DİRİLİŞ KLANI TOPLAMA KLANLARIYLA (GALAXİ İLE) SAVAŞA GİRMİŞTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser64555
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Recep abi ben hesap siliyorum bence siz de silin. 52'ye belki daha seviyeli düşman gelir oraya girelim. Şu muhabbet sarmadı beni çoluk çocuk muhabbeti hep hakaretler falan.. Silelim bence hiç gerek yok bunlarla savaşmaya.

DeletedUser68033

Ziyaretçi
Recep abi ben hesap siliyorum bence siz de silin. 52'ye belki daha seviyeli düşman gelir oraya girelim. Şu muhabbet sarmadı beni çoluk çocuk muhabbeti hep hakaretler falan.. Silelim bence hiç gerek yok bunlarla savaşmaya.

O Recep abin iyi bilir ben bir dünyada sırf aşırı laklaklarından sıkıldığım için hesap silmiştim )) üstelik dünya kapamaya oynuyorduk, Recep abinlerin 100 köye gelip sadece 4 köy alabildikleri bir operasyonda 50 taneden fazla mislerini bakıcı ala ala kesmiştim )) ama sen de Recep abin gibisin. Anca konuşuyorsun. Şimdi yol al aslanım hadi sil hesabı da göreyim çok delikanlısın ya askıda kalmasın ))

DeletedUser58115

Ziyaretçi
O Recep abin iyi bilir ben bir dünyada sırf aşırı laklaklarından sıkıldığım için hesap silmiştim )) üstelik dünya kapamaya oynuyorduk, Recep abinlerin 100 köye gelip sadece 4 köy alabildikleri bir operasyonda 50 taneden fazla mislerini bakıcı ala ala kesmiştim )) ama sen de Recep abin gibisin. Anca konuşuyorsun. Şimdi yol al aslanım hadi sil hesabı da göreyim çok delikanlısın ya askıda kalmasın ))

Yo tanımıyorum. Sen kimsin? Hangi dünyada sepetleyip yolladık seni? Hatırlamıyorum.

DeletedUser68033

Ziyaretçi
Ben seni ve o dört arkadaşını çok iyi tanıyorum ama. O dünyadan sonra şu oyunu sizin karakterlerinizi gördüğüm için komple bırakmıştım İnan sırf o yüzdendi )) amo falan diyor ya arkadaşın tanımam etmem onu. Ama kesin onu da bezdirmişsinizdir )) ayrıca sen sepetlemedin ki sepetleyemezsin de zaten )) bak ne diyorum sana... dünya kapatacak konumdayken ve klanın başında operasyonları çizip, üstüne tonlarca işimi gücümü bırakıp şu oyunla uğraşırken sizin çenenizden sildim hesabı ve görüyorum ki hiç bir şey değişmemiş )) yüzünün zerre kızaracağını bilsem anlatır anlatır dururum ama nafile ))

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ben seni ve o dört arkadaşını çok iyi tanıyorum ama. O dünyadan sonra şu oyunu sizin karakterlerinizi gördüğüm için komple bırakmıştım İnan sırf o yüzdendi )) amo falan diyor ya arkadaşın tanımam etmem onu. Ama kesin onu da bezdirmişsinizdir )) ayrıca sen sepetlemedin ki sepetleyemezsin de zaten )) bak ne diyorum sana... dünya kapatacak konumdayken ve klanın başında operasyonları çizip, üstüne tonlarca işimi gücümü bırakıp şu oyunla uğraşırken sizin çenenizden sildim hesabı ve görüyorum ki hiç bir şey değişmemiş )) yüzünün zerre kızaracağını bilsem anlatır anlatır dururum ama nafile ))

Yüzümün kızaracağı hiçbir şey yapmadım. Daha önce de dediğim gibi, sallayacaksan destekli salla. Burada bıdı bıdı bıdı, üstü kapalı, kendi nickini bile veremeden, hangi dünya olduğunu söylemeden, açıkça hiçbir şey söylemeden bıdı bıdı yapmayacaksın. Boş tenekesin, boş ses çıkıyor. Dolu olacağın zaman haber ver. Hadi uza şimdi.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Tamam çapsız, sen kendi çapında takılmaya devam et. Sonuçta seni tanımıyorum, etmiyorum. Benim umrumda değil hiçbir şekilde. Ha sen beni ve 4 arkadaşımı da tanıyormuşsun ya. Bayağı içerlemişsin demek ki. Allah kolaylık versin, acın büyük. Geçmiş olsun. Dikkat et, gene dünya kapatacakken, sıkılıp (!) silip gitme.

Galaxsi hesap mı siliyor :D

DeletedUser68033

Ziyaretçi
İçerledim tabii nasıl içerlemem. Gecemi gündüzüme katıp uğraştığım bir dünyada 5-6 karaktersizin abuk subuk hareketlerine kızıpta hesap sildiğime içerledim. Nasıl içerlemem )) Hadi şimdi geniş çaplı arkadaş ikile de yolumuza bakalım. Bu forumda rahat verin bari )) Ne çok alışmışsın ordan kalkıp oraya oturmaya anlamıyorum ki.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Galaxsi hesap mı siliyor :D

İçerledim tabii nasıl içerlemem. Gecemi gündüzüme katıp uğraştığım bir dünyada 5-6 karaktersizin abuk subuk hareketlerine kızıpta hesap sildiğime içerledim. Nasıl içerlemem )) Hadi şimdi geniş çaplı arkadaş ikile de yolumuza bakalım. Bu forumda rahat verin bari )) Ne çok alışmışsın ordan kalkıp oraya oturmaya anlamıyorum ki.

Onu yapmaya azıcık karakter lazım len ))

Ya hayalleriniz yıkılacak ama, varsa çapınız, gelin silin :) He öyle bir çapınız olmadığını daha önceki dünyalardan siz de biliyorsunuz. Hadi şimdi devam edin, bekleme yapmayın ticariler. Uzayın.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Neyse yeterince eğlendim ben sizinle, dalgamı geçtim. Hadi sizi kendi halinize bıraktım. Kendiniz çalın kendiniz oynayın, hadi bakalım, benden size izin.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Çap..
pb6ydm.jpg

DeletedUser68033

Ziyaretçi
Sadece film değil bu gerçekte de çakıyla Aslan öldürebilecek Kişiler var aman dikkat diyeyim ))