Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Al-Rahim

Acemi
Merhaba,

Klanlar'ın yeni açılacak dünyasına ait ÖZELLİKLER hakkında fikrinizi almak istedik. Düşüncelerinizi bu başlık altından bildirmeye başlayabilirsiniz. Ceza almamak için genel saygı kurallarına ve forum kurallarına uymayı unutmayalım! Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Klanlar Destek Ekibi
Birim hızı 1 olsun ayrıca okçu pasif olsun, gece bonusu da kalksın biraz oyuncu görelim. Artık her w pre kasıyor insanlar . Böyle saçma w ler de oynanılmıyor

hukumdar61

Acemi
Bence öncelikle klan limiti artırılmalı ve oyun hızı çok düşük oyun hızı iyileştirmeli çiftlik kapasitesi yükseltilmeli

servet

Acemi
Kayıt alın rastegele 4 renkte bölgelere ayırın..
Hem şu aşiret klan başkanlarına ders olur hem de daha farklı insanlar görmüş oluruz.
Yapın şu işi artık.

Ön kayıtta alın girişleri sonra rastgele Mavi / Sarı / Kırmızı / Siyah diye 4 bölgeye ışınlayın

Klanlarda o bölgede olsun.
Mesela Mavi'den istatistiklerinize göre 20 klan olsun.
Sarı 20 klan
Kırmızı 20 klan
Siyah 20 klan

yeni kayıt olanlar da rastgele bir klana düşsün :D
Gör sen truvaları entrikaları :D
Bunu önerilere yaz usta bizde bu konu hakkında konuşuyorduk

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Birim hızı 1 olsun ayrıca okçu pasif olsun, gece bonusu da kalksın biraz oyuncu görelim. Artık her w pre kasıyor insanlar . Böyle saçma w ler de oynanılmıyor

ne güzel şeyler söylüyorsun hatta birim hızı 1.6 olsun oyun hızı 1 olsun yagma yapacak adamların farkı ortaya çıksın olmazmı storm bey ne dersin bu tür bir w açsak ne olur :D

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Her dünya kilitlemeli olsa da limit mevzusu ortadan kalksa. 12 sayfa yazı oldu 2 sayfasını ben yazdım yine istemediğim şeyler oldu, genelin isteğine yardım mı ettim ne yaptım anlamadım ki tam olarak kalabalık ettim boşuna :(

Durum
Konu yanıtlara kapalı.