Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Merhaba,

Klanlar'ın yeni açılacak dünyasına ait ÖZELLİKLER hakkında fikrinizi almak istedik. Bu dünyada Premium Özelliklerin devre dışı olacağını unutmmayınız. Düşüncelerinizi bu başlık altından bildirmeye başlayabilirsiniz. Ceza almamak için genel saygı kurallarına ve forum kurallarına uymayı unutmayalım! Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Klanlar Destek Ekibi

StayCool

Okçu
Premium özellikler derken pazardan hammadde alımı dahil kapalı mı yoksa sadece premium özellikler flan mı anlayamadım

Stratejist-

Hafif Atlı
Hesap Yöneticisi, Yağma Asistanı aktiftir.
Sn modum şu mis menzilini lütfen artık biraz azaltabilir misiniz, büyük bir önem arz ediyor zaten similasyonlarını yapmışssınızdır sizden iyi bilen yoktur, görece mütevazi ekipler için can suyu olacaktır. 70 birim demek, aşiret gibi giren klanların , dağınık yerleşmesini, haritayı erken kapatmasını ve daha çok oyuncusunu savaşa sokarak mütevazi klanlar için şansları azaltıyor.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sn modum şu mis menzilini lütfen artık biraz azaltabilir misiniz, büyük bir önem arz ediyor zaten similasyonlarını yapmışssınızdır sizden iyi bilen yoktur, görece mütevazi ekipler için can suyu olacaktır. 70 birim demek, aşiret gibi giren klanların , dağınık yerleşmesini, haritayı erken kapatmasını ve daha çok oyuncusunu savaşa sokarak mütevazi klanlar için şansları azaltıyor.
Benden iyi bilen yoktur diye bir iddiam yok :D

Stratejist-

Hafif Atlı
Benden iyi bilen yoktur diye bir iddiam yok :D
modum oyunun her şeyi ellerinizin altında ,70 birim menzili ve etkisini en azından tekrar düşünürseniz ve ona göre bir kanaat getirirseniz çok memnun olurum. Güzel bir w olmuş, presiz oynayacak çok klanı cesaretlendirecek bir w, lütfen bizlere biraz daha şans verin. Teşekkürler.

ByRevolution

Yasaklı
modum oyunun her şeyi ellerinizin altında ,70 birim menzili ve etkisini en azından tekrar düşünürseniz ve ona göre bir kanaat getirirseniz çok memnun olurum. Güzel bir w olmuş, presiz oynayacak çok klanı cesaretlendirecek bir w, lütfen bizlere biraz daha şans verin. Teşekkürler.
Hayaller hayatlar :D

Küvet

Yasaklı
60 dünya sonra premiumsuz dünya açıyorsunuz ve benim memlekete denk geliyor.. hem de 80 ile aynı gün açıyorsunuz…

OrjınalKahraman

Yasaklı
Aynı anda açmanın anlamı ne oyuncu sayısı zaten düşük. Birde iki dünya birden geliyor illa oyuncusu sayısı bölüncek canımm oyunu hem merkez, hem yönetim hem de oyuncular olarak el ele verip bitirdik üzüldüm.

Dünya özellikleri de gayet iyi Premium'uz standart dünyaların olması gerektiğini bunun dünyalarda değişken bir özellik olmasını yıllar önce çok dedik çok istedik teşekkürler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.