Dünya Özellikleri Hakkındaki Genel Görüşleriniz

• Konuyu başlatan Qzkan
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ha ha kıta 44 ün bile açığı var. bu özelliklerle oynanmaz dedik girmedik o kadar burda yazdık söyledik duavara söylemekten farksız olduk alın seyredin w20 özelliklerini.oyun yöneticinin bile birim hızının stratejinizi değiştirmez dediği bi oyundan anca bu özellikler beklenirdi şaşırmadık şaşırmayacağızda :)

DeletedUser46358

Ziyaretçi
ha ha kıta 44 ün bile açığı var. bu özelliklerle oynanmaz dedik girmedik o kadar burda yazdık söyledik duavara söylemekten farksız olduk alın seyredin w20 özelliklerini.oyun yöneticinin bile birim hızının stratejinizi değiştirmez dediği bi oyundan anca bu özellikler beklenirdi şaşırmadık şaşırmayacağızda :)

bence katılımın %10 u da multi hesap....malumunuz klan içi ticaret serbes

DeletedUser45749

Ziyaretçi
hiç postum olmayan ve 18-19'da oynayan biri olarak söylüyorum.

yağma limitinin olması nedir arkadaş. zerre zevk kalmadı oyunda.

DeletedUser43919

Ziyaretçi
Oynamayan arkadaslara sesleniyorum sakın gelmeyin burasına nereden bulaştım bilmiyom hayatımda hic boyle bir oyunda bu kadar sıkıldığımı hatırlamam gelmeyin burası gercekten onceden de söylendiği gibi amelelikmiş.

DeletedUser

Ziyaretçi
çaylak koruması bitse ne olur allah aşkına ya? daha hafif basılmamış dünyada ya da kaç askeri var ki milletin yağma toplayacak. hadi asker bastınız limitiniz kadar yağma yapıyorsunuz

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Halendaha çaylaklar açılınca zevk alırım zihniyetinde olanlar var yapmayın etmeyin bu yazıları yazan usta oyuncular bile görüyorum kandırmayın kendinizi..Ne kadar yagma yapabilecen mızrak balta ile mi unsure

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Halendaha çaylaklar açılınca zevk alırım zihniyetinde olanlar var yapmayın etmeyin bu yazıları yazan usta oyuncular bile görüyorum kandırmayın kendinizi..Ne kadar yagma yapabilecen mızrak balta ile mi unsure

Hadi olduda yaptin ne olacak yagma limitin dolunca :)

DeletedUser

Ziyaretçi
diyelimki yağmayıda halletiniz fakesiz nasıl savaşcaksınız:) köy puanının %1i kadar askerle fake atmak zorundasınız. bin puanlı köyden 10ar 10ar atacan fakeleri:)

DeletedUser44246

Ziyaretçi
klan içi maden aktarım serbest mi ?

demek kı sıralamada onumde bulunanlar o yuzden onumde

suanaa kadar 800pre harcadım yuzde azatlama yagmada ılk 10bın ı gıren 3 kısıden bırıyım demek kı multi acmadık ondan gerı kaldım.
hesapda oyun acılgından berı kapanadı ev cep iş cep ev. hıc kapanmadı hesab köyde asker beklmedi hayret walla.

sunuda anlamadım kı ..

mısal ev den işten giren bir kısı

cepten 3-4 multı acıyor ve kendıne madne atıyor

sıkayet ediliyor ancak ana hesab sadece ıncelemye alındıgından dıgerlerıyle ıpde tutmadıgından ceza yemıyor

bunu wrold 18de denemıstım olmustu burdada aynı tas aynı hamam biraz insitatif alında be.

suan sıralamada ılk 10dakilerden yüzde azatlama kullanmayanların alayı market yoluyla tıcaret alanlar.

Haydut (Bronz - Seviye 2)
18.479 hammadde yağmaladın!

Yağmacı (Bronz - Seviye 2)
Şimdiye kadar diğer köyleri 352 kez yağmaladın!

Asker

90 mzırak
45 kılıc
10 balta
1 sovalye

harcanan preıum 800 hepsi azaltma ve ticaret. tek hammedde calıstım
oyun basnda berı dırek odunu artırrdım mantıklı olarak her zaman
daha fazla geldi maden olarak

oyunda ilk 3deki oyunculardan bırıde harıtasını resım jpg olarak attı ve preıumsuz oynuyor arkadas

385 puanda

DeletedUser44246

Ziyaretçi
pekı dedıgım dogru degıl mı selamı ?

ben muhammetle yaptım world 18de mamı abarttıydı 3 gun arksındakını ıkıye katlamıstı :))

yanı ana hesab İp tutmuyor die banlanmıyor bu mısal benım world 17dede basına soyle geldı.

bi oyuncu baska hesabı parayla satın aldı koylerı topladı banada oyundna mesaj attı hesabı 50 tlye satın aldım ve butun koylerı aldım

askerleride bize harcıyarak ?

sonuc oyuncu ceza almadı yani banka dekontunu bulabılseydım banlatacaktım :S haha

oyun sarpa sarıyor bi sogumuyoruz ama nedense

DeletedUser

Ziyaretçi
oyun sarpa sarıyor diyorsun arkadaş oyunda hesap almalar satmalar,multiler bilmem neler sen bunu söyleyebilecek konumdaki kişi değilsin. hile hurda yap sonra burada oyun sarpa sarıyor de şaka gibi yemin ediyorum. w19'da da bottan ceza aldın bunu herkes biliyor

DeletedUser

Ziyaretçi
ben biliyorum neyden aldığını merak etme,senin yüzünden ceza yiyen insanlar da oldu canım. buradaki son yorumumdur,modlar lütfen temizlesin postlarımı.