DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser30182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30182

Ziyaretçi
Bu oyunu 11-12 yaşından beri oynarım. O zamanlarda bu oyunun bir adabı vardı. yada bizim ergenlik dönemimiz şimdinin ergenlik döneminden farklıydı bilemiyorum. Bu foruma girip çok şey yazmadım. Esas amacım oyun oynayıp biraz eğlenip gitmekti. Burda polemiklere takılmak istemedim, ama bazen mecbur bırakılıyoruz.

Mesela, Saw klanları sağda solda hakkımızda ileri geri konuşuyor, s.a yapıyoruz sonra bıddıh klanı benim klanımdır diyor saldırırsan saldırırım diyor. sa bozuluyor bıddıh bizi vurmaya başlıyor biz onları vuruyoruz. sonra savaş açıyor. ilan da diyor ki:

"Biz diplomasiyi nötre çekmiştik lakin savaş açılması gerekiyormuş.Bizde nezakettendir diplomasi bozulunca 24 saat saldırı çıkmaz lakin oyun değişmiş biraz :) Keşke uyarılarımızı dinleyip dost kazansaydınız."

Yahu bu işte bir terslik var. Bıddıh bizle diplomasi yapmayıp içiçeyiz mecbur savaşıcaz dedi. Biz saw'a defaatle bıddıhla savaşınca direk vuracak mısın eğer alt klanınsa direk saldırcaksan söyle diyoruz konuyu geçiştiriyorlar sonra çıkıp böyle bir savaş. Arkadaşım ne içtiniz :D

Gelelim kemik klanına. Bizim olanı almak isteyen çok klan malesef boynu bükük ayrıldı. Her zaman bekleriz. Ama sizin yaşınızı merak ettim. Bence ygs lys çalışın. veyahut az için. ilan şu şekilde.

"Cocuklarinizi pistten alin . Ve biraz yureginiz varsa savasi hakkiyla yapalim :)"

yahu sen kimsin ben seni tanımam sen beni tanımazsın nerdesin neyi pistten alıyosun savaşı hakkıyla yapmayacak ne yaptım sana :D Savaşı hakkıyla yapıyoruz işte hergün 2-3 saw oyuncusunun puanı nerdeyse yarıyarıya düşüyo. Mislemiyorum bile yıkıyorum Tehlikenin farkında olsunlar diye. Daha napayım saldırdığım köye mesaj mı atayım def çek kardeşim diye?

Boş boş konuşup savaş açıyosan delikanlı gibi açıklamanı da yaparsın. Saygısızlığa hadsizliğe gerek yok. Ben saw klanının olanı alayım sonra kemik klanını da beklerim bakalım ne alacak :)

Şu dakikadan sonra düşman olduğumuz klanlardan adını tehlike olarak değiştirip aman dileyene müsamaha gösterilecektir. Biz pistteyiz. Gelip almanızı heyecanla bekliyoruz.

Not: Bıddıh klanını tenzih ederim ilk günden beri diplomasi olmayacağını savaşmak durumunda kalacağımızı belirttiler.

