Dünyayı hangi klan veya klanlar kapatır

Kim veya kimler kapatır

• ZİRVE

Oylar: 13 5,0%
  • EŞKİYA

Oylar: 52 20,0%
  • AZTEK

Oylar: 58 22,3%
  • ALARM

Oylar: 30 11,5%
  • AKREP

Oylar: 17 6,5%
  • ROHAN

Oylar: 11 4,2%
  • LEG

Oylar: 2 0,8%
  • OMERTA

Oylar: 13 5,0%
  • AZTEK VE YANCILARI

Oylar: 26 10,0%
  • HAİN İTTİFAĞA KARŞI SAVAŞAN GURULU SAVAŞÇILAR (ZİRVE-EŞKİYA-AKREP)

Oylar: 38 14,6%

• Toplam oy kullanan
    260

DeletedUser620

Ziyaretçi
Virolar mis arasını yapamıyorsun değil mobille oynuyom pcdekiler eklenti kullaniyolar şuan caktigim mislerin arasına ordu soktum senin gibi adamlar konuşuyor ne eskiyaymis sadece klavyeden konuşuyorlar icraat olum icraat biz vuracağız siz savunacaksiniz eşkiya yapacağınıza virolar yapın klan .isminizi

Fzt.fatma

Kont
Yalnız editliyorum: Bir önceki postumu geri alıyorum, ben başka arkadaşın nicki ile karıştırmışım, savunmamı geri aldım hahah iyi güldüm :D:D:D asiller karıştı :p:p

DeletedUser620

Ziyaretçi
Mis arası yapanınizin çoğu eklenti kullaniyo tek tek şikayet ediyom

DeletedUser620

Ziyaretçi
Virolar mis arası atamiyacaksa bu dünyada ne işimiz var

DeletedUser620

Ziyaretçi
Reyis öyle değil saliselerde 4 ordu koyuyorlar savunma tek olsa eyvallah bilek hakkı tecrübe professioallik derim ama adamlar eklenti kullanarak yapıyorlar hileciler adam gibi savasacksin adam gibi :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Reyis öyle değil saliselerde 4 ordu koyuyorlar savunma tek olsa eyvallah bilek hakkı tecrübe professioallik derim ama adamlar eklenti kullanarak yapıyorlar hileciler adam gibi savasacksin adam gibi :)

Bir professioallllik olmam için ne gibi Vasıf’lara sahip olmam gerek sence ?

@Vivere Senza Rimpianti * yalnız fark ettin mi bilmem profesSiOAlık diyor subliminal mesaj vermiş sana

DeletedUser67543

Ziyaretçi

düşman olabilirler ama kaliteli ve düzgün bi ekip. yinede emin olmadan böyle konuşmayalım.

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Eşkıyanın dezavantajlı olduğunu düşünüyorum.Lakin zirve aztek ile bas edebilecek bir klan değil.Eskiyaya zirveden destek gitmeyecektir azrail klani zaten eskiyayi yıpratan bir klan.Eskiyanin diplomasi konusunda eksikleri olduğunu düşünüyorum.Bu eksiği aztek klanini izleyerek kapatabilirler ;).Alarmin eskiya ve omertayi uzun vadede dağıtacağını düşünüyorum ki bu düşüncemi yanlış çıkaracak bi klan var o da aztek.Yani herkesin aztek klanini izlemesini öneririm çünkü diplomasiyle dünya kapatabilecek bir klan.Bakalim ilerleyen günlerde neler olacak herkese iyi oyunlar dilerim :)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Eşkıyanın dezavantajlı olduğunu düşünüyorum.Lakin zirve aztek ile bas edebilecek bir klan değil.Eskiyaya zirveden destek gitmeyecektir azrail klani zaten eskiyayi yıpratan bir klan.Eskiyanin diplomasi konusunda eksikleri olduğunu düşünüyorum.Bu eksiği aztek klanini izleyerek kapatabilirler ;).Alarmin eskiya ve omertayi uzun vadede dağıtacağını düşünüyorum ki bu düşüncemi yanlış çıkaracak bi klan var o da aztek.Yani herkesin aztek klanini izlemesini öneririm çünkü diplomasiyle dünya kapatabilecek bir klan.Bakalim ilerleyen günlerde neler olacak herkese iyi oyunlar dilerim :)
dediklerinde haklılık payı var zirve klanı tahmince o bölgede düşecektir ...düştüklerinde yada dayanma süreleri azaldıgında azrail klanı kıtada duruyorsa eşkiya heryeri cephe olacaktır ...azrail bitirip köyleri alınırsa zirve dayanırsa işler çok daha farklı boyutta olacaktır. .
olay bu aslında ilk kim düşerse yanındaki götürür ...i
zirve düşerse aztek köyleri toplar eşkiya işi zorlaşır
azrail düşerse eşkiya toplar aztek işi zorlaşır ..
bakalım

bakın üçüncü kişiyi bekliyorum :)

Edit-997395

Yasaklı

Tam olarak bunu söylemeye calisiyorum bende bu diplomasi konusunda :)

Aztek milleti ön plana sürüp kendi rahat rahat gelisiyor köy topluyor , kuşatma puanı topluyor vs . Insanlar bunu göremiyor mu ? Yada Azteğin kapatması içinmi geldiler , kendi kapatma hedefleri yokmu ?

Worlddeki klanlar neden birbiriyle savaşmıyor ? Neden herkes Eşkiyaya cephe aldı ? Klanları Eşkiyaya karşı kim dolduruyor ? Aztek böyle diplomasi yapmayı nerden öğrendi ? . Kafamda deli sorular :p