Dünya Haritası

pNc*

Casus
bölgeye düşen büyük klanlar durmadan habire oyuncu toplamaya devam etti :D bende sanıyordum tek klan başlanır diye de fark etmedi... Bir oyuncu gözünden bakınca kıtada hakim ve kalabalık ortamda herkes oynamak ister. Yönetim ne yaparsa yapsın olmuyor yine bir yolu bulunuyor :D

Bir ara uluslar arası turnuvaya gittik 12 üye ve klanlar kitleniyordu baya iyiydi sistem dolu klan vardı herkes birbiriyle savaşıyordu( tabi biz dururmuyuz orada da bulduk birbirimizi :D aileyi orada bile yapmayı başardık :D )
Turnuva hususunda katılmıyorum biz onu yapmaya itildik bir nevi çünkü diğer ülke vatandaşları tamamen anlaşmalı gelmişlerdi. Bunu yapmadığın takdirde zaten 12 kişilik klan ile 3 4 klana karşı varlık sürdürmen zor multinin tillahı döndü o turnuvada yabancılar tarafından :D

uyznlar

Ağır Atlı
Turnuva hususunda katılmıyorum biz onu yapmaya itildik bir nevi çünkü diğer ülke vatandaşları tamamen anlaşmalı gelmişlerdi. Bunu yapmadığın takdirde zaten 12 kişilik klan ile 3 4 klana karşı varlık sürdürmen zor multinin tillahı döndü o turnuvada yabancılar tarafından :D

ah o turnuvada yabancılar tam illegaldi :D

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Ben türk oyuncuları illegal sanardım biz komple masum kaldık yabancıların arasında :D

yok ya bizim yöneticilerimiz çok iyi ondan :D mesela yabancı modlar pushingden felan ban atıyorsa bile bunu yorumlamadan yapıyorlardır :D Bizim maşallah yöneticilerimize oyuncuları felan çok iyi tanıyorlar :D

Rakro.31

Okçu
2 yıldır aynı cümle papağan gibi :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Tibelda

Emekli Görevli
Adamın postu kaldırıldı lan noluyor :D @Tibelda açıklama bekliyorum :D

Cevabımı caps yarışmasını kazanan görsel ile veriyorum. :)

index.php