Tehlike Klanları Genel Başkanı
Gazi1453

DeletedUser62547

Ziyaretçi
Merhaba

Öncelikle şunu belirtmek isterim.Saw klanlarina gelip diplomasi istediğiniz gün sizlere aynen şu ifade kullanıldı "Efe klanlari iki klaninda içerisinde eğerki Efe klanlarini vuracak iseniz sizinle geçici!!! sa yapilacak" sizlerde bize dediniz ki bizim hedefimiz anti klani ancak sizlerle Efe klanini vuracagiz dediniz peki ne yaptiniz ? Tabiki verdiğiniz sözü tutmadınız geçici yapılan sa gene bozulmadı: ) gene geldiniz dediniz ki biz biddih klanina vurmak için hazırlık yapıyoruz size guvenebilirmiyiz bizde size dedik ki biddih bizim klanimizdir sorun yaşamanızı istemeyiz lakin sorun olur ise saldirmazlik antlasmasi ortadan kalkar hani geçici sureliydi ya zaten :) siz ne yaptınız ? Biddihi vurmak için hazırlık yaptınız.Biddih klanlari tarih klani ile savas halindeyken arkasindan vurmaniza izin mi vericektik? Tabiki hayır biz diplomasiyi bozduk ertesi gün akşam diplomatiniz klaniniz istatistiklerde 7k asker kesmiş bizimde 41k asker kesmiş olmamıza rağmen koştu kemik klanina ve dediki saw klaninda asker bitti sen bir yandan ben bir yandan girip misleyelim köyleri :) neden ? Tehlikede olan biz değil sizdiniz :) asker kesen siz değil bizdik :) yanıniza takviye güç aradınız.Biz diplomasiyi bozduk diplomasi bozulduğu anda saldiri çıkılması bizlerin oyun anlayışına uygun olmadığından dolayı beklemeye geçtik lakin sizlerin oyun anlayışı ile aynı kefede olmadığımızdan 1 saat sonra saldırı çıkmaya başlandı ve tabiki karşı saldirilarimiz başladı şimdiye gelecek olur isek savaşlar kısmından istatislikleri incelemediginiz aşikar siz yikim yapmaya calisiyorsunuz biz asker kesiyoruz savaştır bu yıkimda olur askerde kesilir bu ve bu tarz yerlerde bunlarla böbürlenmek heleki neticeyi görmeden büyük yanlış olur.Yonetim olarak kendi içinizdeki diyalogdan emin olduğunuz birbirinizden haberiniz olduğu biz savaş açtığımız andan itibaren kaç klan dolastiginizi açıklasaydınız bu forumda su anda savaşı bitirirdim.Bu saatten sonra ismi Saw olan değil köyü bende olanla savaşım bitmiş demektir.

Hayırlı aksamlar
Iyi oyunlar

DeletedUser41397

Ziyaretçi
Şunu da belirtmeden geçmeyelim

Amacımız Anti klanı ile savaşmak ' diyen tehlike klanı bize karşı hat oluşturabilmek için anti klanlarına müttefiklik teklifiyle gittiğiniz gerçeği var ortada. Burda oyunu biz mi yapmış olduk ? Ha aslında haklısın gerçekten 'oyun' oynamaya gelmişsiniz

İyi oyunlar

DeletedUser41397

Ziyaretçi
PQnAp7.png

Merak edenler için buyrunuz..

setakan

Mızrakçı
Öncelikle bizim worlde anlasip girdigimiz klanlar harici hicbir klanla diplomasi yapmama gibi bir prensibimiz vardi. Ve biz bu prensibi hicbir zaman bozmadik. Ama belirtmek isterim ki Tehlike klanlari surekli araya birilerini sokup sa veya mut tekliflerinde bulundu. Bu cirpinislarindan sonra genel forumda adini tehlike klanlari olarak degisen herkese musamaha gosterilecektir tarzi cumlelerini fazla iddiali buluyorum. Bizim gostermek istedigimiz klanlar camiasinda diplomatik kaypaklik yapilmadan da basarili olunabilecegiydi. Ve tum rakiplerimizinde onaylayacagini dusunerek diyorum ki biz bu basariyi yakaladik. 14 kisi olarak girdigimiz worldde insanlarin durusumuza olan guveninden. Ve inancindan dolayi 4 klana kadar yukseldik. Fakat oyunun hayatimiza negatif etki etmesi ve bazi diplomatik kaypakliklarin hala oldugunu gormemizden dolayı hesap sil karari aldik. BIDDIH klanlari potansiyelinin yarisindan azini kullanarak bi worldde fark yaratmistir ve diger klanlarin. Ozellikle basariyi diplomaside arayan klanlarin fark yaratamayacagi acik bir gercektir.

BIDDIH Klani olarak hesap sil yapmis bulunmaktayiz kalan klanlara basarilar dileriz

jamaika48

Baltacı
Hocam anlamiyorum worldmu kapatacaksınız ki :D mutluk izleyerek devirmeye calisiyorsunuz klanlari adabinizla oynayın oyunu 3 ay sonra herkrs gidecek zaten nedir bu dönen makaralar

