Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Hocam bayrağım olmadığı için bunu yazmadım. Bayrağım bar bir ton. Presix dünyada pre ile satın alınabilen bir şeyin olması bana saçma geldi sadece. Yoksa haklısın bayrağı olmayan düşünsün derim oynarım
Dünyada bayrak aktif değil.

LaFleur01-

Baltacı
84 özellikleri beğenilmedi mi acaba? Neden katılım bu kadar az veya bilindik ekipler girmiyor, veya düşünmüyor?
Premiumsuz bir w kaybedecek hiçbir şey yok zamandan gayrı ki onu da kimse cömert harcamıyor.. Umarım 84.dünyaya sağlam bir kaç ekip gelir ve güzel eğlenceli, öğretici bir w olur. Zira zorluk olmadan gelişim olmaz.
Para ile rekabeti ortadan kaldırmak varken neden eşit şartlarda mücadele etsinler ki ? Premiumsuz worlde giren her oyuncuya her klana büyük saygım var hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Yine siz haklı çıktınız :troll:
Haklılıktan ziyade sistemin çalışma parametresini bilmek diyelim. Ön planda bunu her zaman anlamak kolay değil. O yüzden zaten ayarları talep ederken "her zaman uygulayamayabiliriz" diyorum. Çünkü bazı istekler sadece hissi oluyor.

Dr. Stone

Favori Forumcu
Haklılıktan ziyade sistemin çalışma parametresini bilmek diyelim. Ön planda bunu her zaman anlamak kolay değil. O yüzden zaten ayarları talep ederken "her zaman uygulayamayabiliriz" diyorum. Çünkü bazı istekler sadece hissi oluyor.
başlangıç aşamasını değiştirme ihtimaliniz var mıdır ?

eMpeaT

Baltacı
köy hbr 0dan başlıyor ya
onu değiştirebilir miyiz bu dünyalar için

hbr 3 veya 4 gibi
Zaten görevler var, açıksa bunun pek olumlu bir şey olacağını düşünmüyorum. Yalnızca farklılık olmuş olur ama oyun kalitesini kötü etkiler diye tahmin ediyorum. Çünkü köy alımına kadar olan süreçte gelişim farkını oyun başlangıcı ile ivmelenen gelişim oluşturuyor.

Dr. Stone

Favori Forumcu
bu bir öneri :D her öneri mantıklı ve ya olacak değil
bence başka dünyalar için böyle bir başlangıç olabilir

k5519569548

Acemi
merhaba oyunda yeniyim 84. ve 85. özelliklerini okudum. Benim anladığım 84. te premium özellikleri var ama 85 te yok. neden tam tersi yorumlar yapılmış?

k5519569548

Acemi
84. için =
Premium ÖzelliklerYağma Asistanı + Premium Hesap + Hesap Yöneticisi

85 için =
YağmaNormal Yağma+Temizlik