Dünya Kütüphanesi

Gerçekten güzel harita. Dünya kapatmayı değil uğruna savaşmayı dert edinen tüm şövalyelerimize başarılar. :)

Savaşa girme kararımız eleştirildi biraz ama herhangi hesap çalma, insanları kandırıp onları kendi safına çekme, arkadan vurma, verilen sözlere uymama gibi çok büyük durumlar olmadığı için 5 aydır çok farklı özel bir dünya oldu. Oynayan, oynamayan herkesin takdirini kazanan bir dünyaya doğru da gidiyor. Tüm emek veren oyunculara ben kendi adıma teşekkür ediyorum. İnşallah sonuna kadar centilmence, herkesin birbirini tebrik ettiği bir dünya olur. Emeğinize sağlık, kılıçlarımız baltalarımız keskin olsun.

Yani klanımızın değerli başkanı Hakkı'dan yasak var diye çok bir şey yazmak istemiyorum ama,

Jog ile Meteor zamanı bölgeye yerleşiyoruz ya da oyuncuları klana alıyoruz diye çok fazla leş muhabbet yapılmıştı. Şu an bizim taraftan hiçbir şey yazılmıyor size karşı ama siz inşallah içinizden ya bu adamlara ne dediysek biz de yaptık diyorsunuzdur :):):) yoksa bir CIZ VS NOSTRA başlığı açmasını biz de bilirdik. İnşallah seviyenin farkına varmışsınızdır. Çok güldüm ya :):)

İyi oyunlar :):)