DeletedUser62626

Ziyaretçi
Öncelikle bizim worlde anlasip girdigimiz klanlar harici hicbir klanla diplomasi yapmama gibi bir prensibimiz vardi. Ve biz bu prensibi hicbir zaman bozmadik. Ama belirtmek isterim ki Tehlike klanlari surekli araya birilerini sokup sa veya mut tekliflerinde bulundu. Bu cirpinislarindan sonra genel forumda adini tehlike klanlari olarak degisen herkese musamaha gosterilecektir tarzi cumlelerini fazla iddiali buluyorum. Bizim gostermek istedigimiz klanlar camiasinda diplomatik kaypaklik yapilmadan da basarili olunabilecegiydi. Ve tum rakiplerimizinde onaylayacagini dusunerek diyorum ki biz bu basariyi yakaladik. 14 kisi olarak girdigimiz worldde insanlarin durusumuza olan guveninden. Ve inancindan dolayi 4 klana kadar yukseldik. Fakat oyunun hayatimiza negatif etki etmesi ve bazi diplomatik kaypakliklarin hala oldugunu gormemizden dolayı hesap sil karari aldik. BIDDIH klanlari potansiyelinin yarisindan azini kullanarak bi worldde fark yaratmistir ve diger klanlarin. Ozellikle basariyi diplomaside arayan klanlarin fark yaratamayacagi acik bir gercektir.

BIDDIH Klani olarak hesap sil yapmis bulunmaktayiz kalan klanlara basarilar dileriz

Bu arada bu mesajı ben SlckSrby BIDDIH klanı imamı olarak serhat abiden (setakan) göndermesini rica ettim ..

Şunuda eklemek isterim .

asfasfasf.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar Slcksrby ile kurucusu olduğumuz BIDDIH klanı adına bir açıklama yapılmış ama bende genel olarak birkaç şeyden bahsedeyim öncelikle biz bu dünyaya kapatmaya değil tamamiyle arkadaş ekibi ile zevk almak için girdik.İlk günden beri yapılan anlaşmaları sadık kaldık ve kimseye karşı bir diplomasik girişimimiz olmamıştır geldiğimizde belli klanlar ile anlaşarak geldik onlarla devam ettik.Oyuna henüz 2-3 gün olmuşken ilk olarak tarih klanlarından tarafıma müttefiklik ile gelindi fakat bu oyunda herzaman için nekadar düşman okadar onur meselesi ile hareket ettim.Tarih klanlarının teklifini geri çevirdik daha sonrasında Tehlike klanları teklifini iletti ve sizle anlaşalım biz antiye vuralım dendi onuda geri çevirdik kaldı ki daha sonrasında 320 wolt klanları vs birkaç klan daha aynı şekilde.Diplomasik sıkıntı yaşayan varsa eğer öncelikle hangi klanlar kimlere müttefiklik teklifi ile gitmiş daha sonra kimler ile savaşmış ona bakılmalı.BIDDIH klanları olarak bu 3 klanlada aktif savaş içindeydik ve özelliklede tarih ve wolt klanlarına karşı hiçbir şekilde savaşta kaybetmek değil aksine üstünlüğümüz vardı.Saw klanları ile alakalı olarak biz bu dünyaya ilk geldiğimiz günden beri sürekli irtibat halinde olduğumuz herşeyi ortak yaptığımız bir klandır bunuda belirteyim

Ayrıca duydum ki bazı klanlar kaçtılar gibi şeyler söylemişler çocukça laflar mahalle maçında annesi çocuğu eve çağırırda diğerleri gidersen yendik derler ya onun gibi :) Klanımız dünyaya sıralamada ve saldırgan olarak yenilen rakiplerde 1. olarak veda etmiştir.Her zaman dediğim gibi hiçbirzaman dünya kapatmak gibi bir amacımız olmadı kaldıki bu dünyayı kapatmak istesek çok rahat kapatılacak bir dünya zaten ama biz zevkimizi aldık ve özel sebepler dolayısıyla kemik kadromuz hesap sil yapma kararı almıştır.Erken bir veda kararı oldu biz en az 1 ay kadar oynamayı planlarken gerek özel hayat gerekse storm klanı dağıtmasaydı profilimizde yazan sloganımızdanda (Haydi BIDDIH okula) anlayacağınız üzere herkese okul öncesi biraz dinleme vakti olmuş oldu.Kalan bütün klanlara kalan savaşlarda başarılar dilerim.

Bazı klanlara itafen Büyüklere kaybeden küçüklerde Tarihe geçer

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Kemik klanina laf eden arkadasim :) Nickim Anarşist* ve Kemik klaninin kurucusuyum. Velet ergen gibi tabir ettiğin kişi senden tam dört yas büyük . Ben mesajlaşma yi buraya atip ta seni ezme taraftari değilim. Saw karsisinda korkundan mi yoksa isi garantiye almak tan mi bilmiyorum. Sen geldin bana ...

