oyun oynadığınızı sanmıyorum :D sıra hepinize teker teker gelecek zaten, Duman ekibi gerçekten güzel bir savaş verdi, elindeki imkanları gayet güzel kullandı ama sizin onların yarısı kadar dayanabileceğinizi düşünmüyorum :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.