Dünya kapatma şans oranlari

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59599

Ziyaretçi
bencesi yok ..
oyunu bıraktım ama gene girip arada bakıyorum :)

bence dünya kapatma en yakın pakt EŞKİYA -DEJAVU PAKTI
cünkü ..
şarbon yaptıgı stratejik kötü hamleleri ile başta cok düşman kazandı...ares gibi online süresi yüksek birlik icinde olan klanla savaşırken hic geregi ve hazırlık olarak yaptıkları dejavu savaşı başlattılar..

dejavu savaşı gereksiz idi ..dejavu tarafından hamle gelmedigi sürece barış ortamı yapılıp k66 dogru gidilebilir ordan set cekilir istendigi anda karşı karşı geldiginde eli güclü olurdu .ama her tarafta sınır olan ve eskiya güvenerek savaşa girmeleri bence en büyük stratejik hata dünyanın başında iyi klanlarla dost olmalısınız ki daha kücük baş agrıtıcı klanları yıkıp daha sonra 2 li bir savaş başlarsınız...ama işte heycan ve öfke ve kin oluşan savaşın rüzgar tersine esmesi ile böyle devam etti.

DÜNYA KAPATMA oranı en yüksek klan dejavu online süreleri düşmedikce...
dünya kapatma savaşınında kalacak 4 klan ise .... şarbon dejavu .eskiya vults

eşkiya oran vermek isterdim ama eskiya ic sorunları ve dışarıdaki harita büyüklügü onlara her zaman kötü sonuclar gelecek ..
herkes yerini bilecek diger tüm klanlar hepsi ..sadece hayal görür...toplasan 10 12 onlinesi olan klanlar gelip büyük klanlarla ugraşmaları ancak maşa gibi davranmasından farkı yoktur....

DeletedUser46516

Ziyaretçi
Bence Dünya sonuna kadar eşkiya - dejavu Saldırmazlık Antlaşması devam eder,
dünya sonunda savaşçak klan kalmayınca ya birleşme olur , ya savaş

savaş olursa o da bi hayli uzun sürer .

Vigilaante

Kılıç Ustası
Bu dünyada daha nelere şahit olacağız bakalım sonucu ne olursa olsun kolay kolay unutulmayacak bir dünya olduğu kesin :D

DeletedUser59185

Ziyaretçi
konuyu açan arkadaş dünyayı ben kapatacam diye bangır bangır bagırıyordu
şimdi ortalıkta yok :D

DeletedUser56829

Ziyaretçi
Vults klanıda çok iyi iş çıkardı. ama eşkiya ya da dejavunun kapatacağını düşünüyorum.

%40 dejavu
%35 eşkiya
%25 vults

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Oranların yanlış olduğunu düşünüyorum ve her tahmine saygı duyurum fakat ince bir ayrıntıyı da gözden kacırdiginizi fark ettim..
Kuzeybatı da hızla büyüyen balıkçıları kimse hesaba katmamis sanırım süprizi bu dünyaya onlar yapacak şahsi tahminim.. :)

Vigilaante

Kılıç Ustası
Hocam ordan 1 kg hamsi sar :D

Böyle oran vermek yada şu kapatır bu kapatamaz gibi yorum yapmayı hiç doğru bulmuyorum kim bilir ??:S hep beraber görücez inşallah akışına bırakın :)

kılbıll

Baltacı
Zaten makarasına yazıyoruz bu dünya daha neler görür neler o potansiyel var bu dünya da :))

DeletedUser59599

Ziyaretçi
orda bir yerde yigit takip ediyor beni ..yigit siz ancak banlı iken köy toplarsınız..bansız iken köy topladıgınızı pek şait olmadım eski gelen misler vardı belki onları kacırdım .....

Bu dunyayi hic bi klan tek kapatamaz.Eskiya dejavu birlesip kapatir rezleyin bi yorumumu,hatta ikisi aralarinda biz son savasi yapalim diye anlasirlar ama ikisi de teke tek kalinca emekler bosa gitmesin ve ugrasmayalim diye ortak bi isimle kapatirlar.