Usta sawa karsi mutluk yapalim vuralim vs vs diye . Voin nickli giderli konustugun kişi her ne kadar dusmanda olsan sevmesende ... Adaptan bahsetmissin ya hani. 36 yasinda çoluk çocuk sahibi birisi. Zaten tavirlarindan kimin beyin yaşi olarak eksik olduğunu gosteriyorsun. Ben Saw klaniyla muttefigim. Sebebi de biddih klani ve selçuk tur. Sana savaşta olduğumu ve saw klanina vurmayacagimi söylediğim halde sen bana raporlar atmaya gövde gösterisi yapmaya basladin :D

Yeni alinmiş koyu için de 500 er destek varken almak kolay. Sana dedim. Ben o bölgede olsam o koyu birak mislemeyi . Kamu atacak cesaretin dahi olmazdi.

Bak birde laf ettiğin klana Kemik klanina bir bak derim. :D sen kaç klansin kardeşim. Kaç kişiyi topladin arkana. ? Birde bana bak. 9 kişiyiz 9 ...

50-60 kişiyi arkana alip atip tutanlari kaaleye almak ben sayin dejavu.

Adam gibi delikanli gibi tek klan ol . destek alma klan gezerek öyle CIK karsima. Tmm mi aslanim. ..

Classic world6 yi 10 kişilik tek klan kapatacak. 10 -12 klan girip ahkam kesmeyin burada.

Benim kimseyle bi derdim yok. Zevkini cikarir firsatlar el verirse de. Siralamaya oynar yolumuza bakariz.

Saygilarimla .

Kemik ~ Anarşist*

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Alın hepinize benden beğeni.Çayımı aldım okudum sağolun uğraş vermişsiniz :)

DeletedUser58088

Ziyaretçi
Okudum ve guldum biddih klanini haric tutuyorum su an diceklerim de belirteyim bunu. Birincisi saw klani. Ne guzel konusuyorsunuz siz helal valla ama siz once verilen sozde durmayi ogrenin :) doctor sen mis kaynagini attin mi bana onu soyle. burda olaylari yazipta ustune bir iki eklemeyle beraber carpitmicam siz gibi. Hani ahlak dersi veriyorsunuz ya. Vermeyin hepinizin ne oldugu kim oldugu belli. Oyun icin diorum bunu gercek hayattaki kisiliginize en ufak lafim yok tanimam etmem sakin yanlis anlasilmasin. Ama oyun da noldugunux belli yan cizmekte sizin isiniz laf carpitmakta. Ahlam kesmeyi birakinda oyununuzu oynayin. Komik savas ilani aciklamalariyla kendinizi havali gostermeye calismayin. Kimse caylak degil herkes her seyin farkinda :) siz verdigi sozu tutmayan sonrada ahkam kesen bir klansiniz. Ha evet diplomatimiz hatali cunku oyun basi sizle s.a. yapmis keske yapmasaydi da bu kadar konuscak kadar gelismenize musade etmeseydik :) simdiye kadar hangi klanlar size katildi, hangileri ayrildi bunlar da belli. Ee bos lafin anlami ne? Fazla guvenmeyin kendinize ifsa olmayiz diye burdan mesaj ifsa etmek gibi huyum yok kendi bildigim bana yeter sizde her seyin farkindasiniz kendi aranizda ne konustugunuzu cok iyi biliyorsunuz ya hih iste bende biliyorum :) O yuzden uzatmanin alemi yok herkese hayatinda basarilar keyifli bir savas olmasi dilegiyle :) kemik klani size bisi demiyorum bile pardon siz kimdiniz cikartamadim da hangi sw lerde vardiniz derseniz hafizami tazelerim isin asli bakmaya deger gormedim de ve profilimde yazani tekrarliyorum pist bizim cocuk bizim alabilen buyursun gelsin D

DeletedUser30182

Ziyaretçi
Bıddıh klanlarına yönelik tek kelimem geçmedi kendilerini tenzih ettiğimi de belirttim. Burada polemik yapmayacağım bıddıh klanlarına yönelik bir iddiaya cevap vereceğim. Aracı olan arkadaşların hiç birisine biz aracı olun demedik merak eden varsa oyundan ileteyim msajları. Aramızda savaş durumu olacağını belirtince kendileri ben konuşayım deyip konuştular. Bunun dışında bıddıhla aramda bir anlaşma yokken bizle içiçe olma sebebiyle anlaşmazken ben aralardaki savaşa göre politka yapmadım. Kendileri bize mis yolladılar orduları kesildikten sonraki gün biz saldırdık. Burada bir yanlış mı var bilmiyorum benim üyeme mis atıldı sonra da ben saldırdım. Zaten dediğim gibi bıddıh klanları gayet temiz oynadı.Tek bir ithamım dahi yok kendilerine.

