DİPLOMASİ GERÇEĞİ

• Konuyu başlatan DeletedUser46898
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46898

Ziyaretçi
Öncelikle herkese iyi oyunlar dilerim.
Oyunu klansavaşları zamanından beri oynuyorum. Üzerinde durmak istediğim bir hususu belirtmek istedim.
Eskiden bir diplomasi zor yapılı hatta herkesle yapılmaz yapılırsa da kolay kolay bozulmaz ve sadık kalınırdı.
Fakat zaman ilerledikçe bu değişti bir günde müttefik olarak işaretlenen klanlar ertesi gün düşman oluyor ve saldırı yapılabiliyor.
Müttefik olarak işaretlenmiş ama saldırı geliyor yada karşı klan müttefik işaretlemeyip açıkgözlülük yaparak saldırı yapıyor.
Arkadaşlar Diplomasinin daha sadık olunması gerekmekte olduğunu düşünüyorum
kimse ile kolay müttefik olmaz olursa da kolay kolay bunu bozmaz, bozmaya kalkanada gerekli cezalar illaki verilmesi gerekmektedir.
Naçizane düşüncelerimi paylaşmak istedim çünkü eskiden bu şekildeydi.
Dikkate alınması dileğiyle
Herkese Başarılar.

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Hacı Bektas-ı Veli herkese selam verir. Yolda yürürken taş görür "merhaba taş" der. Ağaç görür "merhaba ağaç" der. Canlı cansız ne görürse selam verir. Hacının yolu birgün değirmene düşer. Değirmen taşına yaklaşır "merhaba değirmen taşı" der. Der amma o esnada hırkasının eteği taşa şıkısır. Taşta tabi dönüyor. Alır hacıyıda döndürmeye başlar. Hacı yaka paça kendini zor kurtarır değir men taşından. Ve kızgınlıkla "Bundan sonra dönene selam yok" der.
Der der amma unutmamak gerekir ki dünyada dönüyor.

Luciferr

Dük
Hacı Bektas-ı Veli herkese selam verir. Yolda yürürken taş görür "merhaba taş" der. Ağaç görür "merhaba ağaç" der. Canlı cansız ne görürse selam verir. Hacının yolu birgün değirmene düşer. Değirmen taşına yaklaşır "merhaba değirmen taşı" der. Der amma o esnada hırkasının eteği taşa şıkısır. Taşta tabi dönüyor. Alır hacıyıda döndürmeye başlar. Hacı yaka paça kendini zor kurtarır değir men taşından. Ve kızgınlıkla "Bundan sonra dönene selam yok" der.

Teşekkürler

DeletedUser66676

Ziyaretçi
klanlar domino gibidir
biri devrildim mi diğerleri de devrilir
o yüzden biri taraf değiştirdim mi ayakta kalmak için onlar da değiştirir :)
eskiden de böyleydi.
w4deki aztek sis kapak 54 savaşları da öyleydi yani

Semrük

Milis
Adamsın güngör :D

DeletedUser66853

Ziyaretçi

stock-vector-wet-pink-panties-hung-out-to-dry-no-background-237772063.jpg