Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Alpha CLaW

Acemi
Yön seçimi ve/veya davet etkin olursa güzel olurdu. Aksi takdirde 20 klan üyesi olduğu bir yerde biraz memnuniyetsizlik yaratabilir. Ama klan limiti güzel olmuş artık herkes kendi ekibiyle rahat rahat oynasın.

honey badger

Milis
Pre harcanan dünya mı yine 75 e özel kapansa güzel olurdu iyi kazanıyorlar herhalde trden kapatamamışlar adgh .nette falan kapalı oluyordu 25 dünyada bir

SungurAlp

Hafif Atlı
Yön seçimi ve davet sisteminin olmadığı dünyalarda limitin en az 50 olması gerektiğini düşünüyorum.Genel olarak herkesin çevresi geniş.20 kişi dünya sonuna kadar durmak zor olabilir.

SungurAlp

Hafif Atlı
Davet sistemi olmadığı zaman ekibinle beraber girilmiyor mu ?

Ön kayıtta klan kurup girmeniz gerekli aynı yere düşmek için, sanırım kapatmamışlardır bunu da :D Ama ön kayıttaki aynı yere atarken mesafe dengesizliği oluyor.Bütün köyler fazla yakın olmasa belki bu o kadar sorun olmaz.Hele 20 limitinde olunca bu sorun sıkıntı.Tabi premiumu olan hızlıca gelişip yakınlaşır.

Y A M A T O

Mızrakçı
Dünya hız olarak güzel. Özellik olarak idare eder. Klan limitine takılmak, kilit olmayan dünya için bence pek mantıklı değil. Şu an en büyük problem davet ve yön seçimi. Ona da yöneticilerin yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Herkese hayırlı olmasını diliyor, kendisini bir halt sanan oyuncu müsvettelerinin gözlerinden öpüyorum. :D

*lucifer5591

Çaylak
Dünya açılacağı zaman anket yapılıp dünya özellikleri öyle seçilse hem dünyaya girecek ekip ve oyuncu sayısı artar hem de herkes zevk alır bu özellikli dünyalara girip vakit harcamak isteyen kaç kişi var ki?

squahe

Çaylak
Asıp kesen, 1424251 yancısı ile efelenen oyuncuların yan yana düşemeyeceği bi dünya. Buda lafta oyuncuların tenhada kıstırılıp toplanması demek. Bilinmedik oyuncuların Yeni bölgesel klanlarını görmek dileğiyle nedense çok beğendim. Özellikle davet ve Işınlanmanın olmayışı mükemmel.
Battle royal dünya olmuş bu.

RandeulForce.

Yasaklı
Asıp kesen, 1424251 yancısı ile efelenen oyuncuların yan yana düşemeyeceği bi dünya. Buda lafta oyuncuların tenhada kıstırılıp toplanması demek. Bilinmedik oyuncuların Yeni bölgesel klanlarını görmek dileğiyle nedense çok beğendim. Özellikle davet ve Işınlanmanın olmayışı mükemmel.
Battle royal dünya olmuş bu.
öyle bir dünya olmayacak gerekirse arada ki mesafe kapanana kadar üye alımı olur sjfdj

Durum
Konu yanıtlara kapalı.