Sawın bıddıhla müt olması bana saldırma planı yapması doğal benim 320 ile müttefiklik yapmam ihanet :D yahu size de komik gelmiyor mu bi düşünün.
Gelelim sawa. Buraya afişe etmekse edilecek çok olayınız var susuyoruz diye bilmiyoruz sanmayın. Sana değil bana ileten adamlara olan saygımdan dolayı ifşa etmesem de tehlike klanlarını alt klan ilan etmeyin birdaha..

özellikle thedoctor un burada konuşması bana gülünç geliyor gerçekten :D Sa varken bir köy aldık. köyü ben boşalttım dedin eyvallah dedik köyü verdik misin hamı atıcamdedim attın mı? atmadın :D ahlak dersi mi veriyorsun :D Kalabalık yazınca çamur at izi kalsın mı yapıyoruz. Yalanların arasına yarım doğru ekleyip haklı olmayamı çalışıyosunuz? Biz her mecrada biz antiyi vurmıcaz dedik mi? Her yerde ben dedim antiyi düşman görüyorum diye. Noldu size söz mü verdim antiyi bitiricem mi dedim. Kendime rakip gördüm. Sonra baktım ki dost gözüken güven vermiyo sa yapmaya gittim seni ne ilgilendirir. sen koşa koşa gidip atakan kağan biz müt olalım tehlikeyi vuralım demiş olan lazım ki aynı gün birlikte savaş açtınız.? ben bıddıhla çatıştım sen savaş açıp antiyi çağırdın mı çağırmadın mı savaşa? Benimle antiyi vuracakken beni antiyle vurdun mu vurdun. o zaman fark nerede. benim yaptığım yanlışsa senin ki ne?

Kemik klanında kimseyi tanımam savaş ilanına bakıyorum burdaki yoruma bakıyorum ben ergen gibi savaş ilanı diyorum adam bana yaşı senden büyük diyo :D Teke tek teklif etmiş beni kim destekliyo 6 klanım şuan için. ben sana ulaşana kadar orada durursan geliriz ziyarete.Siz kendi mütünüz sawa söyleyin yıkılan klanlardan kalanları dahi topluyolar. başka türlü tanımadığım için yorum yapmıcam hakkınızda.

başka tek satır yazmam ilk taşı en masum olanınız atsın :D

saygılar sevgiler

DeletedUser60818

Ziyaretçi
Bıddıh klanlarına yönelik tek kelimem geçmedi kendilerini tenzih ettiğimi de belirttim. Burada polemik yapmayacağım bıddıh klanlarına yönelik bir iddiaya cevap vereceğim. Aracı olan arkadaşların hiç birisine biz aracı olun demedik merak eden varsa oyundan ileteyim msajları. Aramızda savaş durumu olacağını belirtince kendileri ben konuşayım deyip konuştular. Bunun dışında bıddıhla aramda bir anlaşma yokken bizle içiçe olma sebebiyle anlaşmazken ben aralardaki savaşa göre politka yapmadım. Kendileri bize mis yolladılar orduları kesildikten sonraki gün biz saldırdık. Burada bir yanlış mı var bilmiyorum benim üyeme mis atıldı sonra da ben saldırdım. Zaten dediğim gibi bıddıh klanları gayet temiz oynadı.Tek bir ithamım dahi yok kendilerine.

Sawın bıddıhla müt olması bana saldırma planı yapması doğal benim 320 ile müttefiklik yapmam ihanet :D yahu size de komik gelmiyor mu bi düşünün.
Gelelim sawa. Buraya afişe etmekse edilecek çok olayınız var susuyoruz diye bilmiyoruz sanmayın. Sana değil bana ileten adamlara olan saygımdan dolayı ifşa etmesem de tehlike klanlarını alt klan ilan etmeyin birdaha..

