Dünya Kütüphanesi

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Benle konuşurken ona takılmıycan işte :D Ben herkese görüldü atıyor daha sonra yazmayı unutuyorum . Mesleğimiz , konumumuz icabı her dakika müsait olamıyoruz olum halden anla :)
Kapalı çarsı da müşteri geldi ise zorlanmışsındır zaten araplar falan 1-2 saat bakıp almadan gidiyorlar dimi abi

Khaos X

Okçu
sebep sonuc aramadan .aramızdaki karşılık kazan kazan şeklinde bir anlaşma yapıldı ..
2 tarafta pasifi toplayıp öyle savaşmak daha eglenceli olduguna inandı ..belkide savaşmayız bunu zaman ve diger haritaların durumu gösterecek ....

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Merkezdeki kudret klanları içlerinde iyi oyuncular var hafife alınmayacak

The Two Popes filmi var kanka izlemeni tavsiye ederim. İşte Katolik Kilisesinin içindeki durumu anlatıyor falan, Katolik Kilisesinin bir nevi propagandasını yapıyor ve gayet güzel çünkü böyle %45 kötü %55 iyi tarzında anlatıyor ve insanın gözüne sokmuyor yani kilise çoh iyiiii kilise çoh iyiii diyerek. Sen ise yani bi televizyon kanalı olsan Atv ya da Halk tv falan olursun bu haline, o an lehine yazdığın 1 2 kişi dışında gerçekten yazıları okuyanın olmaz. Genç sinser olma yolunda gitme yani, kudret klanı dirilişin ban yemeyen ve nostraya geçmeyenlerin (hepsi de değil) bi kısmı. Kötü oyuncular demiyorum ama bi fark yaratmayacağını sende biliyorsun ve kendince propaganda deniyorsun ama böyle kör göze parmak oluyor, taktiğin iyi ama geliştirmen lazım :D

Napolyon2.0

Yasaklı
The Two Popes filmi var kanka izlemeni tavsiye ederim. İşte Katolik Kilisesinin içindeki durumu anlatıyor falan, Katolik Kilisesinin bir nevi propagandasını yapıyor ve gayet güzel çünkü böyle %45 kötü %55 iyi tarzında anlatıyor ve insanın gözüne sokmuyor yani kilise çoh iyiiii kilise çoh iyiii diyerek. Sen ise yani bi televizyon kanalı olsan Atv ya da Halk tv falan olursun bu haline, o an lehine yazdığın 1 2 kişi dışında gerçekten yazıları okuyanın olmaz. Genç sinser olma yolunda gitme yani, kudret klanı dirilişin ban yemeyen ve nostraya geçmeyenlerin (hepsi de değil) bi kısmı. Kötü oyuncular demiyorum ama bi fark yaratmayacağını sende biliyorsun ve kendince propaganda deniyorsun ama böyle kör göze parmak oluyor, taktiğin iyi ama geliştirmen lazım :D
Fazla söze gerek yok
Screenshot_2020-08-21-15-36-10-635_air.com.innogames.staemme.jpg
IMG_20200821_153829.jpg
IMG_20200821_153841.jpg
IMG_20200821_153855.jpg
IMG_20200821_153909.jpg