Dünya Özellikleri Hakkındaki Genel Görüşleriniz

• Konuyu başlatan Qzkan
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
hehehe:D:D öle diyilmişse doğrudur banada ole bilgiler geldi ama ne derece dorudur bilemem:D:DD:

20. dünyada klan kurup premium puanı dağıtıyorum gelen var mı :p

qqlc1.png

Hacı oradan bir 30 pre. puan ateşlesene :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kardeş kesin mi eylülün 20 misinde açılacağı benim ekip var da haber vercem

DeletedUser

Ziyaretçi
w11 de rizepotamyaaa var o bir iki tane daha deneyimli oyuncu var

DeletedUser

Ziyaretçi
2-3 deneyimli oyuncu ile gerçekden w20 ye damga vurabilirsiniz başarılar:)))

DeletedUser

Ziyaretçi
kardeş sadece onlar olmayacak 20w de de sağlam adam buluruz ya da sağlam bi klana gireriz yani

DeletedUser

Ziyaretçi
Hız kilise okçu vs bunların hepsi hikaye. Pre ile süre kısaltma maden artırma olmasın, pre hesap olsun sadece 200 pre olan hani. Oyunun zevkini çıkarırız biz yine.

DeletedUser

Ziyaretçi
pre ile süre kısaltma fln olmazsa bu site nasıl geçinecek:))) keşke olmasa ama paramı yoksa oyuncuların düşüncelerimi diye soracak olursa paradan başka bir seçeneğin ortaya çıkacağını düşünmek saçmalık olur:)))

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Hız kilise okçu vs bunların hepsi hikaye. Pre ile süre kısaltma maden artırma olmasın, pre hesap olsun sadece 200 pre olan hani. Oyunun zevkini çıkarırız biz yine.

Premium özelliklerin olmadığı klasik bir dünya için de çalışmalarımız devam etmekte. Ancak 20. dünyanın klasik özelliklerde olması şuan için çok zor gözüküyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
umudunu yolda bulduklarına bağlarsan hem başın ağrır hemde oyuna erken veda edersin:) gerçi kendi oyununa güveniyorsan sen belki aradan sıyrılırsın olan klana olur:))

DeletedUser

Ziyaretçi
neyse hayrlısı bakalım dostum belki biz yanılırız...

DeletedUser

Ziyaretçi
Premium özelliklerin olmadığı klasik bir dünya için de çalışmalarımız devam etmekte. Ancak 20. dünyanın klasik özelliklerde olması şuan için çok zor gözüküyor.

kilise ve gece bonusu olmasın.öneri diyorlar özellik hakkında konusun diyorlar ama hep en üstteki 3-5 kişinin zevkine göre dünya açılıp haydi girin diyorlar.biraz farklılık yapsınlar anket açsınlar oylamaya sunsunlar.daha demokratik olmaz mı ?

DeletedUser

Ziyaretçi
hayırlısıyla açılsaydı bu dünya bakarız başımızın çaresine