özellikle thedoctor un burada konuşması bana gülünç geliyor gerçekten :D Sa varken bir köy aldık. köyü ben boşalttım dedin eyvallah dedik köyü verdik misin hamı atıcamdedim attın mı? atmadın :D ahlak dersi mi veriyorsun :D Kalabalık yazınca çamur at izi kalsın mı yapıyoruz. Yalanların arasına yarım doğru ekleyip haklı olmayamı çalışıyosunuz? Biz her mecrada biz antiyi vurmıcaz dedik mi? Her yerde ben dedim antiyi düşman görüyorum diye. Noldu size söz mü verdim antiyi bitiricem mi dedim. Kendime rakip gördüm. Sonra baktım ki dost gözüken güven vermiyo sa yapmaya gittim seni ne ilgilendirir. sen koşa koşa gidip atakan kağan biz müt olalım tehlikeyi vuralım demiş olan lazım ki aynı gün birlikte savaş açtınız.? ben bıddıhla çatıştım sen savaş açıp antiyi çağırdın mı çağırmadın mı savaşa? Benimle antiyi vuracakken beni antiyle vurdun mu vurdun. o zaman fark nerede. benim yaptığım yanlışsa senin ki ne?

Kemik klanında kimseyi tanımam savaş ilanına bakıyorum burdaki yoruma bakıyorum ben ergen gibi savaş ilanı diyorum adam bana yaşı senden büyük diyo :D Teke tek teklif etmiş beni kim destekliyo 6 klanım şuan için. ben sana ulaşana kadar orada durursan geliriz ziyarete.Siz kendi mütünüz sawa söyleyin yıkılan klanlardan kalanları dahi topluyolar. başka türlü tanımadığım için yorum yapmıcam hakkınızda.

başka tek satır yazmam ilk taşı en masum olanınız atsın :D

saygılar sevgiler

usta mesajında takıldığım şeyleri söyliyim ben tarafsızım 1. si ham ticareti yok bir diğer 2.si adamlara yıkılan klanın adamlarını topluyolar diyon napsınlar ayıp olur diye bırakıp başkasımı alsın ne olmasını bekliyordun ? :)

DeletedUser

Ziyaretçi
BIDDIH klanları olarak ilk günden beri diplomasimiz belliydi ve zaten herkesin dediği gibi tavrımız net gelen kişi aracılığıyla yada direk olarak reddettiğimizi belirttik savaş zaten olacaktı tehlike klanları ile ama ben savaşsız nötr olarak kalmayı tercih ettim.

Herkese klanımız hakkında güzel yorumları için teşekkür ederim biz sorunsuz olarak sildik darısı sizlere :)

DeletedUser30182

Ziyaretçi
usta mesajında takıldığım şeyleri söyliyim ben tarafsızım 1. si ham ticareti yok bir diğer 2.si adamlara yıkılan klanın adamlarını topluyolar diyon napsınlar ayıp olur diye bırakıp başkasımı alsın ne olmasını bekliyordun ? :)

ustam ham ticareti klan içi üyelere açık. üyemizi yollar yada klanımıza alabilirdik. 2. sorunuz için yapılan yanlış demedim. bilakis yukardaki ismini hatırlamadığım klanlardan bitanesi tekteke gelin 12 klanla geldiniz demiş ona binayen 6 klan olduğumu bana değil kendi müttefiğine söylemesini yıkılan bela klanının oyuncularını kendi klanlarına kattığına dikkat çekiyorum. kaç klan olduğu beni ilgilendirmez kimsenin. ama iğne çuvaldız muhabbeti bi nevi.

UNCHARTED

Dük
'' Siz kendi mütünüz sawa söyleyin yıkılan klanlardan kalanları dahi topluyolar. ''

Eee pardon yıkılan klanlardan kalanları derken çar çöp mü topluyor sandınız acaba?

ve bir şey daha saw bize demedi gelin bize katılın diye ben bizzat mesaj attım bi tanıdığımın önerisi ile onlara geçmeye karar verdik

Amacımda sığınmacı olmak değildi (sırf bu yüzden onlardan destek talep etmedim)

Sadece yönetim işlerini sevmem ve klanın bir yönetimi diplomasi işleriyle ilgilen birileri olmadan saçma sapan bir hal alırdı

BELA yönetiminden kimse kalmadığı için bende böyle bir strateji izledim klanın adını saw yaptım oyunuma baktım..

+Bana ilk bize katılın kapımız açık diye Mesaj atan TEHLİKE klanına buradan teşekkürlerimi iletiyorum.. :)

DeletedUser12581

Ziyaretçi

Klanını satıp TARİH klanından TÜRGİŞ klanına gelmeye çalışan ve reddedilen tarafsız bir oyuncu,hmmm :cool: